האם מעצב פנים במרכז מתאים לכם גם אם אתם גרים באזורים אחרים בארץ?

האם מעצב פנים במרכז מתאים לכם גם אם אתם גרים באזורים אחרים בארץ?


אנחנו נוטים, אינסטינקטיבית, לחפש מוצרים ונותני שירותים שקרובים לנו מבחינה גיאוגרפית. אם אנחנו גרים בתל אביב, הגיוני שנחפש חנות לממכר מוצרי מזון לבעלי חיים באזור, שרברב במרכז או מעצב פנים במרכז. אבל, למרות הנטייה הטבעית שלנו לעשות זאת, ישנם שירותים שהימצאותו של נותן השירות באזור מרוחק יותר איננה אמורה להוות שיקול בבחירה או באי הבחירה. למשל, אתם גרים בחיפה וגיליתם כי מעצב פנים במרכז או מעצבת פנים מומלצת מתאימים לכם ספציפית הרבה יותר מאלה הנמצאים באזורכם, אין שום מניעה להשתמש בשירותיו, למרות הריחוק הגיאוגרפי. אנחנו צריכים לזכור, כי, בסופו של דבר, מדובר במדינה שאורכה, ממטולה ועד אילת, הינו פחות מ-560 ק"מ (555 ליתר דיוק), כך ששכירת שירותיו של מעצב פנים מומלץ הנמצא באזור המרכז, כמו קררו, למשל, אפשרית, גם אם אתם גרים במטולה או באילת.

 

מעצב פנים במרכז- למה המרחק איננו מהווה קריטריון?

 

אז יש לנו מדינה קטנטונת, ולכן, המרחק הגיאוגרפי איננו מהווה קריטריון לבחירת מעצב הפנים הרצוי, אם כן, מה כן מהווה קריטריונים לבחירת מעצב הפנים המתאים לכם? ראשית, ניסיונו והתמחותו בתחום עיצוב הפנים הנדרש לכם. מעצבי פנים של משרדים או ארגונים אינם מתמחים בעיצוב פנים של חדרים או בתים וההיפך, לכן, חשוב מאד לבדוק ספציפית את ניסיונו של מעצב הפנים בתחום הנדרש לכם. קריטריון נוסף לבחירה הוא יכולתו של מעצב הפנים להיכנס לראש שלכם וליצור עבורכם את הסביבה בה אתם תיהנו לשהות.

 

כימיה ביניכם לבין מעצב הפנים

 

וכאן, הגענו לנקודה הקריטית ביותר, בעת בחירת מעצב פנים במרכז, בצפון או בדרום - הכימיה ביניכם לבינו. עם כל הניסיון והמקצועיות של המעצב, אתם הם אלה שתחיו בתוך החלל הסופי לכשיעוצב, ולכן, הוא צריך להלום את הצרכים שלכם, ההעדפות שלכם וסגנון החיים שלכם. ניסיון של מעצב להפעיל את כובד משקל ניסיונו ומקצועיותו מול הצרכים שלכם, עלול לגרום לכך שאת השנים הבאות בחייכם תבלו בבית מעוצב להפליא, אבל מנוכר לכם ואינכם חשים בו תחושה ביתית וחמימה, כמות שאמור היה להיות.

 מעצב פנים במרכז