מאמרים


עיצוב פנים לבתים פרטיים – הדרך לבית החלומות

אלו החולמים על בית החלומות בין אם מדובר על בית פרטי עם גינה או דווקא בצורה של דירה עם גג מרשים ורחב ידיים, בעזרת עיצוב פנים לבתים פרטיים הם מגשימים זאת

למאמר במלואו

יוון העתיקה אך המודרנית אצלכם בבית:  אדריכל במרכז בסגנון ייחודי

אדריכלות בימינו כוללת סגנונות רבים שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו, ולעיתים קשה לבחור איזה סגנון אדריכלי עדיף ביניהם, אז למה להתלבט כשאפשר גם וגם. אם הסגנון המודרני הוא הסגנון שמעניין אתכם אך אתם מעוניינים לשדרג אותו, תוכלו להוסיף לו נגיעות מהאדריכלות היוונית

למאמר במלואו

מודרני צבעוני: עיצוב פנים עם טוויסט

עיצוב פנים הוא אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך תכנון החלל, ולפעמים הוא נעשה עוד לפני סיום השיפוץ או הבנייה של הדירה או הבית. ישנם סגנונות רבים בעולם עיצוב הפנים, והמוכר שבהם היום הוא הסגנון המודרני, אותו תוכלו למצוא בשלל המקומות אותם קררו אדריכלות ועיצוב

למאמר במלואו

עיצוב דירות יוקרה

מהרגע שאתה מגיע לדירת יוקרה, אתה יודע שגילית משהו מיוחד. מעצב פנים המספק שירותי עיצוב דירות יוקרה בכל מיקום בישראל, יספק לך את כל שאיפותיך יחד עם סגנונו הייחודי

למאמר במלואו

תחום רחב בעל משמעויות רבות: עיצוב דירות מסוגים שונים

עיצוב דירות משתנה באופן משמעותי מפרויקט לפרויקט. ומכיוון שעיצוב מקצועי של דירת מגורים הוא בדרך כלל פרויקט גדול של פעם בחיים, חשוב מאוד למצוא מעצב בעל ניסיון בדיוק בתחום שלכם, ובעל סגנון עיצובי וטאץ' בדיוק כמו זה שאתם מחפשים. הצוות המקצועי של קררו אדריכלים

למאמר במלואו

ידע ממוקד שעובד לטובתכם: אדריכלים במרכז

אזור המרכז המבוקש, הופך עם השנים רק למבוקש יותר, ולכן גם יקר יותר. משפחות רבות שבוחרות לגור באזור המרכז אם משיקולים של עבודה או מסיבות אחרות, נאלצות להסתפק בדירות קטנות יחסית.

למאמר במלואו

יצירתיות, עבודת צוות וריכוז טכנולוגי: עקרונות עיצוב משרדים הייטק

עיצוב משרדים הייטק מהווה אתגר עיצובי ועסקי, שכן המשרד מיועד בראש ובראשונה לשרת את העובדים של חברת ההייטק. עובדים אלו זקוקים לנטייה יצירתית ומלאת תעוזה על מנת להצליח, ויחד עם זאת לריכוז ומיקוד גבוה.

למאמר במלואו

על מקסום החלל ומקסום הרווחים: עיצוב חללים מסחריים

עסק מצליח תמיד נע קדימה בשני מישורים – ברובד אחד חתירה למצוינות עסקית ולמקסום הרווחים, וברובד נוסף ביטוי האישיות של העסק ובעליו, שמביאה משהו מיוחד במינו לעולם.

למאמר במלואו

משרד אדריכלות ועיצוב פנים – חשוב לבחור נכון

משרד אדריכלות ועיצוב פנים שיוכל ללוות אתכם בכל התהליך על הצד הטוב ביותר, ולעשות כל מה שצריך על מנת להפוך את הדירה שלכם למיוחדת במינה מבחינת העיצוב שלה.

למאמר במלואו

מומחים לעיצוב בתי יוקרה

​​​​​​​הבתים בישראל נבדלים בכל מיני פרמטרים, אך אחד מהפרמטרים המרכזיים הוא אופי העיצוב של הבית

למאמר במלואו

מעצבת פנים מקצועית ומיומנת

עיצוב החלל הפנימי כרוך בעבודה מקצועית ומיומנת המשלבת מיומנויות רבות, מאחר ומדובר על עיצוב שמכתיב את חוויית השימוש הבסיסית בחלל.

למאמר במלואו

מאפיינים עיקריים שיש לשים לב אליהם בעת עיצוב בתי יוקרה

במידה ואתם מתכננים לבנות בית יוקרתי, פירוש הדבר שאתם רוצים ליהנות מנוחות מוגברת ופונקציונליות אולטימטיבית.

למאמר במלואו

האם כדאי לשכור את שירותיהם של אדריכלים עבור עיצוב בית פרטי?

אדריכלים הם בעלי מקצוע מורשים, בדיוק כמו רופאים ועורכי דין, הם סיימו תכניות אוניברסיטאיות והתמחות ממושכת, והם עברו סדרת בחינות קפדניות. הכשרתם מכסה תחומים רבים

למאמר במלואו

עיצוב משרדים

האתגר של תכנון ועיצוב משרד באופן יעיל יכול להראות כמשימה מפחידה. יש לקחת בחשבון מספר גורמים עיקריים כדי להבטיח חלל המאזן פונקציונליות - תועלתנית באמצעות עיצוב פנים יצירתי.

