אדריכלים בראשון לציון   הפיכת החזון שלכם למציאות

"צאו למסע של מצוינות אדריכלית עם קררו משרד אדריכלים בראשון לציון. צוות המקצוענים המנוסים שלנו מוקדש להפיכת החזון שלכם למציאות, יצירת חללים מעוררי השראה ושובה לב. מהמשגה ועד ביצוע, אנחנו כאן כדי להדריך אתכם בכל צעד בדרך."

בונים בית חדש בראשון לציון? מעוניינים לשפץ דירת יד שנייה שרכשתם?

בין אם אתם מתכננים לבנות בית חדש ובין אם רכשתם דירה שדורשת שיפוץ יסודי, לרבות שבירת קירות והתקנת קונסטרוקציה, אזי קרוב לוודאי שתזדקקו לשירותיהם של אדריכלים בראשון לציון או במרכז.

ממשרד קררו אדריכלות ועיצוב פנים, הנחשב למשרד מוביל שוק, מסבירים שהשכרת שירותי אדריכלות היא הכרחית וחיונית בכל מקרה שבו כרוך השיפוץ בשבירת קירות ישנים, זאת בשל הסיבה שחלק מהקירות מתפקדים כקירות תומכים, והריסתם יכולה להביא לערעור היסודות ולהתמוטטות המבנה כולו. פרט זה חיוני במהותו, שכן כיום, יישנה באדריכלות המודרנית מגמה בולטת לעיצוב דירות ישנות מחדש בקונספט של חלל מגורים אחד, תוך כדי שבירת קירות ישנים ומיזוג המטבח, פינת האוכל והסלון לצורך קבלת חלל רחב פתוח ומאוורר.

אדריכלים בראשון לציון  - הפיכת החזון שלכם למציאות

הדרך לבחירת האדריכל הנכון

ההחלטה הנוגעת לבחירתו של האדריכל הנכון מבין היצע האדריכלים בראשון לציון ובמקומות אחרים ברחבי הארץ, הינה משמעותית וקריטית, היות ויש לה השלכות ישירות הן על שביעות הרצון מהתוצאה המוגמרת והן על צורת התנהלותה של שגרת היום למשך עשרות שנים הבאות. לפיכך מומלץ להקפיד על בחירת אדריכל הנכון בהתאם למקצועיותו, ניסיונו ופרויקטים קודמים ולא על פי הנטייה הטבעית להעדיף את האדריכל בעל הצעת המחיר הנמוכה ביותר.

ממשרד קררו אדריכלות מדגישים שבהשוואה לתקציב שהוקצה לצורכי בנייה או שיפוצים, מדובר בסכום שהוא זניח ופעוט באופן יחסי, בעוד שרמת מקצועיותו וניסיונו של האדריכל הם אלו שיקבעו בסופו של דבר כיצד תיראה אותה סביבת המגורים וכיצד יתנהלו החיים בתוך אותה הסביבה לפרק זמן של שנים רבות.

חשיפה לטעויות אדריכליות שבאות לביטוי בהיבט הפרקטי

הדרכים המקובלות כיום לאיתור אדריכלים בראשון לציון והמרכז היא באמצעות קבלת המלצות מבני משפחה וחברים, עיון במגזינים לעיצוב או לחלופין בעזרת חיפוש מקוון ברשת האינטרנט. החיפוש בין אתרי האינטרנט יכול להניב רשימה לא מבוטלת של אדריכלים, שחלקם, אמנם, בעלי שם ומוניטין בתחום בעוד אחרים הם אדריכלים בתחילת דרכם.

אדריכלים מומלצים אלו עשויים להתאפיין במלאי אינסופי של אמביציה, התלהבות ושפע של רעיונות מהפכניים, תוך שהרעיונות העיצוביים החדשניים, כמו גם ניצוץ ההתלהבות, סוחפים עימם לקוחות רבים, ובפרט אם עלות השירות בעד עבודתם תהיה לרוב נמוכה יותר, זאת בשל היותם מתחילים. ואולם, כדאי שלא להתעלם מהעובדה שהחוסר בבקיאות והחוסר בניסיון מעשי עלולים לחשוף אותם לטעויות אדריכליות שבאות לביטוי בהיבט הפרקטי.

