מעצבת פנים במרכז- כי גם לבית שלכם מגיע חותם אישי וייחודי!

מעצבת פנים במרכז- כי גם לבית שלכם מגיע חותם אישי וייחודי!


בין אם קניתם דירה יד שנייה ישנה או שהחלטתם לבנות בית חדש, אזי כדאי להיוועץ ולהסתייע בשירותיה של מעצבת פנים במרכז בעלת ניסיון, שתעזור לכם להעניק לביתכם אופי ייחודי וחותם אישי משל עצמו, ולהפוך את הבית מקורת גג סתמית לקן מגונן, אינטימי וחמים שתמיד נעים לשוב ולחזור אליו.
 

מחברת קררו - אדריכלים, משרד אדריכלים מומלצים הנחשב למוביל שוק, ממליצים לפנות למעצבי פנים כבר בשלב הרכישה, זאת על מנת שהם יוכלו לסייע לכם בזיהוי הפוטנציאל הטמון בבית, ויידעו את הנוסחה הנכונה והמדויקת לתרגום ההשראה, החלומות והציפיות שלכם, כמו גם הצרכים האינדיבידואליים והטעם האישי, ולהפוך את כל אלו לשפה עיצובית שנתפרה בדיוק בהתאם למידותיכם, תוך התייחסות להקצאת משאבים נכונה ולתקציב שהוגדר מראש.

 

איך להימנע מטעויות תכנוניות הנובעות מחוסר ידע, ניסיון וכלים מקצועיים?

ממשרד קררו - אדריכלים מציינים שהסברה הרווחת בקרב הציבור הרחב היא שתפקידם של מעצב או מעצבת פנים מסתכם בחוש אסתטי מפותח ועיצוב בטוב טעם.
 

מדובר, כמובן בטעות רווחת, שכן מדובר בתחום המצריך תפיסה מרחבית ומשלב בדמיון, מעוף וכלים מקצועיים, הנדרשים להבנה ושרטוט תכניות עבודה ומפרטים טכניים של חללים ותשתיות, ובכך לחסוך כסף וזמן, ובה בעת להימנע מעגמת נפש שעשויה להיגרם בעקבות טעויות תכנוניות הנובעות לרוב מחוסר ידע, ניסיון וכלים מקצועיים.
 

לצד תכנון השינויים המבניים והחלופות השונות לחלוקה מחודשת של החללים, נקבע גם לוח זמנים לצורך יישום כל שלב בתהליך העבודה וניתנת הערכת תקציב. מעצבי הפנים מתלווים אל לקוחותיהם בעת רכישת האביזרים, חומרי החיפוי והרהיטים לעיצוב הבית, תוך כדי נווט התקציב בדרך יעילה וחישוב מדויק של כל הכמויות, מה שמסתכם, בסופו של דבר, בחיסכון משמעותי של זמן וכסף.

 

מעצבת פנים במרכז: איך להשיג חיסכון משמעותי בעלויות החומרים?

זאת ועוד, מעצב או מעצבת פנים מנוסים ומיומנים, הפועלים מזה זמן רב בתחום, מכירים מקרוב את השטח, לרבות את שוק הריהוט, הקרמיקה ואביזרי הסניטציה, ומעודכנים בכל הקשור למגמות העכשוויות ולחומרים החדשים שפותחו לאחרונה.
 

בקיאות זו מאפשרת להם לנתב ולהפנות את לקוחותיהם אל החנויות והרשתות שבהן אפשר להשיג הנחות ניתן משמעותיות, ובכך לחסוך בעלויות של חומרי הגלם, האביזרים והריהוט.
 

ממשרד קררו - אדריכלים, המתמחים בעיצוב פנים במרכז, מדגישים שלכל מעצב פנים יש את הסגנון העיצובי הייחודי לו. על כן, בטרם ההתקשרות החוזית עם מעצבת פנים במרכז, או כל מעצב פנים זה או אחר, כדאי לבחון פרויקטים קודמים שלו, זאת במטרה להבטיח שהמעצב שנבחר אכן יוכל להתאים את עצמו באופן אופטימלי אל סגנונכם העיצובי וטעמכם האישי.

 
בית בדיוק כמו שחלמתם: מעצבת פנים במרכז

תהליך של עיצוב בית, הוא מיוחד מאוד, ופעמים רבות חד פעמי. לכן כה חשוב למצוא מעצבת פנים במרכז  שתדע להבין ולהרגיש בדוק מה אתם רוצים, חולמים, מבקשים וצריכים. יתכן שלנגד עיניכם כבר ממש עומדת תמונה של בית החלומות שלכם, הסגנון, האווירה והצבעים שלו, אך הניסיון מראה שהפער בין החלום למימושו במציאות הוא גדול, ושכדי להצליח באמת ובתמים להוציא אותו לפועל דרוש מגע של אשת מקצוע מיומנת ומקצועית שחיה ונושמת אנשים, עיצוב ואסתטיקה.