למאמר במלואו

מעצבת פנים במרכז

אי אפשר להדגיש מספיק את החשיבות של מעצב פנים איכותי ומקצועי. בעוד אדריכלים יתכננו מבנה בשלמותו, הם עשויים להכניס לתהליך יועצים שונים.

למאמר במלואו

עיצוב דירות: איך עושים את זה נכון ולמה כדאי לשים לב?

עיצוב הדירה החדשה שלנו, או חידוש הבית הקיים דורש הישענות נכונה על קריטריונים שמטרתם לעזור לכם וליצור "זרימה" עיצובית מדויקת ונוחה.

למאמר במלואו

איך לדעת: בחירת מעצבת פנים בישראל

עוד לפני שאתם בכלל ניגשים לתהליך החיפוש אחר המעצבת המושלמת עבורכם, עצרו לרגע ותחשבו למה אתם זקוקים? ישנו מבחר גדול של מעצבות פנים המתמחות בסגנונות שונים של עיצוב.

למאמר במלואו

תהליך מורכב ומיוחד: עיצוב פנים בית פרטי 

עיצוב פנים בית פרטי הינו משימה די מורכבת אך באמצעות הצוות המיומן והוותיק של חברת "קררו" תוכלו לקבל מענה לכל מחשבה או רצון שלכם.

למאמר במלואו

עיצוב וילות – כל בית צריך סגנון

בכדי לעצב בית יש צורך בניסיון מעשי משמעותי, הבנה עמוקה בסגנונות השונים וחזון סופי שמאפשר למעצב לדמיין את התוצר הגמור.

למאמר במלואו

עיצוב חללים מסחריים

חלל מסחרי, כשמו כן הוא – נועד למטרה מסחרית כלשהי, בין אם מדובר בחנות ובין אם מדובר בקומת משרדים או במשרדים עצמם. לא נוכל ללמד אתכם את כל התורה על רגל אחת, אולם בשורות הבאות ננסה להעניק לכם כמה עקרונות מרכזיים לעיצוב חללים מסחריים. 

למאמר במלואו

עיצוב דירות יוקרה ועיצוב לבית פרטי בעזרת מעצבות פנים

השאלה החשובה כשאנו רוכשים בית, דירה חדשה או קיימת באזור מבוקש היא כיצד נעצבה? על מנת להבין ולראות באופק את התוצאות הרצויות מומלץ לשכור מעצב פנים אשר יוכל לספק יחד אתכם את חזונכם

למאמר במלואו

כל המידע לגבי עיצוב משרדים הייטק

עיצוב החלל, בין אם מדובר על משרד, חנות או עסק אחר, משפיע מאוד על האווירה שתיווצר בו. להשפעה זו השלכות גם על העובדים הנמצאים במשרד לאורך שעות רבות, על קשרי העבודה שירקמו ביניהם והפרודוקטיביות המקצועית שתצא מהם, וכמובן שגם על הלקוחות והמבקרים במשרד.

למאמר במלואו

עיצוב משרדים כחלק מתהליך המיתוג

תהליך מיתוג החברה הוא בעל משמעויות רבות בשיווק העסק. זאת מפני שהמשרד הוא חלון הראווה של העסק המקבל את פני הלקוחות ומהווה את בסיס האם שבו שוהים עובדי החברה, ולכך ישנה חשיבות רבה מאוד. לכן פרויקט של עיצוב משרדים יתחיל תמיד משיחת עומק עם מנהלי העסק במטרה להב

למאמר במלואו

אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בארץ

אדריכלים ומעצבי פנים הם אנשים בעלי השכלה וראייה מקצועית רחבה הנובעת מהשכלתם הכפולה: הן כאדריכלים והן כמעצבי פנים. הדבר מאפשר להם ללוות את הלקוח לכל אורך הדרך, החל משלבי הפרויקט הראשוניים ביותר של תהליך הבנייה או השיפוץ, דרך שלבי האפיון, הפרוגרמה הראשונית,

למאמר במלואו

משדרגים את העסק שלכם: עיצוב משרד מודרני

עיצוב משרד מודרני הוא תחום שמצריך הרבה מאוד ידע , ניסיון והבנה בעסקים. אדריכל הניגש לפרויקט כזה, כמו משרד האדריכלים קררו, מביא עמו את כל ההשכלה והניסיון, אל פרויקט ייחודי וחדשני בכל פעם מחדש. כל עסק שונה בתכלית מהאחר, ולכן לכל משרד יש תכנון ועיצוב ייחודיי

למאמר במלואו

עיצוב וילות מדהימות

עיצוב וילות יכול להיות שונה מעיצוב של כל חלל אחר והוא מחייב ניסיון ולא מעט יידע. צריך להכיר את סגנונות העיצוב הרלוונטיים בעיקר כשמדובר על עיצוב של וילות יוקרה, צריך להכיר את חוקי הבנייה השונים, צריך להכיר את חומרי הגלם שקיימים וכל מה שנוגע לעיצוב.

למאמר במלואו

עיצוב בתים פרטיים: מה כדאי לדעת?

כאשר שוכרים איש מקצוע עבור עיצוב בתים פרטיים חשוב לוודא כי איש המקצוע קשוב ללקוחות וחותר להתאים לכל אחד את העיצוב המתאים והמוצלח עבורו.