תכנון ועבודה נכונה

תכנון ועיצוב בית חדש זהו רגע מרגש בו ניתן להגשים את החלומות שנאספו לאורך השנים, להפוך אותם למציאות וליהנות מהדרך.

קררו אדריכלות ועיצוב פנים, בעלי ניסיון ומומחיות של מעל ל- 20 שנה בתהליך עיצוב ותכנון בתים פרטיים, משרדים, עסקים ועוד, מציגים את כל מה שצריך לדעת כאשר בוחרים אדריכלים בראשון לציון או בסביבה.

אדריכל ותפקידו

האדריכל אחראי לתכנון המראה החיצוני והפנימי של הבית, בהתאם לצרכיו של הלקוח ולאופי הפרויקט. תכנון החלק החיצוני של הבית בידי האדריכל כולל תכנון המראה הסופי, מיקום החלונות, מרפסות, תכנון כללי של הגינה וכדומה. במהלך תכנון חלקו החיצוני של הבית על האדריכל להתחשב בקריטריונים נוספים ולשלב אותם במהלך התכנון כגון נגישות, כיווני אוויר, זרימה הרמונית עם חלל הפנים ועוד.

אדריכלות ועיצוב - שתי מטרות יחד

מראה הבית, הפונקציונליות שלו והיבטים נוספים נמצאים תחת יצירתו, פיקוחו וניהולו של האדריכל אך לא רק. מראהו הסופי של הבית מושפע כמובן באופן מכריע גם מהעיצוב שלו, ולכן אדריכלים רבים גם נושמים, לומדים ומנוסים מאוד בתחום עיצוב הפנים.

אדריכל שהוא גם מעצב פנים מעניק לכם יתרון משמעותי, שכן אין צורך לבצע התאמות ובירורים בין מעצב הפנים לבין האדריכל. כך אתם זוכים בתהליך שמנוהל באופן מערכתי ושלם מכל היבטיו על ידי אותו האדם ומוביל באופן מיטבי לתוצאה שנכונה עבורכם.

תכנון משרדים

המשרד הוא הפנים של החברה או העסק, לכן חשוב לתכנן ולעצב את המשרד בצורה נכונה וטובה שתתרום ללקוחות המשרד וכן לעובדים בו בעזרת אדריכלים בראשון לציון. תחילה, נתכנן את המבנה, את חלוקת החלל, את הקרבה בין החדרים ועוד בצורה נכונה המתאימה להתנהלות השגרתית והיומיומית במשרדים. לאחר מכן, נשים דגש על תכנון נכון שישקף את האופי, הסגנון והמיתוג של העסק או הארגון. 

למשל, משרדים העוסקים בחדשנות ויצירתיות, כמו לדוגמה משרדי הייטק ופרסום, יכולים להכיל קירות "משוגעים", חללים שוברי שגרה, מבנה יוצא דופן וכדומה, זאת כדי להעביר את מטרות וסגנון החברה והעובדים בה. לעומת זאת במשרדי עורכי דין או רואי חשבון למשל, נתכנן מבנה סולידי יותר, שגרתי המשדר כובד ראש, איכות ומקצועיות.

בבואכם לבחור אדריכלים בראשון לציון מומלץ מאוד לבחור באדריכל בעל ניסיון ממוקד בפרויקטים דומים לשלכם.

לסיכום,

קררו אדריכלים בראשון לציון הוא היעד שלך לתכנון אדריכלי יוצא דופן. עם התמקדות בחדשנות, פונקציונליות ומשיכה אסתטית, אנו שואפים לעלות על הציפיות שלך ולספק פרויקטים שעומדים במבחן הזמן. סמכו עלינו להגשים את החלומות שלך, ובואו ניצור יחד משהו יוצא דופן".