מחלקת עסקים

1.  עיצוב משרדים :השקעה בעיצוב משרד נושאת פרי ומשתלמת

עיצוב משרד הוא חלק בלתי נפרד מיצירת מרחב עבודה נעים ואפקטיבי עבור יושביו. מחקרים רבים הראו לאורך השנים כיצד תפוקת העבודה עולה ככל שהעובדים מרגישים יותר בנוח במשרדיהם, וביתר שאת כאשר הם תופסים את המשרד כמקום שנעים לשהות בו ולא סופרים את הדקות לאחור עד תום יום העבודה. לכן , בתהליך התכנון של כל פרויקט, יש חשיבות רבה לידע נרחב בתחומים רבים כגון : בהנדסת אנוש, במערכות חשמל ותקשורת, בתאורה מתאימה, בנגרות ייעודית, באקוסטיקה, במיזוג, ועוד. לכן אנו שמים דגש רב על התאמה מרבית לחלל הנתון, לצורכי הלקוח, לתקציב ולעמידה בלוחות זמנים . תהליך העבודה בעיצוב משרדים כולל ליווי צמוד של הפרויקט על כל מרכיביו, החל משלב הסקיצות ועד לשלבי הביצוע הסופיים, התהליך מלווה בשרטוטים ובהדמיות מחשב תלת מימדיות, המאפשרות ללקוח הבנה מקסימלית של העיצוב הנבחר.

2.עיצוב מסעדות :עיצוב מעורר תיאבון

בעידן בו התחרות בתחום המסעדנות מאתגרת מאי פעם, כל עסק בתחום חייב להיות בולט וייחודי. זהו "המתכון הסודי" של עסקים מצליחים בתחום, היודעים כיצד לייצר חווית אירוח יוצאת דופן.

המשרד מעניק פתרונות ייחודיים לעסקים בתחום המסעדנות הכוללים אפיון ומיפוי הצרכים של העסק, יצירת חווית לקוח ואירוח יוצאת דופן , תכנון מדויק המביא יעילות בעבודה , פתרון כולל משלב התכנון עד לביצוע בפועל , בניית שפה עיצובית ומבדלת  ובעיקר עמידה בלוחות הזמנים ובתקציב.

לעסקים חדשים הרוצים לייצר נראות עיצובית ייחודית לאורך שנים , ולעסקים ותיקים בתחום הרוצים לפרוץ גבולות ,מוזמנים ליצור קשר אתנו קשר , הקפה עלינו !!

3. רישוי עסקים : מי חייב ברישיון עסק? האם העסק שלכם מופיע ב"צו רישוי העסקים"? האם קיבלתם מכתב התראה מהרשות המקומית?

כל עסק הרשום בצו רישוי העסקים חייב ברישיון עסק.

המשרד נותן לבעל העסק את כל המידע בנוגע לרישוי. בדיקת היתכנות לעסק , עריכת מדידות בנכס והכנת תכנית העסק,  הכנת מסמכים ותכניות לרישיון עסק להגשה לרשות המקומית והגשתם ליחידה לרישוי עסקים, ליווי בעל העסק לאורך בחינת הבקשה על ידי הגורמים שונים כמו מכבי אש, משטרה, המשרד להגנת הסביבה, משרד הכלכלה, משרד הבריאות ומשרד החקלאות,הכנת העסק לביקורת והפניית בעלי מקצוע מומלצים בהתאם לצורך, בקיצור ליווי מלא עד קבלת רישיון העסק .

 

STYLES COME AND GO

GOOD DESIGN IS A LANGUAGE

NOT A STYLE

 

מזמינים אתכם לפגישת היכרות אצלנו בסטודיו ,
כוס הקפה עלינו, טל :03-6318861

צרו איתנו קשר

 

עיצוב משרדים