למאמר במלואו

עיצוב פנים משרדים - לא מה שחשבתם

אם גם אתם חשבתם שבעיצוב פנים משרדים הם מחוץ לתחום אתם לצערנו טועים ומטעים. למעשה, ההפך הוא הנכון כי כיום עיצוב פנים של משרדים היא מומחיות בפני עצמה

למאמר במלואו

עיצוב משרדי הייטק ויצירת אווירה של חדשנות ושינוי

בשנים האחרונות קנתה לה שביתה התובנה שעיצוב החלל הפנימי במשרד היא בעלת השפעה מכרעת על אופי הפעילות בו. עיצוב המשרד, ובמיוחד עיצוב משרדי הייטק שונים, אמור לסייע למי שעובד בו להפיק את התועלת המרבית ממנו. אופי העיצוב נע בין שני קצוות מנוגדים – מצד אחד הרצון ל

למאמר במלואו

עיצוב משרדים יוקרתי לשיפור תדמית העסק

אחד הדברים שכל עסק חייב לדעת הוא שיצירת הרושם הראשוני הינה חלק חשוב במשא ומתן העסקי. עיצוב משרדים יוקרתי מעביר ללקוח המגיע אליו את הרושם הרצוי שהעסק מעוניין להעביר, שמהותו – "אנחנו טובים, אנחנו יוקרתיים, בוא נדבר על עסקה ומחירים". בשורות הבאות נעסוק במשרד

למאמר במלואו

עיצוב משרדים קטנים בהתאמה לדרישות ולצרכים

בשנים האחרונות הפך עיצוב משרדים קטנים לטרנד. למי נדרש משרד קטן? מה היתרונות של משרד כזה על פני משרד גדול?

למאמר במלואו

עיצוב משרד מודרני– אווירה, יעילות ונוחות

עיצוב משרד מודרני צריך לקחת בחשבון את רווחתם ונוחותם של העובדים. מהן הפונקציות של המשרד המודרני?

למאמר במלואו

עיצוב וילות בהתאמה ללקוח

עיצוב וילות הוא בעל חשיבות מרובה לבעלי הווילה ולדיירים העתידים לגור בה. זאת, כיון שמה שמעוצב היום, עשוי להישאר על כנו במשך כמה וכמה שנים. על כן, תכנון העיצוב חייב להיות מדוקדק ולתת מענה גם לפרטים הקטנים ביותר.

למאמר במלואו

עיצוב פנים בתים פרטיים למבינים

עיצוב פנים בתים פרטיים קובע את המראה הכללי של הבית לאורך שנים. שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של קררו אדריכלות ועיצוב פנים, יעניק לבית היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם. אווירה רשמית ויוקרתי

למאמר במלואו

עיצוב משרדים יוקרתי- הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

עיצוב משרדים יוקרתי עשוי לתת את ביטוייו במגוון רחב של דרכים, סגנונות וחומרים כאלו ואחרים, אך מה שהופך אותו ממשרד סטנדרטי לכזה המשדר יוקרה נוגע להקפדה, הדיוק והירידה עד לפרטים שלכאורה נדמים קטנים ושוליים.

למאמר במלואו

כל מה שאתם צריכים לדעת על עיצוב וילות יוקרה

אחת הבחירות המרכזיות ביותר בחיים שלנו היא איפה אנחנו הולכים לבנות את ביתנו עבורנו ועבור בני משפחתנו. איפה נגור ואיך יראה הבית העתידי שלנו זו שאלה טובה. אז אם אתם מאלה שיש להם מספיק תקציב לכך, זכיתם באפשרות באמת ליצור לכם את בית חלומותיכם.

למאמר במלואו

עיצוב בית פרטי - בית החלומות העתידי שלכם

עיצוב הבית שלכם הוא אירוע מרגש של התחדשות והתחלה חדשה, ואם יש לכם תקציב לבית פרטי משלכם, אז כנראה שהגעתם לטופ. עכשיו מה שחסר לכם זה לעצב את בית חלומותיכם באופן מעניין ומרשים, אבל זה תהליך מורכב ורגיש המצריך השקעה, זמן ומשאבים מתאימים.

למאמר במלואו

עיצוב דירות יוקרה - מדוע יש לבחור חברת עיצוב המתמחה בכך?

עיצוב דירות יוקרה מעסיק לא רק אתכם, אלא מעסיק אנשים רבים, שרואים בביתם את במקום הבטוח והשקט שלהם.

למאמר במלואו

מה חשוב לדעת על עיצוב בתי יוקרה?

אם החלטתם שאתם רוצים להשקיע וליצור לעצמכם בית יוקרה כדאי שתקראו את השורות הבאות. הצוות המקצועי של קררו אדריכלות ועיצוב פנים מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על עיצוב בתי יוקרה.

למאמר במלואו

עיצוב וילות - מדוע צריך לבחור איש מקצוע המתמחה בהן?

עיצוב וילות נחשב לתחום ייחודי בתחום העיצוב והאדריכלות, בעיקר, מאחר ועיצוב כזה מעורר אתגרים וסוגיות ספציפים לתחום, מולם נדרש המעצב להתמודד.

למאמר במלואו

עיצוב פנים בית פרטי - מה כדאי לבחון בעת בחירת איש מקצוע?

מדוע עיצוב פנים בית פרטי נחשב לתחום התמחות מיוחד, למרות שהוא, כמו שאר תחומי עיצוב הפנים, שייך לתחום העיצוב והאדריכלות? האם ממעצב פנים המתמחה בתחום נדרשות תכונות ייחודיות, אשר אינן חייבות להתקיים אצל אנשי המקצוע העוסקים בסוגי עיצוב אחרים?