איך בוחרים מעצבת פנים במרכז?

כמובן שלפני הכול חשוב לראות עבודות קודמות של המעצבת ולהרגיש שהסגנון העיצובי שלה נוגע בכם, מתאים לטעם האישי שלכם ולמה שאתם רוצים לראות בביתכם העתידי. חשוב לדעת שלכל מקום ישנן דרישות ואילוצים אחרים, ולכן ככל שהמעצב צובר ניסיון רב יותר בפרויקטים שונים ומגוונים, כליו המקצועיים הופכים משוכללים ומתקדמים יותר. 


יש הממליצים להתייעץ עם האדריכלית המעצבת אפילו לפני רכישת הבית החדש, מפני שראייתה המקצועית מאפשרת לה לראות קדימה את הפוטנציאל הטמון בנכס ולהמליץ על נכסים בעל פוטנציאל גבוה ומחיר נכון שיאפשר להשקיע גם את הסכום הדרוש בשיפוץ ובעיצוב הסופי שיוציאו מתוכו את מלוא הפוטציאל והיופי הגלומים בו.
בנוסף לכך חשוב לדעת שהמעצבת היא למעשה המתאמת והמובילה של הפרויקט מתחילתו ועד סופו. חשוב לתכנן את הפרויקט בצורה נכונה מבחינת לוח זמנים ותקציב, ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק על מנת לעמוד ביעדים. לכן מעצבת פנים טובה היא גם מנהלת איכותית שיכולה לנהל היטב את הקשר מול כל הגורמים, הספקים, קבלני המשנה וכן הלאה ולהוביל את הפרויקט עד לסיומו המוצלח. וכמו בכל התחומים, כימיה אישית שמאפשרת תקשורת נעימה ופתוחה, הופכת את הכול לקל וזורם יותר לכולם.

משרד אדריכלים מוביל

כאשר אתם נכנסים לפרויקט כל כך משמעותי ובעל השלכות כלכליות ורגשיות חשובות של עיצוב בית שהוא הקן הבטוח והחם שלכם, חשוב מאוד לעבוד עם מעצבת פנים במרכז ממשרד אדריכלים ועיצוב פנים מוביל כמו משרד אדריכלים קררו, שהוקם בשנת 2002 וצבר ניסיון עצום. כך אתם יכולים להיות רגועים מפני שאתם בידיים מקצועיות ובטוחות.

מעצבת פנים במרכז – איך בוחרים?

זה לא סוד שתחום עיצוב הפנים רווי בהמון משרדי מעצבים, מעצבים עצמאיים ואנשים נטולי ניסיון שמנסים את כישוריהם. עם זאת, הביקוש לתחום נמצא במגמת עלייה ובמיוחד לאנשים בעלי יכולת מקצועית שונה וזווית ראייה אחרת לגבי חללי חדרים בפרט ומבנים באופן כללי.
בכדי למצוא מעצבת פנים במרכז שהיא איכותית ובעלת ניסיון מתאים לסוג הפרויקט שאתם מעוניינים בו, עליכם לדרוש עבור תיק העבודות שלה ולהתרשם מפרויקטים שביצעה בעברה. ככל שתחום ההתמחות של אותה מעצבת יהיה קרוב יותר לסגנון הפרויקט שלכם, כך הסבירות גבוהה יותר שתמנעו מתקלות וליקויים בהמשך העיצוב. 
לדוגמא, אם אתם מעוניינים בהקמתה של מסעדה חדשה בתל אביב, כזאת שמייצרת אווירה קלילה וצעירה כדאי שתשכירו את שירותיה של מעצבת שהתנסתה בעולם המסעדנות והיא אכן יודעת להצביע על הצבעים הראויים, סגנון הכיסאות והשולחנות ואפילו גופי התאורה שצריכים להיות ממוקמים באזורים ספציפיים. 


ארסנל הידע של מעצב פנים

התפקיד של מעצב הפנים מורכב מהמון רבדים שכוללים תכנית עיצוב מקיפה למתחם, שיפוץ, התאמתו של כל חדר לצורכי הלקוח, "קליעה" לטעמו, היכולת ליצור פתרונות יצירתיים לחללים בעיתיים וכדומה.
בנוסף, על המעצב לעמוד בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציבית אשר מוגדרים לו מראש על ידי הלקוח. ההבדל בין מעצב טוב למעולה הינו מהותי, שכן מעצב ברמה הגבוהה ביותר צריך להיות בעל בקיאות בעולם האדריכלות, יכולות טכניות מהותיות וכמובן חוש אסתטי מפותח במיוחד.
בהינתן כל היכולות הללו למעצב פנים, עליו לדעת כיצד להשתמש בהם ולהפוך למציאות את חזון הלקוח בצורה המדויקת ביותר. 


