הום סטיילינג

הום סטיילינג


 

כל אחד רוצה לעצב את ביתו בהתאם לצרכיו וחלומותיו. הום סטיילינג מאפשר לכם להגשים חלומות ולעצב את ביתכם כפי שדמיינתם אותו בראשכם,  לעיתים גם בתקציב מוגבל. יציאה מנקודת הנחה כי הום סטיילינג דורש שבירת חסכונות ולקיחת הלוואות היא מוטעית. בימינו ניתן להפוך בית למלא קסם ואופי גם בתקציב מוגבל ומבלי להיכנס להתחייבויות כספיות ארוכות טווח. כדי ליצור תחושת שייכות ואהבה לבית, חשוב לשלב בו את הנגיעות האישיות שלכם ולעצב אותו בהומוגניות, כך שכל רהיט או צבע קיר ישתלב עם הפריטים הסובבים אותו. אם בעבר רק המעמד העליון יכול היה להרשות לעצמו לחיות בבית מעוצב, הרי שכיום כמעט כל אדם מן הישוב יכול לאפשר לעצמו את הסגנון בו הוא רוצה לחיות.


מתאימים את הבית לאורך החיים
אחד הדברים החשובים יותר בתהליך הום סטיילינג, הוא התאמת העיצוב לאורח החיים אותו אתם מנהלים. אם נצא, לדוגמא מנקודת הנחה שהאהבה שלכם לקריאת ספרים גדולה ואתם מוצאים עצמכם קוראים בכל ערב קוראים, הרי שנכון יהיה להתאים פינות ישיבה כראוי ותאורה המאפשרת קריאה נעימה. שימו לב כי הום סטיילינג חייב להיות מותאם באופן אופטימלי לאורח חיינו וצרכינו היומיומיים, אחרת, לא משנה כמה הבית מרשים ויפה, המטרה האמיתית מתפספסת ותמצאו עצמכם חיים ב"כלוב של זהב.


כיצד בוחרים הום סטיילינג
אם החלטתם שאתם לא מוותרים על הום סטיילינג והתחלתם לחפש לעצמכם את בעל המקצוע שיגשים את חזונכם, כדאי שתיקחו בחשבון את הקריטריונים הבאים:
ניסיון ומקצועיות – עוד לפני שאתם חותמים על חוזה עבודה, בדקו מהו הניסיון של בעל המקצוע שאת שרותיו אתם עתידים לשכור. לניסיון ולמקצועיות חשיבות רבה בביצוע הפרויקט הנדרש לכם.
מחיר – כל בעל מקצוע דורש את המחיר הראוי בעיניו לו בהתאם לניסיוני המחיר הממוצע בשוק ולמקצועיותו. עליכם לבחון את המחיר ולוודא כי הוא תואם את התקציב שתכננתם להוציא. 


חומרי גלם – שימו לב לחומרי הגלם בהם נעשה שימוש, בעיקר אם התהליך משלב שיפוץ. חומרי הגלם יעידו על טיב העבודה.
דוגמאות של עבודות קודמות – בקשו מבעל המקצוע שיציג עבורכם עבודות קודמות אותן הוא ביצע ומספרי טלפון של ממליצים איתם תוכלו לדבר ולוודא את טיב העבודה.
המלצות – אם יש לכם המלצות מחומרים, בעלי מקצוע וכו׳ מחברים, בני משפחה או מכרים הרי זה משובח. השתמשו בהן משום שהמלצות נטולות אינטרסים שיווקיים.


אם גם אתם מעוניינים להעניק לביתכם ולחייכם  סטיילינג, צרו איתנו קשר עוד היום במספר הטלפון:  03-6318862