למאמר במלואו

עיצוב פנים בתים פרטיים

עיצוב פנים בתים פרטיים הוא אתגר מיוחד ומופלא בכל פעם מחדש, מפני שהוא טומן בחובו שילוב בין פנים לחוץ המאפשר לבנות למשפחה בית חלומות שלם בהתאמה אישית של ממש

למאמר במלואו

עיצוב משרדים יוקרתי

משרד קררו - אדריכלות ועיצוב פנים, בעל ניסיון עשיר ביותר בעיצוב משרדים יוקרתי, אזורי מסחר וחנויות, ילווה אתכם בתהליך החל מהרגעים הראשונים של החזון שלנגד עיניכם, דרך התכנון והביצוע בשטח על כל פרטיו עד לתוצאה המושלמת.

למאמר במלואו

מעצבות פנים: לתרגם את החלומות לשפה עיצובית מעשית

מחפשים מעצבות פנים? ממשרד קררו לאדריכלות ועיצוב פנים מסבירים שהדרך לבית החלומות מצריכה תרגום של החלומות הללו לשפה עיצובית מעשית בעזרת אנשי מקצוע המתמחים בתחום

למאמר במלואו

עקרונות ליבה בעיצוב חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים מסווג כתחום מורכב הדורש ניסיון רב לצד הבנה מעמיקה. לפניכם כמה טיפים שכדאי לדעת בנושא

למאמר במלואו

אדריכלים במרכז- למי כדאי לפנות?

כאשר מחפשים משרד אדריכלים במרכז, חשוב לשים לב לפרמטרים מרכזיים שיעזרו לנו לאתר את המשרד המתאים ביותר עבורנו

למאמר במלואו

האם מעצב פנים במרכז מתאים לכם גם אם אתם גרים באזורים אחרים בארץ?

אנחנו נוטים, אינסטינקטיבית, לחפש מוצרים ונותני שירותים שקרובים לנו מבחינה גיאוגרפית. אם אנחנו גרים בתל אביב, הגיוני שנחפש חנות לממכר מוצרי מזון לבעלי חיים באזור, שרברב במרכז או מעצב פנים במרכז. אבל, למרות הנטייה הטבעית שלנו לעשות זאת

למאמר במלואו

כיצד תבחרו מעצב פנים מומלץ?

מאחורי שלוש המילים הפשוטות כ"כ "מעצב פנים מומלץ" מסתתר עולם שלם של שיקולים שונים, רצונות, שאיפות, כימיה בין-אישית, סגנון, תדמית ומוניטין, כך שרק על הנייר, בחירתו של מעצב פנים מומלץ נדמית כקלה, המציאות עצמה מסובכת בהרבה יותר

למאמר במלואו

איך למצוא מעצב פנים במרכז

לפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור מעצב פנים במרכז

למאמר במלואו

אלו מעצבי פנים מתאימים לך?

קבלו כמה טיפים כיצד למצוא את מעצבי הפנים המתאימים לכם

למאמר במלואו

עיצוב חנויות: מעסק קטן ומדשדש למותג מצליח

היום כבר ברור לכל שעיצוב החנות הוא פרט מרכזי בחווית הקנייה של הלקוח

למאמר במלואו

עיצוב דירות : איך להפוך דירה קטנה וצפופה לגדולה מהחיים?

עיצוב דירות הפך במציאות העכשווית לאתגר הגדול הבא בקרב אדריכלים ומעצבי פנים, שעושים שימוש בכל הידע והכלים העומדים לרשותם, מתוך שאיפה לנצל באופן מיטבי את החלל שמוגבל בשטח

למאמר במלואו

הדרך הנכונה למצוא מעצב פנים

אם יש לכם משרד או בית באזור המרכז אתם נהנים פעמיים : גם מהמיקום המושלם בלב העניינים וגם מהאפשרות ליהנות משירותיו של מעצב פנים במרכז

למאמר במלואו

אדריכלים מומלצים- בניה יוקרתית בהתאמה אישית

תרים אחר אדריכלים מומלצים? האדריכל הוא מי שאחראי על כל התהליך הכרוך בתכנונו בבנייתו של בית החלומות שלנו, החל משלב הקונספט הרעיוני ועד לשלב שבו הוא קורם עור וגידים

למאמר במלואו

מחפשים אדריכל במרכז? כמה דברים שכדאי לכם לדעת!

אחד מהקריטריונים הבסיסיים שלפיהם יש לבחור אדריכל במרכז נוגע, כאמור, להיותו אדריכל מורשה ורישומו בפנקס המהנדסים והאדריכלים. עם זאת, מעבר להכשרה האקדמית, ישנם עוד כמה פרמטרים נוספים שכדאי לבדוק

למאמר במלואו

החלטתם לוותר על מעצבת פנים ולעצב לבד את הבית? כדאי שתחשבו שוב!

ישנן כמה דרכים כיום לאתר מעצב או מעצבת פנים, החל מהמלצות מפה לאוזן של משפחה וחברים ועד לחיפוש המקוון ברשת האינטרנט

למאמר במלואו

נבחרת החלומות: קווים לדמותם של אדריכלים מובילים בישראל

מה שהופך אדריכל ספציפי לכזה הנמנה בקטגוריית העל של אדריכלים מובילים כולל כמה מאפיינים, כמו ותק, ניסיון, פרפקציוניזם, חזון ומעוף

למאמר במלואו

מעצבת פנים במרכז- כי גם לבית שלכם מגיע חותם אישי וייחודי!

