עיצוב פנים משרדים - חובה בכל חברה

עיצוב פנים משרדים - חובה בכל חברה


פתחתם עסק חדש? מזל טוב ובשעה טובה! מעבר לכל הארגונים הביוקרטים, האישורים מהעירייה, ההשקעה בשיווק והזמנת הציוד והריהוט הדרושים, יש צורך להשקיע בפורמט חשוב נוסף - עיצוב פנים משרדים. משרד מעוצב, מסודר ונקי זה הא' - ב' של כל עסק. זאת החזית שאתם מציגים ללקוחות הפוטנציאלים שלכם, זה הרושם הראשוני שנבנה על העסק שלכם. מי לא ירצה להכנס למשרד נעים, עם אוירה נינוחה ועיצוב מושקע? משרד שבו בכל פרט הושקעה מחשבה, הכל מחושב ומתוכנן נכון ובטוב טעם. לעומת זאת, תדמיינו את עצמכם נכנסים למשרד שמרוהט ומאובזר בציוד בסיסי, ללא קו מחשבה וללא קשר בין הפריטים. באיזה מהמשרדים הנ''ל תרגישו יותר בנוח? בסופו של יום, אנשים הם יצורים אמוציונלים, שפעמים רבות מחליטים החלטות על סמך תחושה או הרגשה.

 

כיצד לבחור עיצוב פנים משרדים בחוכמה?

 

עיצוב המשרד, כאמור, הוא השקעה חשובה ומשתלמת לטווח ארוך. כך שכדאי להשקיע כאן מחשבה, ולהחליט קודם כל אם אתם מעוניינים לעצב לבד או להביא בעל מקצוע. מי שיש לו קצת חוש לעיצוב, סבלנות ורצון לטייל באיקאה, יכול בהחלט להתמודד היטב עם המשימה. עיון קצר בקטלוגים, חיפוש חומר רלוונטי באינטרנט וטיול ארוך ומייגע באיקאה - ואתם מסודרים. אך אם אתם חסרי חוש עיצובי לחלוטין, או לחילופין לא מעוניינים בהתעסקות ובכאב ראש של עיצוב המשרד, עליכם לשכור מעצב פנים מוכשר שיעשה בשבילכם את העבודה. השוק מוצף כיום במעצבי פנים, מוכשרים יותר ופחות, מנוסים יותר ופחות, לא פשוט לבחור. אך היות ומדובר בעסק שלכם, כדאי לברור היטב ולהעסיק רק את הטוב ביותר. תמיד תבקשו לראות עבודות קודמות, תראו האם הסגנון של המעצב תואם לטעם האישי שלכם. בסופו של יום, אתם תעבירו במשרד לפחות 8-9 שעות, אז כדאי שתרגישו שם בנוח. כמובן שהמלצות זה דבר הכרחי. מעבר לסגנון העיצוב, יש גם עניין של עמידה בזמנים, מקצועיות ושירותיות. חשוב ששלושת אלה יתקיימו במקביל, כדי שמעבר למשרד מעוצב תזכו גם לשקט נפשי ועבודה יעילה.

מה חשוב לדעת על עיצוב פנים משרדים?


עיצוב פנים משרדים מתחיל מהשראה כלשהיא, השראה שצריכה להגיע מחוויה כלשהיא, מחלום, מספר או סרט או מכל מקור אחר. זה נוגע לכל עיצוב וספציפית לעיצוב של משרדים, והשראה כזו היא זו שתיתן את המעטפת הרעיונית לעיצוב המשרד. כשיש השראה, קל יותר לחשוב על אלמנטים שונים בעיצוב, על מראה הכניסה והדרך פנימה, על החללים השונים, על עמדות ישיבה, דלפק הפקידה או כל חלק אחר במשרד. יש הבדל משמעותי בין עיצוב פנים של משרד בעל חלל גדול ובין עיצוב פנים של משרד קטן או ביתי, וחשוב לתת את הדעת לפונקציונאליות שצריכה להיות משולבת עם עיצוב מרהיב.


עיצוב פנים משרדים – תכנון החללים


לכל משרד יש את האופי שלו, את סוג הפעילות בו וכמובן את האנרגיות שלו. עיצוב פנים משרדים כולל התאמה לאופי המשרד מה שאומר שיש משרדים בהם העובדים מארחים לקוחות או שהם חייבים פרטיות במהלך עבודתם, ואז העיצוב יהיה של חדרים נפרדים. יש משרדים בהם העבודה מצריכה מהעובדים להיות כל הזמן בקשר עם העובדים, מה שיחייב עיצוב בשיטת "אופן ספייס" – חלל פתוח שמחולק לקוביות בהן העובדים עובדים. יש את חדר הישיבות ויש המסדרון או חדר הקבלה, וגם הם צריכים התייחסות עיצובית. ב"קררו" כל חלל במשרד יקבל התייחסות מקצועית מה שבסופו של דבר ייתן מענה לכל חלקי המשרד.


טיפים לעיצוב המשרד


הנה כמה טיפים לעיצוב פנים של משרדים. עיצוב פנים משרדים צריך להיות קודם כל פונקציונאלי כפי שציינו, והיום יש יותר ויותר משרדים שבוחרים בעיצוב ה"אנכי", מה שאומר כמה שיותר לגובה בשביל לחסוך במקום. טיפ נוסף הוא שמירה על גוונים בהירים, גווני שמנת או ירוק בהיר שגורמים לתחושה שמדובר על חלל גדול ויוצרים תחושה נעימה. נצלו את הטכנולוגיה של היום שמציעה אפשרויות פרקטיות יותר וכאלו שתופסות פחות מקום. יש פרטי דקורציה רבים שיכולים להוות תוספת מדהימה למשרד שלכם, פריטים כמו עציצים, וילונות ואביזרים אחרים שתמיד יוסיפו למראה הכללי ותמיד יסייעו לעיצוב החלל בצורה מיוחדת יותר.
 

לסיכום, עיצוב פנים משרדים זו החלטה משמעותית, שיש לשקול היטב. אצלנו בקררו תמצאו מעצב פנים מנוסה עם תיק עבודות מוכח.

 

עיצוב פנים משרדים | קררו