עיצוב וילות - מדוע צריך לבחור איש מקצוע המתמחה בהן?

עיצוב וילות - מדוע צריך לבחור איש מקצוע המתמחה בהן?


עיצוב וילות נחשב לתחום ייחודי בתחום העיצוב והאדריכלות, בעיקר, מאחר ועיצוב כזה מעורר אתגרים וסוגיות ספציפים לתחום, מולם נדרש המעצב להתמודד, ואילו בעת עיצוב דירות - הוא פטור מההתמודדות מולם. משרדי עיצוב פנים או עיצוב אדריכלי המתמחים בעיצוב מסוג זה, כמו קררו, למשל, נדרשים לתכנן וליצור בכל פעם מחדש, עיצוב וילות ייחודי, שמתאים לא רק לסביבה האופפת את הבית, אלא גם לדייריו, מנהגיהם, הרגליהם, העדפותיהם וכן הלאה.

 

עיצוב וילות - מדוע התחום כ"כ יוקרתי?

כאשר אתה מעצב וילה, לכאורה, אתה זוכה להגשים את משאת נפשו של כל אדריכל וכל מעצב פנים - אתה עובד בשטח גדול, ועומדות בפניך אפשרויות רבות יותר, מאשר כאשר מדובר בדירה קטנה ששטחה מצומצם. אבל, אותו היתרון עלול להפוך לחסרון, כאשר אתה מבין, שמצופה ממך למלא את מרביתו החלל הגדול הזה בעיצוב שלך. ישנם מעט מאד מעצבי וילות שאכן מצליחים לעמוד במשימה זו בהצלחה ובאמת ליצור מראה ייחודי, אותנטי ופונקציונאלי עבור הגרים בוילה.

 

מדוע צריך לבחור אך ורק מעצב המתמחה בוילות?

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב וילות, קריטריונים ונתונים רבים מבדילים בין וילות לבין דירות פרטיות, כאשר גודלו של השטח העומד בפני המעצב הוא רק אחד מהם. קריטריונים נוספים, לדוגמה, הם הקרבה לשכנים- שבדירות מתבטאת בקיר משותף, ואילו בוילות, איננה קיימת ישירות, אלא משפיעה על הצורך ליישר קו עם צביון השכונה, החניה - שבבתים משותפים נמצאת מחוץ לטווח העיצוב ואילו בווילות היא חלק בלתי נפרד ממנו, החצר או הגינה, שבעיצוב וילות יש צורך להתייחס אליה במיוחד וכד'. רק מעצב המתמחה בעיצוב וילות יוכל לתת לכל הניואנסים וההבדלים הללו את המשקל המתאים להם בעת העיצוב, וליצור קו עיצובי אחיד העובר ביניהם כחוט השני. בסופו של דבר, חשוב לזכור כי התכונה ההכרחית אצל מעצב וילות זהה בכל לזו של מעצב דירות - היכולת ליצור סביבת מגורים פונקציונאלית ונעימה לדיירים אשר עתידים לגור בחלל המעוצב.

עיצוב וילות | קררו אדריכלות ועיצוב פנים