עיצוב חללים מסחריים

חלל מסחרי, כשמו כן הוא – נועד למטרה מסחרית כלשהי, בין אם מדובר בחנות ובין אם מדובר בקומת משרדים או במשרדים עצמם. לא נוכל ללמד אתכם את כל התורה על רגל אחת, אולם בשורות הבאות ננסה להעניק לכם כמה עקרונות מרכזיים לעיצוב חללים מסחריים. 

עיצוב חללים מסחריים: הדילמה 

השאיפה שעומדת כמעט בבסיס כל עיצוב היא כמובן: לגרום לאדם הנמצא בו להרגיש נוח. חלל שלא נוח בו, גורם באופן אוטומטי לרצון מוסבר או בלתי מוסבר לצאת ממנו, מה שלא ישרת חללים מסחריים וביתיים כאחד.

עם זאת, חללים מסחריים צריכים לממלא צורך נוסף ובמידה רבה, גם מנוגד: הם צריכים לגרום ללקוח או לאורח לנוע, או לכל הפחות, צריכים לעודד תנועה.  מדוע, ובכן יש בעניין הזה גם פסיכולוגיה מסוימת, שכן תנועה פיזית הרבה פעמים גוררת מחשבה אחריה ופעולות נוספות, לרבות פעולות מסחריות.

תהיתם למשל, מדוע בקניונים אין יותר מדי ספסלים? מדוע הקניונים מעוצבים באופן כזה שלא תוכלו לראות בו בזמן את כל החנויות בבת אחת? וכד'. 

דרכים שונות לפתירת הדילמה

•    עיצוב נוח אבל לא יותר מדי נוח – ניתן למקם בחלל ספות למשל, אבל לא ספות שיעודדו את הלקוחותקולגות וכד', להתרווח יתר על המידה. 

•    עצבו את החללים המרכזיים כמזמינים מעט יותר מהחללים שאינם מרכזיים – כשאנו אומרים חללים מרכזיים, אנו מתכוונים לחללים שיעודדו פעולה מסחרית כלשהי. זה יכול להיות משרד שנראה יותר נוח מאשר המבואה, זה יכול להתבטא בעיצוב חנויות מזמין, ועוד. 

•    בכל זאת, עיצוב חללים מסחריים אפקטיבי הוא כזה שקודם כל מעודד את האנשים להיכנס – זכרו את המשפט הזה ותנו לו ללוות אתכם.

•    הקפידו על הפרטים הקטנים – כמו תאורה, עמדות קפהמים, שולחנות אם צריך וכד'. בנוסף, חשוב להקפיד על הניקיון של המקום, הריח הטוב והאסתטיקה הכללית. 

טיפ אחרון: התאימו את העיצוב לרושם שתרצו עבור החלל  לכל חלל מסחרי יש רושם מתאים, ובמידה ותצליחו לקלוע לרושם הזה בד"כ תצליחו למשוך יותר לקוחות.

זה כבר עניין שעליו תצטרכו להיוועץ עם מומחים, שכן התאמת העיצוב לרושם הוא לא פחות מאומנות.

אגב, כדי להתרשם מכמה דוגמאות מעולות לעניין הזה, תוכלו להיכנס לתיק העבודות של חברת קררו אדריכלות ועיצוב פנים, המתמחה בין היתר בעיצוב חללים מסחריים.

עיצוב חללים מסחריים ברמה אחרת!

עיצוב חללים מסחריים הוא סגנון עיצוב בפני עצמו ואנחנו יודעים לעשות את זה הכי טוב שיש! חברות בתי עסק מסחריים מתאפיינים בסגנון עבודה עם מגוון רחב של תחומים כמו: אסטרטגיה, פיתוח, שיווק, מכירות, שימור לקוחות ועוד.

בנוסף, נדרשת התמקצעות גבוהה מאוד של כל עובד בתחום הספציפי שלו כמו גם עבודת צוות מעולה של בעלי התפקידים השונים. עיצוב חלל מסחרי חייב להכיל גם את העובדים שלכם וגם עיצוב ספציפי לסוג העסק שלכם. עיצוב שמעביר מסר ייחודי ומטמיע את המיתוג הייחודי של החברה שלכם בסביבת העבודה.

