איך מוצאים מעצבת פנים מומלצת

איך מוצאים מעצבת פנים מומלצת


בנייה או שיפוץ, של בית או דירה או עיצוב פנים משרדים, הם תמיד התחלה מרגשת והבטחה לעתיד טוב יותר. בכדי שהעתיד יהיה אכן טוב יותר כדאי, עדיף ורצוי לשכור את שירותיה של מעצבת פנים מומלצת, שתצליח להפיק את המקסימום האפשרי מהבית שלכם. קובי קררו, מהאדריכלים הנחשבים בישראל, מסביר מדוע חשיבותו של עיצוב הפנים אינה נופלת מחשיבות התכנון הארכיטקטוני החיצוני ואיך תזהו מעצבת מומלצת.

 

כמו קסם

כאשר בונים בית האדריכל כולל בתוכנית גם את עיצוב החללים הפנימיים, כמובן, אך כאשר משפצים דירה או בית קיימים, יש צורך במעצבת פנים דווקא, כדי לערוך חלוקה נכונה של החללים, וליצור ביניהם זרימה הרמונית ונעימה, על ידי צורות, טקסטורות, צבעים ועוד. בסופו של דבר ההרמוניה הזו אמורה להשרות בבית את תחושת הקסם שכולנו מחפשים, את הרגשת הבית שהוא שלנו, אך הקסם לא יכול לקרות ללא יד מקצועית.

 

הבית זה אתה

הבית אמור להביא לידי ביטוי את אישיותם של בעלי הבית, ולשרת את צרכיהם בצורה הטובה ביותר. מעצבת פנים מומלצת ומקצועית תיפגש עם בעלי הבית מספר פעמים כדי להבין את אמונותיהם, רצונותיהם, ציפיותיהם מהבית, וכן את אופיים, כדי להצליח להביא אותם לידי ביטוי בתכנון הסופי ובעיצוב הפנים. הבית הוא שלכם ולא של המעצב או האדריכל, בסופו של דבר, ולכן אינכם צריכים בהכרח לקבל כל רעיון או המלצה שלהם, אך מתוך היותם אנשי המקצוע, רצוי להקשיב להם ולמצוא את שביל הזהב.

 

ראייה כללית

לא משנה עד כמה החוש האתסטי שלכם מפותח, לאיש מקצוע מתחום העיצוב, שלמד את המקצוע ויש לו ניסיון בתחום, תמיד תהיה זווית ראייה שאין לכם ותמיד יהיה לו ידע שחסר אצלכם. מעצבי פנים רואים פרטים קטנים אך גם זווית כוללת של הבית, וכדאי מאוד ללמוד להקשיב להם.

 

מיהי מעצבת פנים מומלצת?

לאור כל האמור לעיל, מעצבת פנים מומלצת תהיה זו שתוכל לבנות יחד איתכם חזון משותף לעיצוב הבית, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. כמובן שנדרשת להיות כימיה בסיסית ביניכם, ואיזושהי נקודת מבט דומה על הדברים כדי שתוכלו למצוא את החזון המשותף, אך אם היא בעלת מקצוע טובה, היא תבנה את הבית המושלם – שלכם.

מעצבת פנים מומלצת | נילי חביב