הבחירה הנכונה של מעצבים מומלצים

הבחירה הנכונה של מעצבים מומלצים


מעצבים מומלציםחווית עיצוב בית, משרד או עסק היא רכבת הרים של רגשות, שינויים והחלטות לעתיד חדש, שכן עיצוב פנים כולל היבטים של תכנון זמן בצורה נכונה, עמידה בתקציב, ניהול וידע. ובכן איך לבחור מעצב פנים מקצועי שידע כיצד לנהל את התהליך בצורה הטובה ביותר ולהקשיב לכם בדרך? צוות קררו אדריכלות ועיצוב פנים עונה על השאלות הנפוצות בדרך לבחירת מעצבים מומלצים.

מחירו הכולל של תהליך עיצוב פנים

כל מעצב מתמקד בתחום שונה, בסגנון שונה ובעל אופן פעולה שונה, לכן המחיר משתנה ממעצב למעצב וכן מפרויקט אחד למשנהו. ישנם מעצבי פנים המקבלים  תשלום לפי שעות עבודה וישנם המקבלים תשלום פר פרויקט, כך שהמחירים אינם קבועים ומשתנים ממקרה למקרה.
במידה והתקציב אינו מאפשר לכם עבודה מלאה עם מעצב פנים, מומלץ להשקיע אותו בפגישות ייעוץ ותכנון עם מעצב, להשקיע מהתקציב בפיקוח של מעצב על לוחות זמנים ותקציב ולתת למעצב לפקח מניסיונו ומהידע שלו על התהליך. תפקידו של המעצב ללוות אתכם מתחילת הפרויקט ועד סופו כך שזוהי החלטתכם במה למקד את התקציב, וזכרו כי תהליך זה אינו פשוט ועזרה חיצונית ממומחים בתחום היא נחוצה והכרחית. 

סגנון עיצובי וסקירת תיקי עבודות

עיצוב הבית מתבסס על ראייתו של מעצב הפנים ועל הדרך שבה הוא מבין אתכם, לכן חשוב לבחור מעצב פנים התואם את סגנונכם האישי בעיצוב פנים. הסגנון העיצובי המשתקף מתיק העבודות הוא שפת העבודה של המעצב והוא מעיד על אופי העיצוב שלו, לכן כדי להכיר מעצבים מומלצים בהם אתם מתעניינים, חשוב לסקור את תיק העבודות שלהם ולהתרשם מסגנונם. 
תיק העבודות נמצא באתרי אינטרנט של מעצבי פנים, ומומלץ מאוד לבקר בהם כדי להכיר את הסגנון של המעצבים. אנו מזמינים אתכם לבקר בתיק העבודות שלנו ולהתרשם מעבודות העיצוב השונות בו ביניהן בתים פרטיים, פנטהאוזים, עסקים, משרדים ועוד.

קשר אישי, חם ונעים: מעצבים מומלצים וטובים

מעצב הפנים מלווה את התהליך העיצובי, מפקח עליו ואחראי להגשים עבורכם את החלום הגדול שלכם ולתרגם אותו לכדי עיצוב מדויק ויפיפה. לכן מומלץ להכיר מעצבים מומלצים דרך חברים, משפחה או באינטרנט, להיפגש ולוודא שאכן נוצר ביניכם קשר נעים ופורה. הבנה היא הסוד לעיצוב פנים מוצלח למשרד, לפנטהאוז או לבר. אנו נשמח לשמוע מכם, לענות, לייעץ ולהקשיב לכל בקשה ושאלה.