אדריכלים מומלצים – סגנונות עיצוביים שונים

אדריכלים מומלצים – סגנונות עיצוביים שונים


האדריכלות של ימינו מורכבת מסגנונות רבים של עיצוב, אשר הושפעו מסגנונות העבר, עד לימי יוון העתיקה, וחלקם מנסה להתנתק מהחשיבה הזו ולהתמקד במאפייני התקופה העכשווית, המודרנית והפוסט-מודרנית. כמו כן, אדריכלות היא אומנות, היא מנסה להעביר מסר מסוים דרך עיצוב המבנה, דרך המטרה שלשמה הוא הוקם ודרך הניסיון לתת לכל המבנה עיצוב אסתטי מסוים, ובכך האדריכלות משקפת רבות את תנאי המשטר, את אופי החברה בה הוקם ואת ערכי הרוח והדת שבתוכם היא נוצרה. מעבר לכל אלה, האדריכלות כאומנות כמובן מושפעת מהאמן היוצר שלה, מהאדריכל מומלץ – והשכלתו, אישיותו וכשרונו הם אלה שמביאים לעיצוב המבנה את הטון הסופי. כלומר, אדריכלים שונים יעצבו בסגנונות שונים לחלוטין ולכן אם נרצה לשמר את הטון של אדריכלים מסוימים, טון שאיתו אנו מזדהים, נוכל לומר שאלה הם אדריכלים מומלצים, מיוחדים ולא אופיינים, שיש לשמר את נקודת מבטם.

 

השפעת סגנונות אומנותיים על האדריכלות


הסגנונות העיצוביים הם החל מסגנון הסוריאליזם, אשר יצירות בזרם הזה מושפעות מהחלום, מהתת-מודע, מתוך מציאות מדומה דרך האמן למציאות, כמו בציורו המפורסם של סלבדור דאלי "התמדתו של הזיכרון" אשר בו מופיעים שעונים הנמסים לאיטם. סגנון מעניין נוסף הוא ארט דקו, אשר פירושו המילולי הוא "אומנות העיטור" והוא סגנון אשר נוצר מצירוף סגנונות פופולריים שהיו קיימים בין שתי מלחמות העולם, והוא מתאפיין בקווים נקיים, זוויות ודינאמיות והשראתו נלקחת ממקורות שנחשבו ל"אקזוטיים" כמו מצרים העתיקה ובניינים רבים נבנו בהשראתו כמו בניין האמפייר-סטייט בניו-יורק. אדריכלים מומלצים ישאבו השראה לעיצוביהם גם מהסגנונות הללו, אשר נחשבים ליותר "קלאסיים".

 

עיצובים מודרניים של אדריכלים מומלצים


סגנונות מודרניים יותר הם כמובן המודרניזם והפוסט-מודרניזם. למרות שמם הדומה, אין הם דוגלים באותה פילוסופיה עיצובית וישנו הבדל ניכר בין שני הסגנונות. המודרניזם, אשר מזוהה עם בית הספר לאדריכלות ולעיצוב בגרמניה "הבאוהאוס" (1919-1933) דוגל בערכים תפקודיים ובמטרות חברתיות ונובע מתוך חיפוש ליצירת אסתטיקה חדשה עבור עולם חדש המונע על ידי הטכנולוגיה. הסגנון הפוסט-מודרני מתנגד לאסתטיקה השואבת השראה מהעולם התעשייתי ואדריכלים פוסט-מודרניים ידגלו בחופש לשאוב השראה מסגנונות העבר ולעשיית שימוש בעיטורים, בעוד חשיבה פונקציונליסטית (שימושית) אינה רלוונטית בעיצובם. ישנם אדריכלים מומלצים רבים ששואבים השראה משני סגנונות קרובים ומנוגדים אלה, ולכל אחד מהם תהיה עין עיצובית מעניינת ומפתיעה, אך חשוב להתחבר לסגנון זה ולא לבחור אדריכל רק כי שמו נשמע בתוך אדריכלים מומלצים אחרים.

אם כך, בבואכם לסקור אדריכלים מומלצים, היו מוכנים עם סגנון עיצובי שאתם מתחברים אליו ולפיכך וודאו כי האדריכל שיבנה עבורכם את ביתכם יהיה בעל חזון עיצובי דומה, גם אם יציע רעיונות שמעט חורגים מהגבולות הבטוחים שלכם. זכרו, אין התפתחות בגבולות הקיימים, רק הפורצים נהנים מהחדשנות.

 

אדריכל מומלץ – כך תמצאו בקלות


כל מה שאתם צריכים לעשות כדי למצוא אדריכל מומלץ זה להבין בעצם מהם השיקולים שהכי חשובים לכם לפני בחירה של איש מקצוע בתחום. על מנת לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בעניין, החלטנו לשתף אתכם במספר טיפים מעולים לאורך המאמר. אנו בטוחים שהם יוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בסופו של דבר.
כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, אם אתם כבר נמצאים במצב שבו אתם מתכוונים לבחור בשירותיו של אדריכל מומלץ, אז יהיה כדאי לכם לעשות זאת בצורה מסודרת ותוך כדי הבנת הצרכים הספציפיים שלכם. רק כך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה בשבילכם.


תכנון נכון של הפרויקט


על מנת להבטיח שהכול מתבצע על הצד הטוב ביותר, כמובן שתהיה חשיבות גדולה לתכנון נכון של הפרויקט על כל שלביו. זה לא משהו שצריך לקחת יותר מידי זמן כאשר יש אנשי מקצוע מנוסים שעומדים לרשותכם ומסייעים לכם לאורך כל הדרך. כך שאתם צריכים לשקול זאת ברצינות מצדכם.


אם יש לכם רעיונות ספציפיים שנוגעים לעיצוב המבנה שלכם והתכנון שלו, כמובן שתוכלו לשתף בכך את האדריכל אליו תפנו ולהבין יחדיו מה תוכלו לעשות על מנת להוציא לפועל את הרעיון שלכם על הצד הטוב ביותר. בדרך הזו תוכלו להיות בטוחים שהכול מתבצע בדיוק לפי הדרישות שלכם, כך שתוכלו להיות מרוצים לחלוטין כמובן.


אדריכל מומלץ – משרד קררו


רוצים להיות בראש שקט ולדעת שאתם בוחרים בשירותיו של אדריכל מומלץ שידע לעשות את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר? ההמלצה שלנו תהיה לבחור במשרד קררו, אשר נחשב למוביל בתחומו ומובל על ידי קובי קררו מזה שנים רבות.


לאחר פניה אל המשרד, ישמח לשתף אתכם פעולה ולהבין יחדיו מה ניתן לעשות בדיוק על מנת לממש את הרעיונות שלכם על הצד הטוב ביותר בסופו של דבר. אתם רק צריכים ללכת על האפשרות שהכי מתאימה לכם במובן הזה, כך שמשרד האדריכלות קררו יוכל לשתף אתכם פעולה על מנת להוציא הכול לפועל על הצד הטוב ביותר. אין לנו ספק שתהיו מרוצים.
 

אדריכלים מומלצים | קררו אדריכלות ועיצוב פנים