אנחנו יודעים לעצב לכם בית עסק מקצועי, יעיל, דינמי, מסוגנן ואנרגטי. עיצוב חללים מסחריים המאפשר תקשורת מרבית בין העובדים מצד אחד ואפשרות לעבודה לבד בריכוז רב, מצד שני .אנחנו נשים דגש על אפיון מדויק ככל האפשר של תהליכי העבודה והקשר בין המחלקות השונות בהליך, נשלב בין חלוקה לחדרים ולחללים פתוחים ונעצב משרד ועסק משגע ודינמי. 

עיצוב בתי עסק וחנויות מסחריות – קררו מובילים את העסק שלך!

עיצוב חללים מסחריים משלב חללי תצוגה, קונספט הייטק למוצרים שלך כמו גם עיצוב שמשקף מקצועיות וביתיות עם חללי תצוגה אלגנטיים, חדר אוכל מעוצב, אזורי מנוחה כמו גם אזורים משרדיים לעבודה.

אנחנו יודעים לתרגם את ההתלהבות של יצירת משהו חדש עם מקצועיות ללא פשרות ולהביא קונספט מקצועי, משפחתי ונוח. הרעיון המרכזי הוא תכנון נכון של החלל מסחרי על מנת לענות על צרכי העובדים והלקוחות והתוצאה המידית היא עלייה ושיפור בתפוקת העבודה והשגת הלקוחות שתמיד חלמתם.

קררו, עתירי ניסיון בתחום עיצוב משרדים וחללים מסחריים, סביבות עבודה ומרחבים שיתופיים. אנו יודעים להתאים את עיצוב המשרד למיתוג השיווקי ותכנון אווירה המתאימה לכם וללקוחות שלכם.

משרד אדריכלות קררו מביאים אליכם עיצוב משרדים ובתי עסק עם של עמדות עבודה נוחות, פרטיות לעובד במשרד אישי כמו גם בישיבה בחלל פתוח, חדרי ישיבות קטנים עם תשומת לב לכל הפרטים הקטנים של תאורה ואקוסטיקה. מוזמנים אלינו להליך עיצוב חללים מסחריים מרגש שהוא ביטוי לחדשנות וליצירתיות שלכם וליצירה משותפת של מרחב מקצועי ויוקרתי המשקף את האופי הייחודי של החברה. 

"שינוי חללים מסחריים: התכנון האדריכלי המומחה של קררו"

החיו את החללים המסחריים שלכם עם קררו, שם מהימן בעיצוב אדריכלי. בין אם אתם משדרגים חנות קמעונאית, מסעדה או כל מוסד מסחרי, המומחיות שלנו מבטיחה עיצוב מותאם שמושך את הלקוחות ומשפר את הפונקציונליות.

נקודות מפתח

עיצובים אסטרטגיים: אנו מתמחים ביצירת חללים מסחריים אשר מייעלים אסטרטגית פריסות, מקסום זרימת לקוחות ויעילות עובדים.

משיכה אסתטית: הרם את תדמית המותג שלך עם עיצובים מדהימים מבחינה ויזואלית שמותירים רושם מתמשך על לקוחות ומבקרים.

פתרונות מותאמים אישית: מותאמים לצרכי העסק שלך, העיצובים שלנו משקפים את הזהות הייחודית שלך, ויוצרים סביבה שמתיישרת בצורה חלקה עם המותג שלך.

תובנות מעשיות: השג תובנות חשובות מהאדריכלים המנוסים שלנו המספקים תשובות לשאלות קריטיות, יחד עם טיפים לשיפור הפונקציונליות והאסתטיקה של החלל המסחרי שלך.

למה לבחור בקררו משרד אדריכלים עם רקורד מוכח, קררו בולטת במחויבותה למצוינות. האדריכלים שלנו משלבים יצירתיות ומעשיות, ומציעים שירותים מקיפים התורמים להצלחת המיזם המסחרי שלך.

בחרו ב- משרד אדריכלים קררו עבור מומחיות ללא תחרות ופתרונות עיצוב חדשניים שמביאים את החזון שלכם לחיים.

 

עיצוב חללים מסחריים