בין אם קניתם דירה יד שנייה ישנה או שהחלטתם לבנות בית חדש, אזי כדאי להיוועץ ולהסתייע בשירותיה של מעצבת פנים במרכז בעלת ניסיון, שתעזור לכם להעניק לביתכם אופי ייחודי

למאמר במלואו

עיצוב בית פרטי: הדרך להפוך את החלום למציאות!

עיצוב בית פרטי או וילת יוקרה מצריך, כאמור, ידע וניסיון מקצועי, אך בה בעת גם מעוף, חזון ויצירתיות רבה, תכונות המאפשרות למעצב הפנים לראות בעיני רוחו את התמונה בכללותה

למאמר במלואו

כיצד בוחרים אדריכלים מומלצים?

החיפוש אחר אדריכלים מומלצים הינו הכרחי עבורכם, כאשר אתם מתכננים לבנות את ביתכם. כיצד תבחרו מהם האדריכלים המומלצים, אשר יתאימו לצרכים שלכם?

למאמר במלואו

מיהו אדריכל פנים מומלץ ומתי נשתמש בשירותיו?

מהו אדריכל פנים מומלץ? בעשורים האחרונים חל טשטוש בין שלושה תפקידים חשובים בתחום הבניה ועיצוב הבית האדריכל, מעצב הפנים ואדריכל הפנים

למאמר במלואו

אדריכלות ועיצוב פנים - הקשר הבלתי מנותק

בשנים האחרונות מטשטשים הגבולות בין תחומי עיסוק שונים והגדרותיהם מתרחבות. זה מובן למדי כאשר מדובר בתחומי עיסוק טכנולוגיים המשתנים ומתאימים את עצמם למציאות

למאמר במלואו

שמירה על חזות אדריכלית אחידה - משופר או מיותר?

אשר אנחנו בונים את ביתנו בעצמנו, מוטלות עלינו מגבלות רבות ומגוונות, האחת מהן, היא השמירה על חזות אדריכלית אחידה. מה זה אומר לגבינו?

למאמר במלואו

אדריכלים בראשון לציון: הדרך לתרגום החלומות לשפה עיצובית מעשית

ההחלטה הנוגעת לבחירתו של האדריכל הנכון מבין היצע האדריכלים בראשון לציון ובמקומות אחרים ברחבי הארץ, הינה משמעותית וקריטית

למאמר במלואו

אדריכלים מובילים: בואו לראות כיצד חלומכם קורם עור וגידים

אדריכלים מובילים מתאפיינים ביכולת להבחין מתי מדובר בלקוח הנזקק לייעוץ והכוונה בלבד ומתי מדובר בלקוח שמוכן להעניק לבעל המקצוע יד חופשית יותר, כשהיכולת לסנכרן בין החזון שלו לבין העדפותיו, טעמו, תקציבו

למאמר במלואו

אדריכלות מודרנית ועיצוב אישי בעזרת אדריכלים ומעצבי פנים

אדריכלים ומעצבי פנים במרכז יעצבו עבורנו בסגנון כזה בדיוק, וזהו הסגנון המודרני, המאופיין בקווים נקיים ופשוטים, אך עדיין בעל עניין קטן ומסקרן

למאמר במלואו

אדריכלים מומלצים – סגנונות עיצוביים שונים

בבואכם לסקור אדריכלים מומלצים, היו מוכנים עם סגנון עיצובי שאתם מתחברים אליו ולפיכך וודאו כי האדריכל שיבנה עבורכם את ביתכם יהיה בעל חזון עיצובי דומה, גם אם יציע רעיונות שמעט חורגים מהגבולות

למאמר במלואו

בונים בית? בואו וגלו למה אסור להתפשר על אדריכל מומלץ!

אדריכל מומלץ ועתיר ניסיון יתייחס גם אל צורתו של המגרש, ויציע ללקח לרכוש מגרש בעל פרופורציות טובות ונכונות, היות ומגרש מלבני צר וארוך עשוי לייקר משמעותית את העלויות בשל הצורך בתכנון אדריכלי מסורבל ומורכב יותר

למאמר במלואו

מחפשים אדריכלים מומלצים במרכז? קבלו כמה טיפים לאיתור האדריכל הנכון!

בכל הקשור לבחירת אדריכלים מומלצים במרכז הארץ או בכלל, עניין תכנונו של בית החלומות עשוי להיות משמעותי במיוחד, שכן יש לו השלכות ישירות על אורח חייו והתנהלותו היומיומית העתידית של הלקוח למשך שנים רבות

למאמר במלואו

אדריכל במרכז - הרבה יותר מקבלן

כאשר אתם ניגשים לבחור אדריכל במרכז עליכם לדעת שקיימות אסכולות שונות באדריכלות. קיימים סגנונות עיצוב שונים, ועליכם לנסות להבין מהו הסגנון המועדף עליכם לפני שאתם בוחרים אדריכל

למאמר במלואו

כל מה שצריך לדעת כדי לבחור אדריכלים במרכז

יש המון אדריכלים במרכז, ובתוך השפע העצום הזה אתם רוצים למצוא את האדריכל שיתאים בדיוק לכם. בין אם אתם מעוניינים לשפץ בית קיים, או לבנות מהיסוד

למאמר במלואו

מעצבת פנים- הדרך הנכונה להעניק לבית את תחושת השייכות והאינטימיות

האם להסתייע באדריכל או מעצבת פנים או שמא ניתן להיוועץ עם הסובבים אותנו ו"לקבל השראה" מקטלוגים ומגזינים המכילים מידע, תמונות והמלצות

למאמר במלואו

עיצוב מסעדות: המתכון להצלחה בתחום המסעדנות

עיצוב מסעדות הנו מושג המעלה אסוציאציות הקשורות לאסתטיקה מהבחינה הוויזואלית, וההנחה הרווחת היא שככל שהמסעדה מעוצבת באופן מרשים יותר, כך גם גדלים סיכוייה למשוך לקוחות.

