תהליך מורכב ומיוחד: עיצוב פנים בית פרטי 

תהליך מורכב ומיוחד: עיצוב פנים בית פרטי 


עיצובם של בתים פרטיים דורש עין מקצועית ואיכותית מפני שמדובר על חלל שבו אנשים מוצאים את מקום מבטחם, נחים לאחר יום עבודה ארוך או מעוניינים לבלות זמן איכות עם משפחתם. בתור מעצבים ואדריכלים, אנו מעוניינים ליצור אווירה נעימה וחמימה בבית תוך כדי עיצובו באופן מיוחד ובולט, החל מהאופן בו החדרים בנויים, הצבעים של הקירות, האריחים השונים והרהיטים המגוונים.
עיצוב פנים בית פרטי הינו משימה די מורכבת אך באמצעות הצוות המיומן והוותיק של חברת "קררו" תוכלו לקבל מענה לכל מחשבה או רצון שלכם וכיצד ניתן לממש אותם. עיצוב הבית מתחיל מהחלל עצמו, הרהיטים השונים, צבע הקירות, גופי התאורה, הדלתות, יצירות האומנות ועוד המון פרטים קטנים שיכולים לעשות את ההבדל המשמעותי.

 

פרמטרים לעיצוב הבית

עיצוב פנים בית פרטי הינו שונה לחלוטין מעיצוב דירה מפני לרוב מדובר על חללים גדולים יותר, מספר חדרים רב והתחשבות גם בגינה ובמרפסת של השטח עצמו. אנו נרצה לבצע התאמה כוללת בין כל חלקי הבית מבחינת הקו העיצובי ולכן חשוב לשים דגש על כמה פרמטרים משמעותיים לפני ביצוע העיצוב הכולל של הבית.

תחילה, עליכם להבין כמה אתם מוכנים להשקיע מבחינה כספית בעיצוב הבית. זכרו שמבחינת חומרי הגלם והריהוט ישנו טווח מחירים גדול מאוד וכדאי לבצע אומדן תקציב מראש. הסיבה העיקרית היא שאתם מודעים עבור אלו חדרים את מוכנים להשקיע יותר ובאלו פחות אך מעבר לכך, הגדרת התקציב הינו אלמנט שיחסוך מכם בזבוז זמן וביקור בחנויות ומקומות שאינם רלוונטיים עבורכם. 

בנוסף, הבינו איזה סגנון ינחה את האווירה בביתכם. כיום תוכלו למצוא המון סגנונות ביניים שאינם מתחלקים רק למודרני או כפרי ולכן חשוב להיוועץ עם איש מקצוע איכותי. משרד "קררו" הינו משרד בעל מוניטין רב בכל הנוגע לתחום האדריכלות ועיצוב הפנים וקהל הלקוחות שלנו מתגאה בעיצוב יוצא מן הכלל שבמהותו שם דגש על רצון הלקוח והגשמת החזון שלו.
 


מה כדאי לדעת לפני שפותחים בהליך עיצוב הבית?

1.    תקציב – עולם עיצוב הפנים כולל בתוכו המון רבדים. החל מעיצוב פשוט ובסיסי ועד כדי עיצובים יוקרתיים וייחודיים. כמובן שבהתאם לכך גם המחיר משתנה ולכן כדאי להגדיר תקציב מראש וליידע את מעצב הפנים עמו בחרתם לעבוד בכדי להימנע מתהליך ארוך ומסורבל והצגת פריטים שאינם רלוונטיים.

2.     בחירת סגנון כללי – כל אדם מתחבר לעיצוב מסוים בדרך זאת או אחרת. ישנם אנשים שיעדיפו עיצוב קלאסי שכולל שימוש בחומרים כגון עץ או נחושת ואילו אחרים יעדיפו דווקא עיצוב מודרני שבאמצעות צבעים ססגוניים, חללים פתוחים ושימוש במתכת מגיעים לתוצאה הרצויה. 

בכדי לתאם ציפיות מראש עם המעצב, עיצוב פנים בית פרטי דורש קו מנחה מסוים על פיו בעל המקצוע יוכל לפעול. ככל שתהיו יותר מדויקים בפרטים, ברצונות ומטרות שלכם מהעיצוב החדש כך תגרמו לתהליך להיות יעיל יותר ומדויק.

3.    לא לפחד משינויים – כאשר אתם בוחרים מעצב, כנראה שאתם מתחברים יותר לסגנון ולקו המחשבה שלו. אל תשללו מראש שינויים עיצוביים שהוא מעוניין להציע ונסו להיכנס לתהליך בראש פתוח, באופן זה תוכלו לגלות דברים חדשים וסגנונות מיוחדים.
משרד עיצוב פנים ואדריכלות "קררו" הוא בעל ניסיון רב בתחום עיצוב הבתים הפרטיים. אם גם אתם מעוניינים בתהליך שישנה את חייכם, היכנסו לאתר האינטרנט שלנו והתרשמו מאלפי עבודות איכותיות שביצענו לאורך השנים.

כאמור, עיצוב פנים בית פרטי מהבסיס עלול לייצר עלויות רבות ולכן אנו עדים למגמה עולה בקרב האוכלוסייה הישראלית שמעוניינת לייבא את המוצרים והפריטים השונים מחו"ל. ישנן מספר דרכים ומקומות לבצע זאת, החל מארה"ב, איטליה אך במיוחד סין. אם בעבר סין נחשבה למדינה שניתן לייבא ממנה מוצרים במחירים נוחים אך באיכות ירודה, כיום המצב השתנה ובאמצעות ליווי של מעצב פנים לסין תוכלו לרהט את ביתכם באופן מושלם, תוך כדי שמירה על טיב המוצרים והאיכות שלהם. מהלך זה מסוגל לחסוך לכם המון בעלויות ולכן כדאי להציע את האפשרות הזו בפני משרד מעצבי הפנים אותו שאת שירותיו אתם שוכרים.


תהליך מורכב עבור עיצוב פנים בית פרטי