איך לבחור נכון מעצב פנים במרכז?

איך לבחור נכון מעצב פנים במרכז?


אם החלטתם לשנות קצת את העיצוב בבית, כדאי שתיעזרו במעצב פנים מקצועי לפני שאתם מוציאים הרבה כספים ומבלי שאתם יודעים בוודאות מה תהיה התוצאה. אם אתם גרים באזור המרכז כמובן שתקישו בגוגל מעצב פנים במרכז, ותקבלו רשימה אינסופית של מעצבי הפנים שעובדים באזור. איך בוחרים מתוך רשימה כל כך ארוכה את מעצב הפנים הטוב ביותר שיקלע לסגנון שלכם? קררו אדריכלים אספו במיוחד בשבילכם כמה טיפים על סמך ניסיון של שנים.

 

חפשו את ה"ואוו"

כשאתם מחפשים מעצב פנים במרכז כדאי שתנסו לצמצם את הרשימה שלכם לכמה בודדים שהסגנון העיצובי שלהם קולע לטעמכם. איך עושים זאת? נכנסים לאתרים שלהם, עוברים על גלריית התמונות ומתרשמים. ביחרו לרשימה המצומצמת את אלה שאמרתם על עיצוביהם "וואו", לא על היפים, לא על האסתטיים, על ה"וואו". כך אתם מבטיחים לעצמכם הנאה מתוצאות העיצוב של הבית שלכם. ושימו לב שאתם לא מתרשמים רק מפרויקט אחד, סיפרו לפחות שלושה פרויקטים של המעצב שאתם מגיבים אליהם באותה עוצמה של התפעלות.

 

בידקו את הפרטים הקטנים

כדאי להתייחס לעוד כמה היבטים. מעבר ליופי וליצירתיות, נסו לשים לב גם לפרקטיות ולנוחות שבעיצוב. שימו לב למשל האם יש ניצול מקסימלי של חלל, האם החללים מספיק מרווחים, האם ישנם פתרונות יצירתיים לאתגרים שנתגלו בבית, האם יש הרמוניה וזרימה בין החללים, האם המיקומים של הרהיטים נראים לכם הגיוניים ונוחים? בנוסף, שאלו את עצמכם בכל תמונה שנראית לכם מאוד מרשימה האם אתם הייתם מסוגלים לחיות בבית עם עיצוב תואם, מאחר ובדומה לבגדים אנחנו יכולים להתלהב מאוד מבגד המונח על אדם אחר, אך אנחנו עצמינו לעולם לא נלבש בגד בסגנון כזה.

 

תאמו פגישה

לאחר שצמצמתם את הרשימה חפשו תגובות על מעצב הפנים באינטרנט. סביר להניח שמעצב פנים רווי ניסיון ימצא באינטרנט גם בתגובות של לקוחות קודמים או קיימים. גם אם אתם לא מוצאים תגובות תמיד תוכלו לבקש מהמעצב עצמו המלצות. בשלב הבא קיבעו פגישה לא מחייבת עם כל אחד מרשימת מעצב פנים במרכז שצמצמתם. ספרו לו על הרצונות והצרכים שלכם ובקשו ממנו לומר את התרשמותו. שימו לב בעיקר האם הוא היה קשוב לצרכים שלכם.

 מעצב פנים במרכז | קררו אדריכלות ועיצוב פנים