למאמר במלואו

עיצוב דירות קטנות וגדולות

ביצוע תקין של עיצוב דירות קטנות יכול להיות פקטור חשוב במיוחד בעבור אלו מכם אשר ירצו לראות את הדירה שלכם יפה במיוחד. הרי עיצוב של דירה זוהי מלאכה אשר דורשת לא מעט תשומת לב

למאמר במלואו

איך למצוא מעצב פנים במרכז?

הפסיקו לחפש מעצב פנים במרכז או אדריכל שיסייע לכם ופשוט תפנו אל קררו אדריכלים אשר מנוהלת על ידי קובי קררו. המשרד ידוע כאחד המובילים בארץ, ולא בכדי

למאמר במלואו

חיפוש מעצבת פנים מומלצת

נמאס לכם מהחיפושים אחר מעצבת פנים מומלצת או מעצב פנים שיעצבו את הבית שלכם? פשוט תפנו אל קררו אדריכלים שבראשותה עומד קובי קררו. אצל קררו אדריכלים יודעים כיצד לעצב בתים באופן מוצלח וברמה הגבוהה ביותר

למאמר במלואו

מעצבת פנים - הדרך שלכם לבית טוב יותר

מעצבת פנים טובה תשלב הבנה אדריכלית והבנה אסתטית. המעצבת אמנם לא בונה את הבניין בפועל, אך בכל זאת היא צריכה להבין גם בתחום הבניה. זאת כיוון שעיצוב הפנים תלוי במגבלות שונות של המבנה

למאמר במלואו

עיצוב דירות קטנות - הגודל לא תמיד קובע

עיצוב דירות קטנות הוא תחום מתפתח שנועד בדיוק בשביל לפתור את הבעיות שלכם. המומחים של חברת קררו מסבירים את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שתעצבו מחדש את הדירה שלכם.

למאמר במלואו

אדריכלים במרכז – במי כדאי לבחור?

אנו מתכוונים לעסק בסוגיית החיפוש והבחירה של אדריכלים במרכז, ונסביר לכם באילו תכונות איש המקצוע אמור להחזיק בכדי שייחשב לאחד ששווה לעבוד איתו בסופו של דבר

למאמר במלואו

עיצוב פנים משרדים – הדרך הנכונה לעשות זאת

מעניין אתכם התחום של עיצוב פנים משרדים? הגעתם למאמר הנכון, שכן פה אנו מתכוונים לעסוק בדרכים הנכונות לעיצוב המשרד שלכם.

למאמר במלואו

מעצב פנים מומלץ – הרבה יותר מחיפוש רגיל

במקום לבזבז זמן יקר עם חיפוש מעצב פנים מומלץ ניתן מראש לחפש מעצבי פנים מובחרים, בעלי רזומה עתיר המלצות וותק ובכך לקצר משמעותית את הדרך.

למאמר במלואו

מעצבי פנים מומלצים – לא לקחת סיכון

איך מוצאים מעצבי פנים מומלצים? מעצבים מובילים מוערכים בענף לאחר שהוכיחו את עצמם בלא מעט פרויקטים עם כישרון מרשים, מקצועיות גדולה הנראית באיכות ביצועיהם, הידע הטכני הרב שברשותם, המעוף, היצירתיות והמקוריות שניכרים בעבודותיהם

למאמר במלואו

איך מוצאים מעצבת פנים מומלצת

כן טוב יותר כדאי, עדיף ורצוי לשכור את שירותיה של מעצבת פנים מומלצת, שתצליח להפיק את המקסימום האפשרי מהבית שלכם.

למאמר במלואו

בחירת מעצבת פנים והעזרה שהיא יכולה לתת לנו

בחירת מעצב או מעצבת פנים היא, בסופו של דבר, הרבה מאוד עניין של כימיה בין הלקוח לבין המעצבת. לכל מעצב יש את הגישה שלו ואת הסגנון שלו

למאמר במלואו

כיצד לבחור אדריכל במרכז

ניתן לאתר בקלות אדריכל במרכז בעל וותק וניסיון המתאים לדרישותיך ולפנות אליו לשם קביעת פגישת ייעוץ ותיאום ציפיות.

למאמר במלואו

לטובת הבית שלך, מעצבת פנים חשוב להכיר

מעצבת פנים מומחית היא מעצבת בעלת ניסיון וותק רב, הדרושים על מנת להשיג את התוצאות הרצויות ולעבור את תהליך העיצוב והשיפוץ עד להשגתן באופן הטוב והמקצועי ביותר.

