עיצוב וילות

עיצוב וילות נחשב לתחום ייחודי בתחום העיצוב והאדריכלות, בעיקר, מאחר ועיצוב כזה מעורר אתגרים וסוגיות ספציפים לתחום, מולם נדרש המעצב להתמודד, ואילו בעת עיצוב דירות - הוא פטור מההתמודדות מולם. משרדי עיצוב פנים או עיצוב אדריכלי המתמחים בעיצוב מסוג זה, כמו קררו, למשל, נדרשים לתכנן וליצור בכל פעם מחדש, עיצוב וילות ייחודי, שמתאים לא רק לסביבה האופפת את הבית, אלא גם לדייריו, מנהגיהם, הרגליהם, העדפותיהם וכן הלאה.

 עיצוב וילות - מדוע התחום כ"כ יוקרתי?

כאשר אתה מעצב וילה, לכאורה, אתה זוכה להגשים את משאת נפשו של כל אדריכל וכל מעצב פנים - אתה עובד בשטח גדול, ועומדות בפניך אפשרויות רבות יותר, מאשר כאשר מדובר בדירה קטנה ששטחה מצומצם. אבל, אותו היתרון עלול להפוך לחסרון, כאשר אתה מבין, שמצופה ממך למלא את מרביתו החלל הגדול הזה בעיצוב שלך. ישנם מעט מאד מעצבי וילות שאכן מצליחים לעמוד במשימה זו בהצלחה ובאמת ליצור מראה ייחודי, אותנטי ופונקציונאלי עבור הגרים בוילה.

עיצוב וילות יוקרה - הדרך אל העושר

אחת הבחירות המרכזיות ביותר בחיים שלנו היא איפה אנחנו הולכים לבנות את ביתנו עבורנו ועבור בני משפחתנו. איפה נגור ואיך יראה הבית העתידי שלנו זו שאלה טובה. אז אם אתם מאלה שיש להם מספיק תקציב לכך, זכיתם באפשרות באמת ליצור לכם את בית חלומותיכם.

עיצוב וילות יוקרה מתאים לקהל לקוחות עשיר בעל סגנון חיים ודרישות יחודיות רק לו.

כשמדובר בחלל הבית, זהו המקום בו נרצה שיהיה באווירה הכי נעימה, שלווה והכי בטוחה שיש. וכבר בכניסה לדירת המגורים אפשר לחוש בהבדל בין  תחושה נעימה מזמינה לבין תחושה שלילית מרחיקה. כמובן שזה לא במקרה, אלא זו תוצאה ישירה של עיצוב חכם. תכנון ועיצוב וילת יוקרה דורשים מיומנות וחשיבה יצירתית במיוחד בכל הנוגע לשילוב החללים השונים של הבית כמו הסלון, המטבח, חדרי השינה והגינה כמו כן קיימת חשיבות רבה בהתאמת העיצוב לתקופה העכשווית והטכנולוגיה הקיימת.

כשמדובר בעיצוב וילות יוקרה, בשונה מעיצוב וילות רגילות חשוב לשים דגש על הפרטים הקטנים ביותר על רמת העיצוב, איכות הגימור, הייחודיות והפונקציונליות של המבנה.

בימים אלו אנו עדים למגמת עלייה בכל הנוגע לבניית בתי יוקרה. בעלי בתים רבים מחפשים עיצוב ייחודי, חומרים איכותיים ופריטים יקרי ערך. כל הפרמטרים האלו מעניקים לביתם סטטוס יוקרתי ומראה עשיר וכל זאת בהתאמה מלאה לסגנון ולרמת חייהם. עם זאת, עיצוב וילות יוקרה אינו משימה פשוטה. בכדי לבצע חלוקה נכונה של עיצוב פנים על פי החדרים השונים ובכל זאת לא לקטוע את הקו העיצובי לכל אורך הבית, דרושה מיומנות רבה, יכולות אישיות והמון ניסיון. 

בתחום עיצוב הוילות ישנם כמה זרמים עיקריים שמוליכים את השוק:

1.    עיצוב קלאסי – סגנון זה מאופיין בשימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר. לרוב תוכלו למצוא המון אומנות ואביזרי נוי מפוזרים בכל רחבי הבית, קישוטים מגוונים וססגוניים ועיטורים רבים שחרוטים על הדלתות או על דפנות הקיר עצמו. הסגנון הקלאסי יוצר אפקט של ניצול המרחב ותחושה של מתחם מלכותי או אצילי. 

2.    עיצוב כפרי – מדובר על סגנון שיכול להזכיר משמעותית את העיצוב הקלאסי. ההבדל העיקרי בין השניים הוא שהעיצוב כפרי משרה אווירה אינטימית וחמימה לעומת העיצוב הקלאסי שעלול להתפרש פעמים רבות כסגנון יוקרתי יותר. בנוסף, הסגנון הכפרי תפקידו להתמזג עם הטבע שמסביב לבית ולכן ישנו שימוש רב בחומרים טבעיים כגון עץ והמון צבעים וגוונים של צבע חום.

3.    עיצוב מודרני – סגנון זה מאופיין בעיקר באלמנטים חדים, קווים נקיים והמון מינימליזם. אומנם ניתן להשתמש בעץ אך לרוב, כאשר מדובר על עיצוב וילות יוקרה מודרניות נוכל להבחין בשימוש גדול יותר של מתכת, נחושת, זכוכית וצבעים כמו שחור או לבן. מעבר לכך, המון אנשים אוהבים בטון חשוף אשר מגשר בין צבעים פשוטים וגנריים לבין הקדמה והטכנולוגיה.  אם גם אתם החלטתם לעצב את הוילה שלכם, מומלץ להתייעץ עם המומחים של "קררו". תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולבחון את מגוון הפרויקטים שביצענו עבור לקוחותינו במשך השנים הרבות. משרדינו הינו מוביל בתחום שרותי העיצוב והאדריכלות ותפיסת הראיה העיצובית שלנו מתאימה לכל הסגנונות והבתים. 

