מעצבת פנים

מעצבת פנים


עיצוב פנים הוא תת תחום של ענף האדריכלות. אם גם אתם מתכננים לבצע שיפוץ או עיצוב ביתכם ואין אתם מכירים מעצבת פנים או אם זוהי הפעם הראשונה שאתם עומדים בפני פרויקט מהסוג הזה, נכון שתשקלו את בחירת בעל המקצוע ותבחרו אותו בהתאם לקריטריונים ספציפיים. ישנם לא מעט בעלי מקצוע שישמחו להעניק לכם את השרות, אך האם כל בעל מקצוע מתאים לכם? לא בטוח. מאמר זה נכתב על מנת לאפשר לכם להכיר את הקריטריונים שבאמצעותם נכון לבחור מעצב פנים או מעצבת פנים. תחום העיצוב קיבל בשנים האחרונות תאוצה ורבים בוחרים ללמוד ולהתמחות בו ועל כן הבחירה שלכם יכולה להיות מגוונת עד מאוד.

 

מעצבת פנים: לא מסתמכים רק על המלצות


להבדיל מתחומים אחרים בהם להמלצות יש כוח, בתחום העיצוב קצת קשה יותר להישען על המלצות של חברים ומכרים, משום שעל פי רוב הן סובייקטיביות. העיצוב אותו ביצע מעצב הפנים של החברה הטובה של השכנה שלך שממנה קבלת את ההמלצה, לא יהיה בהכרח סגנון העיצוב אליו את תתחברי ולהיפך, לקוח מאוכזב מקו העיצוב שנבחר לביתו לא ימליץ לכם אודות מעצב הפנים שבשרותיו הוא נעזר, אך יכול מאוד להיות כי דווקא העבודה של המעצב הספציפי תתאים לכם ותשאיר אתכם בבית מעוצב בהתאם לציפיותיכם. לכן, הבחירה במעצב פנים צריכה להיות אינדיווידואלית.

אם כך כיצד בוחרים מעצב פנים או מעצבת פנים? בהתאם למקצועיות וליכולות, ביחס לעבודות קודמות אותן הוא מציג לכם במעמד הפגישה ואם אתם אכן רוצים המלצות, בקשו ממנו מספרי טלפון של מספר לקוחות ושוחחו איתם. לקוחות תמיד יאמרו לכם את האמת משום שאין להם כל אינטרס שיווקי ריווחי.

 

יצירתיות


אחד הקריטריונים להצלחתו של מעצב פנים או מעצבת פנים, הוא היצירתיות. נשאלת השאלה כיצד אפשר לבחון את היצירתיות של מעצב הפנים לפני שחותמים איתו חוזה עבודה, אם כן אין דבר קל יותר מזה. בקשו ממנו לשרבט לכם כיצד הוא רואה את התהליך בחזון שלו. בהתאם לתשובתו ולשרבוט אותו הוא יערוך, תוכלו להעריך את מידת היצירתיות שלו.

אם גם אתם מתקשים למצוא מעצב פנים או מעצבת פנים שעונים על דרישותיכם אל תתייאשו ואל תתפשרו, בסוף אתם תמצאו. אחת הטעויות שרבים נוטים ליפול איתן היא בחירת מחדל אשר לא מאפשרת להם ליהנות מהתוצאה הסופית שעתידה הייתה לשנות את איכות החיים. צרו עוד היום קשר עם משרד קררו במספר 03-6318861 או בנייד:  052-5404505

 

מעצבת פנים | קררו אדריכלות ועיצוב פנים