למאמר במלואו

עיצוב פנים משרדים - חובה בכל חברה

מעבר לכל הארגונים הביוקרטים, האישורים מהעירייה, ההשקעה בשיווק והזמנת הציוד והריהוט הדרושים, יש צורך להשקיע בפורמט חשוב נוסף - עיצוב פנים משרדים.

למאמר במלואו

איך לבחור נכון מעצב פנים במרכז?

כשאתם מחפשים מעצב פנים במרכז כדאי שתנסו לצמצם את הרשימה שלכם לכמה בודדים שהסגנון העיצובי שלהם קולע לטעמכם. איך עושים זאת? נכנסים לאתרים שלהם, עוברים על גלריית התמונות ומתרשמים.

למאמר במלואו

מה בדיוק הופך מעצבת פנים מומלצת לכזו?

כשמחפשים מעצבת פנים מומלצת מצפים ממנה להגיע לרמת עיצוב גבוהה הרבה מעבר ליופי שיש בתוצאה הסופית. צריך להתייחס גם להיבטים הפרקטיים ולנוחות המרבית של דיירי הבית, צריך להתייחס לנוחות התפעולית של הבית

למאמר במלואו

מה כולל עיצוב בית פרטי?

עיצוב בית פרטי מחייב אותנו הסתכלות על מרכיבים שונים, כגון: חצר הבית, מספר הקומות שבו, האם מדובר בבית דו משפחתי או בית בודד, האם הוא צמוד קרקע או בנוי על עמודים ועוד והתחשבות בהם בעת התכנון.

למאמר במלואו

עיצוב דירות קטנות – איך להגדיל את הדירה מבלי להוסיף לה שטח?

עיצוב דירות קטנות הוא אומנות בה מתמחים מעצבי פנים מנוסים ויצירתיים. גם אם אתם חיים בדירה קטנה אתם לא חייבים לסבול, ולמעשה עם עיצוב נכון אתם יכולים בקלות להפוך את הדירה הקטנה והצפופה שלכם לארמון מרווח.

למאמר במלואו

איך לבחור מעצב פנים מומלץ?

חיפוש מעצב פנים מומלץ זו דרך בטוחה ושקטה להגיע אל איש המקצוע הנכון, מאחר ואת חוות הדעת קצת קשה יותר לייפות.

למאמר במלואו

עיצוב מסעדות – פרט חשוב בדרך להצלחה

עיצוב מסעדות הוא תחום שקובע במידה רבה את הצלחתו ושרידותו של העסק, וחשוב לקחת זאת בחשבון. כאנשים המבינים באוכל אתם בוודאי כבר יודעים שאנחנו ניזונים קודם כל באמצעות העיניים

למאמר במלואו

איך מחפשים מעצבי פנים מומלצים?

התועלת הגדולה שיש בעבודה עם מעצבי פנים מומלצים, היא בעיקר מניעת אכזבות ועוגמות נפש. עיצוב פנים הוא בדיוק התחום שלא נרצה לצאת בו מאוכזבים, מאותם שיקולים שהזכרנו למעלה.

למאמר במלואו

עיצוב בתים פרטיים שלא קורעים את הכיס

עיצוב בתים פרטיים הוא תחום כל כך רחב, שבעזרתו אנחנו יכולים לבצע שינויים גדולים, גם בתקציב נמוך. צריך פשוט לדעת כיצד לבצע זאת, ולהזמין את מעצב הפנים שידע לשנות ולעשות את ההבדל

למאמר במלואו

איך בוחרים אדריכל במרכז?

שוב מאוד לשלב את המקוריות בצורה הרמונית עם הסביבה, לכן כשמחפשים אדריכל במרכז חשוב לוודא שהוא מכיר את האזור ויש לו ניסיון ארכיטקטי במקום.

למאמר במלואו

עיצוב דירות קטנות – כל הסודות והטיפים

הכל תלוי בעבודת עיצוב דירות קטנות, שאם תעשה בחוכמה ניתן יהיה להפיק הרבה תועלת ורווח מהדירה, למרות שטחה המוגבל.

למאמר במלואו

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים הוא תחום מורכב המסתעף למספר מישורים בין היתר: תחושת העובדים במשרד, העברת מסר שיווקי ומיתוגי, תחושת הלקוחות במשרד, נוחות הנובעת מהקו העיצובי, המאפשרת עלייה בפרודוקטיביות העובדים ועוד. עיצוב המשרד צריך לענות על דרישותיכם, רצונותיכם והתקציב

למאמר במלואו

עיצוב דירות מקצועי

מי אמר שאם אתם מתגוררים בדירה אין אתם צרכים לבצע עיצוב בהתאם להעדפה האישית שלכם ובהתאם לאורך חייכם? משכירים דירה שברשותכם? השקיעו בעיצוב הדירה וזכו לתשואה גבוהה יותר. אין ספק כי עיצוב דירות דורש מוכנות והשקעה בתהליך, אך בתום הפרויקט חייכם יראו אחרת ל..

למאמר במלואו

עיצוב בתים

רוצים לעצב את הבית בו אתם מתגוררים? אתם מרגישים ששטח הבית לא מנוצל כפי שהייתם שמחים לנצל אותו? הגעתם למאמר הנכון בו נפרט מעט אודות עיצוב בתים. עיצוב בתים יכול להתבצע ללא שיפוצים אלא באמצעות שיפוץ קוסמטי בלבד ומאידך ניתן לבצע עיצוב בתים באמצעות שיפוץ ..

