מעצבת פנים שעושה קסמים

מעצבת פנים שעושה קסמים


עיצוב פנים הוא תת תחום של ענף האדריכלות. אם גם אתם מתכננים לבצע שיפוץ או עיצוב ביתכם ואין אתם מכירים מעצבת פנים או אם זוהי הפעם הראשונה שאתם עומדים בפני פרויקט מהסוג הזה, נכון שתשקלו את בחירת בעל המקצוע ותבחרו אותו בהתאם לקריטריונים ספציפיים. ישנם לא מעט בעלי מקצוע שישמחו להעניק לכם את השרות, אך האם כל בעל מקצוע מתאים לכם? לא בטוח. מאמר זה נכתב על מנת לאפשר לכם להכיר את הקריטריונים שבאמצעותם נכון לבחור מעצב פנים או מעצבת פנים. תחום העיצוב קיבל בשנים האחרונות תאוצה ורבים בוחרים ללמוד ולהתמחות בו ועל כן הבחירה שלכם יכולה להיות מגוונת עד מאוד.

 

מעצבת פנים: לא מסתמכים רק על המלצות

להבדיל מתחומים אחרים בהם להמלצות יש כוח, בתחום העיצוב קצת קשה יותר להישען על המלצות של חברים ומכרים, משום שעל פי רוב הן סובייקטיביות. העיצוב אותו ביצע מעצב הפנים של החברה הטובה של השכנה שלך שממנה קבלת את ההמלצה, לא יהיה בהכרח סגנון העיצוב אליו את תתחברי ולהיפך, לקוח מאוכזב מקו העיצוב שנבחר לביתו לא ימליץ לכם אודות מעצב הפנים שבשרותיו הוא נעזר, אך יכול מאוד להיות כי דווקא העבודה של המעצב הספציפי תתאים לכם ותשאיר אתכם בבית מעוצב בהתאם לציפיותיכם. לכן, הבחירה במעצב פנים צריכה להיות אינדיווידואלית.

אם כך כיצד בוחרים מעצב פנים או מעצבת פנים? בהתאם למקצועיות וליכולות, ביחס לעבודות קודמות אותן הוא מציג לכם במעמד הפגישה ואם אתם אכן רוצים המלצות, בקשו ממנו מספרי טלפון של מספר לקוחות ושוחחו איתם. לקוחות תמיד יאמרו לכם את האמת משום שאין להם כל אינטרס שיווקי ריווחי.

 

יצירתיות

אחד הקריטריונים להצלחתו של מעצב פנים או מעצבת פנים, הוא היצירתיות. נשאלת השאלה כיצד אפשר לבחון את היצירתיות של מעצב הפנים לפני שחותמים איתו חוזה עבודה, אם כן אין דבר קל יותר מזה. בקשו ממנו לשרבט לכם כיצד הוא רואה את התהליך בחזון שלו. בהתאם לתשובתו ולשרבוט אותו הוא יערוך, תוכלו להעריך את מידת היצירתיות שלו.

 

חמשת השלבים לבחירת מעצבת פנים

שלב ראשון – בחירת הקו העיצובי שלך
לפני שאתם מתחילים לראיין מעצבי פנים, אתם צריכים לדעת מה הסגנון שלכם. קחו את הזמן לבדוק את הסגנונות השונים אשר קיימים במידה ואינכם סגורים על הסטייל הרצוי. חשוב להכיר את הסגנון האישי שלכם כדי שתוכלו להעסיק את האדם הנכון לתפקיד. למעצבים רבים יש את סגנון החתימה שלהם, אם כי הטובים באמת צריכים להיות מסוגלים להסתגל להעדפות האישיות שלכם.


שלב שני – הסתכלו בעבודות השונות של המעצבים
נניח שאתם יודעים מה אתם מחפים וזיהיתם את המעצב שעונה על הדרישות שלכם. נסו לדלות כמה שיותר מידע כגון אילו פרויקטים הוא ביצע בעבר וכיצד נראה תיק העבודות שלו. ראו מה הם יצרו ונסו לדמיין את עצמכם גרים במרחבים האלה.


שלב שלישי – החליטו על המסגרת התקציבית שלכם
חשוב מאוד לדעת את התקציב שלכם לפני שתתחילו את השיפוץ. חלק מהמעצבים גובים תשלום קבוע עבור
שירותיהם, אחרים גובים מחיר לפי שעה. זה יכול גם להיות גורם שיעזור לכם להחליט בין מספר מועמדים ולצמצם את הבחירות שלכם לפי הצרכים האישיים שלכם.


שלב רביעי – פגשו את מעצבת הפנים באופן אישי
ברגע שצמצמתם את הבחירות שלכם לכמה שמות בלבד, הגיע הזמן להיפגש פנים אל פנים. מרבית המעצבים לא גובים תשלום עבור "פגישת התרשמות" אך ישנם כאלו שכן ולכן מומלץ לשאול זאת מראש.


שלב חמישי – תשאלו הרבה שאלות
במהלך פגישה עם מעצבת פנים, רצוי לשאול כמה שיותר שאלות בנוגע לפרויקט כגון אנשים שניתן לפנות לפנות
אליהם לצורך ביקורות, ניסיון, כישורים, השירותים שהמעצבת תספק לכם, העלויות, משך הפרויקט וכל דבר אחר שתוכלו לחשוב עליו.
 

אם גם אתם מתקשים למצוא מעצב פנים או מעצבת פנים שעונים על דרישותיכם אל תתייאשו ואל תתפשרו, בסוף אתם תמצאו. אחת הטעויות שרבים נוטים ליפול איתן היא בחירת מחדל אשר לא מאפשרת להם ליהנות מהתוצאה הסופית שעתידה הייתה לשנות את איכות החיים. צרו עוד היום קשר עם משרד קררו במספר 03-6318861 או בנייד:  052-5404505

 

מעצבת פנים | קררו אדריכלות ועיצוב פנים