אלו סגנונות עיצוב קיימים?

ובכן, קיימים המון סגנונות עיצוב כגון קלאסי, מודרני, יוקרתי, כפרי וכדומה. עולם הסגנונות רק מתפתח עם השנים ואנו עדים גם להתפתחותם של עיצובי וינטג' שמחזירים את העיצוב העבר לחיים העכשוויים. 
אם גם אתם בתחילתו של פרויקט עיצובי ואתם מתקשים להבין איזה אופי עיצובי יתאים למתחם שלכם, צרו קשר עם חברת "קררו". חברתנו בעלת ניסיון של עשרות שנים וותק מקצועי בשוק העיצוב. מעצבת פנים במרכז, בצפון או בשאר חלקי הארץ תסופק על ידי חברתנו ותעניק לכם א השירות המקצועי ביותר.

כך תעשו את הבחירה הנכונה ביותר עבור עיצוב החלל שלכם: מעצבת פנים במרכז
עיצוב בית הוא משימה מרגשת אליה רבים מצפים ולעיתים חוויה של פעם בחיים, לכן חשוב לבחור נכון את מעצבת הפנים כך שתתאים לכם. איך לבחור מעצבת פנים במרכז? קררו אדריכלות ועיצוב פנים מביאים אליכם כמה טיפים כדי לבחור נכון.

מהו הסגנון העיצובי שלכם?

ישנם סגנונות עיצובי פנים רבים, כל סגנון בעל מאפיינים שונים, וחשוב להכיר אותם ואת ההבדלים שביניהם, כדי שתוכלו לבחור את הסגנון המועדף עליכם. סקירה קצרה של הסגנונות תאפשר לכם להבין מהם המאפיינים הבולטים של כל סגנון, מה ההבדלים ביניהם, והחשוב מכל – לזהות מהו הסגנון אליו אתם מתחברים. חשוב לבחור בסגנון עיצובי שמדבר אליכם, ומשקף אתכם ואת העדפתכם האישית. 
סגנון עיצוב הפנים המודרני הוא אחד הסגנונות הבולטים, המוכרים והידועים היום. סגנון זה מתאפיין בקווים ישרים, במינימליזם המשאיר מרחב בבית, בתאורה בעלת נוכחות ותחכום, בשימוש בקומפוזיציות מוקפדות ועוד. סגנון עיצובי רווח נוסף הוא סגנון העיצוב הכפרי המתאפיין בחמימות, בשימוש בחומרים טבעיים וגולמיים ביניהם עץ ואבן ועוד. 

תפקידה של מעצבת פנים במרכז

מעצבת פנים אמנם אחראית, כמובן, על עיצוב הבית ועל המראה שהוא יקבל אך לא רק. מעצבת פנים במרכז הינה המנהלת והאחראית על הפרויקט, היא אחראית על תהליך השיפוץ במידה וצריך, פיקוח על דברים טכניים כמו תאורה ונקודות חשמל וכן אחראית לעמידה בזמנים, לארגון התהליך מתחילתו ועד סופו, לפיקוח על הביצוע בבית ועוד. 
עיצוב הבית והגשמת החלום שלכם נמצא בידי המעצבת, היא מתמחה בעיצוב פנים על פי סגנון מסוים ואחראית להמחשת הויז'ן שלכם בעזרת סקיצות והדמיות. שמירה על הרמוניה בין כל חלקי הבית ביניהם המטבח, הסלון, חדרי השינה והגינה הם תפקידה של המעצבת והיא אחראית לתוצאה הסופית.

אווירה, יחס ותקשורת

עיצוב הבית הינו תהליך שלוקח זמן, לכן היכרות ותקשורת טובה עם מעצבת פנים במרכז שתבחרו למשימה חשובה והכרחית. אווירה נעימה וטובה מובילה לתוצאות טובות ולתהליך מהנה ופורה. ערכו שיחת היכרות, וקבלו התרשמות אחד מהשני כדי לוודא שהמעצבת אכן מבינה אתכם ושהתקשורת ביניכם קלה וזורמת. בנוסף מומלץ לבחור מעצבת פנים הנמצאת קרוב אליכם כדי לחסוך בזמן ובהוצאות על נסיעות. 
 

מעצבת פנים במרכז | קררו אדריכלות ועיצוב פנים