למאמר במלואו

מעצבת פנים שעושה קסמים

עיצוב פנים הוא תת תחום של ענף האדריכלות. אם גם אתם מתכננים לבצע שיפוץ או עיצוב ביתכם ואין אתם מכירים מעצבת פנים או אם זוהי הפעם הראשונה שאתם עומדים בפני פרויקט מהסוג הזה, נכון שתשקלו את בחירת בעל המקצוע ותבחרו אותו בהתאם לקריטריונים ספציפיים. ישנם לא..

למאמר במלואו

הגדלת המרחב בחדר האמבטיה

חדרי אמבטיה קטנים וצפופים הם בעיה נפוצה בישראל, בעיקר בבתים ישנים. בעבר חדר האמבטיה לא נתפס כחלל חשוב או כזה המשפיע על איכות חיינו למרות שזהו אזור בו ניתן בקלות ליהנות משקט מופתי ורחש נעים של זרימת מים המשרה עלינו רוגע לאחר יום עבודה ארוך ומעייף.

למאמר במלואו

המדריך לעיצוב סלון

כאשר אנו מעצבים את סלון ביתנו, חשוב לשלב בין ייחוד ופרקטיקה ולכן הסלון הוא החלל המאתגר ביותר לעיצוב. עיצוב חדר המגורים יכול להתאפיין בסגנונות שונים: כפרי, רומנטי, חדשני, או מודרני ועוד. עיצוב הסלון צריך להתבצע תוך התחשבות בצרכים הספציפיים של המשפחה ו..

למאמר במלואו

בחירת מעצב פנים לעיצוב הבית

במהלך תכנון של שיפוץ או רכישת דירה עולות שאלות והתלבטויות רבות בנוגע לקונספט הסופי של עיצוב הדירה. אנו מוצאים עצמנו מתייעצים עם הסובבים אותנו, מעיינים בקטלוגים גדולים המכילים מידע רב, תמונות, המלצות וכו'. תוך כדי חיפוש ועיון, עולות שאלות רבות לגבי ה..

למאמר במלואו

שיפוץ חדר האמבטיה בעזרת מעצב פנים

כל אדם הוא סיפור. כל אדם הוא ייחודי ומיוחד. אין שניים זהים. לכל אדם יכולות, כישורים והשקפות המיוחדים רק לו, שאותם הוא יכול לבטא באופן הבלעדי לו. אחת הדרכים בהן יכול האדם לבטא את אופיו וייחודיותו, היא ביצירת סביבת מגורים המשקפת אותם. בייתנו הוא הראי ל..

למאמר במלואו

עיצוב חדרי ילדים

החדר של ילדנו יכול להיות אחד החדרים המאתגרים והקשים ביותר לעיצוב. אבן היסוד בעיצוב הפנים של החלל לחדרי ילדים היא הנוחות. בנוסף, חשוב שיתאפשר לילד לשחק וליהנות מהמרחב הקיים, דבר שיפתח יצירתיות, רוגע ושלווה. ככל שילדינו מתבגרים, הם מבלים זמן רב יותר ב..

למאמר במלואו

אדריכלות מודרנית

האדריכלות המודרנית היא שם כולל לכמה סגנונות וגישות באדריכלות, שאפיינו את המחצית הראשונה של המאה ה-20 וממשיכים להשפיע על אופייה של האדריכלות גם בימינו. קובי קררו, אדריכל ומעצב פנים ובעליו של משרד "קררו אדריכלות ועיצוב פנים" מעביר שיעור באדריכלות מודר..

למאמר במלואו

חשיבות התאורה בחיינו

האור הוא אחד הגורמים המשפיעים על חיינו, על בריאותינו הפיזית והנפשית ועל הדרך בה נתפס העולם בעינינו. מחקרים רפואיים מראים כי גופנו מפריש הורמונים בהתאם לכמות האור שאליו הוא נחשף, ומחקרים פסיכולוגיים הוכיחו באופן מוחלט, כי בית ללא תאורה באיכות גבוהה וב..

למאמר במלואו

טיפים לעיצוב הבית

עיצוב הבית הינו תהליך ייחודי ובעל משמעות רבה המשפיעה בצורה ישירה על חיינו בעתיד, על האנרגיה שלנו, הרוגע ועוד... תהליך עיצוב הבית מצריך חשיבה מקיפה ורצוי שיעשה בליווי מעצב פנים. משרד קררו אדריכלות ועיצוב פנים – משרד המתמחה באדריכלות ועיצוב פנים..

למאמר במלואו

הום סטיילינג

כל אחד רוצה לעצב את ביתו בהתאם לצרכיו וחלומותיו. הום סטיילינג מאפשר לכם להגשים חלומות ולעצב את ביתכם כפי שדמיינתם אותו בראשכם, לעיתים גם בתקציב מוגבל. יציאה מנקודת הנחה כי הום סטיילינג דורש שבירת חסכונות ולקיחת הלוואות היא מוטעית. בימינו ניתן להפוך ..

למאמר במלואו

עיצוב הבית

עיצוב הבית מאפשר לכם לחיות באזור מסודר ומאורגן כך שלכל חפץ ורהיט יש את המקום הקבוע שלו. עוד לפני שאתם רצים לעצב את ביתכם התחילו עם הסדר. לכל ה"אגרנים" שבינכם, גשו אל רשת הסופרמרקט הקרובה לביתכם, רכשו שקיות ניילון והתחילו להיפרד מבגדים ישנים שאין לכם ..

למאמר במלואו