מעצבת פנים במרכז- כי גם לבית שלכם מגיע חותם אישי וייחודי!

מעצבת פנים במרכז- כי גם לבית שלכם מגיע חותם אישי וייחודי!


בין אם קניתם דירה יד שנייה ישנה או שהחלטתם לבנות בית חדש, אזי כדאי להיוועץ ולהסתייע בשירותיה של מעצבת פנים במרכז בעלת ניסיון, שתעזור לכם להעניק לביתכם אופי ייחודי וחותם אישי משל עצמו, ולהפוך את הבית מקורת גג סתמית לקן מגונן, אינטימי וחמים שתמיד נעים לשוב ולחזור אליו.
 

מחברת קררו - אדריכלים, משרד אדריכלים מומלצים הנחשב למוביל שוק, ממליצים לפנות למעצבי פנים כבר בשלב הרכישה, זאת על מנת שהם יוכלו לסייע לכם בזיהוי הפוטנציאל הטמון בבית, ויידעו את הנוסחה הנכונה והמדויקת לתרגום ההשראה, החלומות והציפיות שלכם, כמו גם הצרכים האינדיבידואליים והטעם האישי, ולהפוך את כל אלו לשפה עיצובית שנתפרה בדיוק בהתאם למידותיכם, תוך התייחסות להקצאת משאבים נכונה ולתקציב שהוגדר מראש.

 

איך להימנע מטעויות תכנוניות הנובעות מחוסר ידע, ניסיון וכלים מקצועיים?

ממשרד קררו - אדריכלים מציינים שהסברה הרווחת בקרב הציבור הרחב היא שתפקידם של מעצב או מעצבת פנים מסתכם בחוש אסתטי מפותח ועיצוב בטוב טעם.
 

מדובר, כמובן בטעות רווחת, שכן מדובר בתחום המצריך תפיסה מרחבית ומשלב בדמיון, מעוף וכלים מקצועיים, הנדרשים להבנה ושרטוט תכניות עבודה ומפרטים טכניים של חללים ותשתיות, ובכך לחסוך כסף וזמן, ובה בעת להימנע מעגמת נפש שעשויה להיגרם בעקבות טעויות תכנוניות הנובעות לרוב מחוסר ידע, ניסיון וכלים מקצועיים.
 

לצד תכנון השינויים המבניים והחלופות השונות לחלוקה מחודשת של החללים, נקבע גם לוח זמנים לצורך יישום כל שלב בתהליך העבודה וניתנת הערכת תקציב. מעצבי הפנים מתלווים אל לקוחותיהם בעת רכישת האביזרים, חומרי החיפוי והרהיטים לעיצוב הבית, תוך כדי נווט התקציב בדרך יעילה וחישוב מדויק של כל הכמויות, מה שמסתכם, בסופו של דבר, בחיסכון משמעותי של זמן וכסף.

 

מעצבת פנים במרכז: איך להשיג חיסכון משמעותי בעלויות החומרים?

זאת ועוד, מעצב או מעצבת פנים מנוסים ומיומנים, הפועלים מזה זמן רב בתחום, מכירים מקרוב את השטח, לרבות את שוק הריהוט, הקרמיקה ואביזרי הסניטציה, ומעודכנים בכל הקשור למגמות העכשוויות ולחומרים החדשים שפותחו לאחרונה.
 

בקיאות זו מאפשרת להם לנתב ולהפנות את לקוחותיהם אל החנויות והרשתות שבהן אפשר להשיג הנחות ניתן משמעותיות, ובכך לחסוך בעלויות של חומרי הגלם, האביזרים והריהוט.
 

ממשרד קררו - אדריכלים, המתמחים בעיצוב פנים במרכז, מדגישים שלכל מעצב פנים יש את הסגנון העיצובי הייחודי לו. על כן, בטרם ההתקשרות החוזית עם מעצבת פנים במרכז, או כל מעצב פנים זה או אחר, כדאי לבחון פרויקטים קודמים שלו, זאת במטרה להבטיח שהמעצב שנבחר אכן יוכל להתאים את עצמו באופן אופטימלי אל סגנונכם העיצובי וטעמכם האישי.

 מעצבת פנים במרכז | קררו אדריכלות ועיצוב פנים