עיתונות כתובה


טאבולה ראסה: שיפוץ והרחבה שמתחילים מדף חלק

"ביתי הוא מבצרי" זו המנטרה שהנחתה את האדריכל קובי קררו בעיצוב הבית הזה. בתהליך שנמשך כחצי שנה הורחבה קומת הכניסה, הוגדל השטח הציבורי, ונוסף חדר על הגג

למאמר במלואו

"אדם בתוך עצמו הוא גר..."

כל אדם הוא סיפור. כל אדם הוא ייחודי ומיוחד. אין שניים זהים. לכל אדם יכולות, כישורים והשקפות המיוחדים רק לו, שאותם הוא יכול לבטא באופן הבלעדי לו. אחת הדרכים בהן יכול האדם לבטא את אופיו וייחודיותו, היא ביצירת סביבת מגורים המשקפת אותם. בייתנו הוא הראי לאופיי

למאמר במלואו

LOLA MAGAZINE: כתבה במגזין צרפתי

למאמר במלואו

מגזין Rosseto: ראיון אישי

עוד בילדותו, כשהיו שואלים את קובי קררו: ״מה תרצה לעשות כשתגדל?״ הייתה התשובה ברורה. ואכן, בבגרותו, כאשר רבים מחבריו התלבטו מה ילמדו, היה ברור לו שתחום האדריכלות והעיצוב תפור למידותיו. כבר 10 שנים שקררו עוסק בתחום בכישרון, במקצועיות וברגישות, עליה..

למאמר במלואו

מעריב: עיצוב בין העבר למחר – חלק א

בשבועות הקרובים נעסוק בעיצוב הבית, כאשר בכל כתבה נתמקד בעיצוב חדר אחר. בסדרת כתבות זו נשתמש בכל שיטות העיצוב המוכרות, החל משיטת ה"פנג שואי" הקדומה ועד לעיצוב המודרני של היום. בחלק זה של הכתבה נעסוק בעיצוב חדר ההורים : מרבית האנשים נוהגים לראות ..

למאמר במלואו

מעריב: עיצוב בין העבר למחר – חלק ב

בגיליון הקודם התחלנו בסדרת כתבות העוסקת בעיצוב הבית, כאשר בכל כתבה נתמקד בעיצוב חדר אחר. בסדרת הכתבות נשתמש בכל שיטות העיצוב המוכרות, החל משיטת ה"פנג שואי" הקדומה ועד לעיצוב המודרני של היום. בחלק זה של הכתבה נעסוק בעיצוב חדר ההורים : מרבית האנש..

למאמר במלואו

מעריב: עיצוב בין העבר למחר – חלק ג

בגיליונות הקודמים הצגנו סדרת כתבות העוסקות בעיצוב הבית, כאשר בכל כתבה התמקדנו בעיצוב חדר אחר. בסדרת הכתבות השתמשנו בכל שיטות העיצוב המוכרות, החל משיטת ה"פנג שואי" הקדומה ועד לעיצוב המודרני של היום. כתבה זו, העוסקת בעיצוב חדר הילדים הינה הכתבה האחרונה..

למאמר במלואו

מגזין פוקוס: עיצוב הבית בשיטת הפנג שואי - חלק א

חלק א: רבים מלקוחותינו מתעניינים בשיטת הפנג שואי, שיטה שתפסה תאוצה בתקופה האחרונה בכל העולם. גם בתערוכות בין לאומיות מצאתי עיצובים לפי שיטה זו, לכן הפעם אציג בפניכם חלק ראשון לפי שיטה זו. בחלק זה של הכתבה נעסוק בעיצוב חדר ההורים : מרבית האנשי..

למאמר במלואו

מגזין פוקוס: עיצוב הבית בשיטת הפנג שואי - חלק ב

חלק ב: בפעם האחרונה סקרנו את חשיבות הצבעים לפי שיטת הפנג שואי. השבוע נסקור את שילוב הצבעים יחד עם מיקום האביזרים,על מנת להגיע להרמוניה מושלמת.

למאמר במלואו

מעריב: הוילון כמוטיב מרכזי בעיצוב הבית

כאשר אנחנו עומדים בפני קניית וילון לבית, חשוב כי נתאים את סוג הוילון ועיצובו למטרותינו, על מנת שיענה על צרכי העיצוב והיופי אך גם יתאימו למטרה.

למאמר במלואו

מעריב: האסטרולוגיה של העיצוב

באסטרולוגיה המערבית ישנם 12 מזלות המסווגים ל-4 אלמנטים: אש, אדמה, אויר ומים. בכתבה זו נציג כיצד בא לידי ביטוי סידור הבית על פי מזל.

למאמר במלואו

מגזין פוקוס: עיצוב כדרך חיים

כל אדם הוא סיפור. כל אדם הוא ייחודי ומיוחד. אין שניים זהים. לכל אדם יכולות, כישורים והשקפות המיוחדים רק לו, שאותם הוא יכול לבטא באופן הבלעדי לו. אחת הדרכים בהן יכול האדם לבטא את אופיו וייחודיותו, היא ביצירת סביבת מגורים המשקפת אותם. בייתנו הוא הראי ל..

למאמר במלואו