בחירת המעצב נכון

עיצוב וילות יוקרה - בחיפוש מהיר ברשת תוכלו לראות שיש לא מעט מעצבי פנים ואדריכלים שישמחו לתת לכם את שירותיהם. לאתר את האחד או האחת שיתאימו לדרישותיכם, זו כבר משימה בפני עצמה. אתם בטח יודעים שזה מתחיל במספר טלפונים לאנשי מקצוע בתחום לבירורים ראשוניים, ומשם למספר פגישות לשם התחלת הנעת הפרויקט. כמו בכל ענף גם בתחום הזה יש רמות שונות של מעצבים וכמו כן גם סוגים שונים של התמחויות.

מעצב/ת ברמה גבוהה בד"כ יהיה גם בעל שם וותק עם התמחות בעיצוב ותכנון וילות כמו המשרד הותיק של קררו אדריכלים ועיצוב פנים.

 מדוע צריך לבחור אך ורק מעצב המתמחה בוילות?

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב וילות, קריטריונים ונתונים רבים מבדילים בין וילות לבין דירות פרטיות, כאשר גודלו של השטח העומד בפני המעצב הוא רק אחד מהם. קריטריונים נוספים, לדוגמה, הם הקרבה לשכנים - שבדירות מתבטאת בקיר משותף, ואילו בוילות, איננה קיימת ישירות, אלא משפיעה על הצורך ליישר קו עם צביון השכונה, החניה - שבבתים משותפים נמצאת מחוץ לטווח העיצוב ואילו בווילות היא חלק בלתי נפרד ממנו, החצר או הגינה, שבעיצוב וילות יש צורך להתייחס אליה במיוחד וכד'.

רק מעצב פנים המתמחה בעיצוב וילות יוכל לתת לכל הניואנסים וההבדלים הללו את המשקל המתאים להם בעת העיצוב, וליצור קו עיצובי אחיד העובר ביניהם כחוט השני. בסופו של דבר, חשוב לזכור כי התכונה ההכרחית אצל מעצב וילות זהה בכל לזו של מעצב דירות - היכולת ליצור סביבת מגורים פונקציונאלית ונעימה לדיירים אשר עתידים לגור בחלל המעוצב.

היבטים נוספים שצריך לבדוק

דבר נוסף, רצוי מאוד גם לבקש המלצות על מעצב פנים ממכרים ואנשים קרובים, שיוכלו לתת לכם אפילו לראות פיזית את עיצוב ביתם, כך תוכלו לקבל תמונה יותר רחבה ואמיתית אודות איש המקצוע העתידי. נקודות חשובות שיש לבדוק טרם תחילת תהליך של עיצוב וילות יוקרה, הן לגבי אופי העבודה של המעצב, האם עבודתו מסודרת ומאורגנת, האם משתמש בספקים אמינים וחומרים איכותיים, האם עומד בלוחות הזמנים.

לא פחות תצטרכו גם תקשורת טובה עם בעל המקצוע כדי שתוכלו לשקף לו את הרעיונות שלכם, החזון והמטרות שלשמן שכרת את שירותיו.

טיפים מותאמים לעיצוב וילה

משקף את הסגנון שלך: קררו מאמין שהווילה שלך צריכה להיות השתקפות של הטעם וסגנון החיים הייחודיים שלך. הגדר את העדפות הסגנון שלך כדי להנחות את תהליך העיצוב.

מטב את המרחב: הגדל את הפונקציונליות על ידי אופטימיזציה של המרחב. העיצובים של Carrero נותנים עדיפות לפריסות יעילות המשפרות הן את האסתטיקה והן את הפרקטיות.

אמץ אלמנטים טבעיים: שלב אלמנטים טבעיים בצורה חלקה. העיצובים של Carrero כוללים לעתים קרובות חלונות גדולים וחללים פתוחים כדי להזמין אור טבעי וליצור חיבור עם החוץ.

שאלות נפוצות

ש: עד כמה אני מעורב בתהליך העיצוב?

ת: קררו מעודד מעורבות פעילה של לקוחות. ההעדפות שלך הן קריטיות, וייעוץ שיתופי מבטיח שהחזון שלך נמצא בלב העיצוב.

ש: מה מייחד את קררו ממשרדי אדריכלות אחרים?

ת: המומחיות של קררו טמונה בעיצובים מותאמים אישית, ממוקדי לקוח. מחויבות המשרד לאיכות, שקיפות וחדשנות מייחדת אותו כמוביל בתחום.

למה לבחור בקררו אדריכלים

משרד אדריכלים קררו הוא יותר ממשרד אדריכלים; זה שותף בהפיכת חלומות הוילה שלך למציאות. בחר ב-קררו עבור:

גישה אישית: העיצובים של קררו מותאמים לרצונות שלך, וכתוצאה מכך וילה שהיא ייחודית שלך.

אומנות איכותית: עם קררו, צפו לאומנות מהשורה הראשונה ולחומרים איכותיים המבטיחים אריכות ימים ואסתטיקה.

שיתוף פעולה שקוף: קררו מאמינה בתקשורת פתוחה, הבטחת שקיפות בהחלטות עיצוב ובהתמוטטויות עלויות.

הרם את אורח החיים שלך עם קררו - שם תשוקה, חדשנות וניסיון מתכנסים ליצירת וילת חלומותיך.

עיצוב וילות - מעצבים את הבתים היפים בישראל - קררו אדריכלים