עיצוב פנים בתים פרטיים למבינים

עיצוב פנים בתים פרטיים למבינים


עיצוב פנים בתים פרטיים קובע את המראה הכללי של הבית לאורך שנים. שילוב של טכנולוגיות חדשות, יחד עם היכולות והאיכות שמביאים איתם אנשי המקצוע של קררו אדריכלות ועיצוב פנים, יעניק לבית היקר שלכם בדיוק את המראה והאווירה הנדרשים והרצויים לכם. אווירה רשמית ויוקרתית, אווירה קלילה ומשפחתית – אלה ואחרות הן תוצאה של עיצוב בתים פרטיים מותאם אישית.

מה משפיע על עיצוב הפנים

ישנם כמה גורמים המשפיעים על עיצוב הבית בכלל, ועל עיצוב של כל אחד מחדריו בפרט:אופי הריהוט הוא בעל השפעה מכרעת על המראה והאווירה של המרחב המעוצב. ריהוט כבד מקנה למקום אווירה רשמית ויוקרתית. את הריהוט הזה משלימים לעיתים קרובות שטיחי רצפה מהודרים. ריהוט קל יותר נותן למרחב המעוצב מראה חופשי יותר ופחות מחייב ושמרני. עם זאת, גם ריהוט במראה פשוט לכאורה, שנבחר כיאות, עשוי לשדר יוקרה. אדריכל או מעצב פנים יבחרו בדיוק את סוג הריהוט הרצוי, על פי ההנחיות שניתנו להם על ידי בעלי הבית.

שילוב תוספות בנייה

תוספות בנייה שונות עשויות להשפיע על המראה והאווירה בבית המעוצב. הנמכת תקרות ותאורה מתאימה, בשילוב ריהוט יוקרתי ורשמי שנבחר בקפדנות כאמור לעיל, מעצים את אווירת היוקרה בבית. מנגד, שילוב של בנייה בגבס עם ריהוט קליל, עשוי לשדר אווירה נוחה וזורמת יותר.

עיצוב החלונות והדלתות במרחב משפיע גם הוא על המראה הכללי. התאמת המראה שלהם לאווירה הכללית שהמעצב מעוניין ליצור, מהווה נדבך חשוב במלאכת עיצוב פנים בתים פרטיים. גם בחירת הצבעים, הן של החדר והן של הריהוט, משפיעה על המראה הכללי בבית.  

עיצוב פנים בתים פרטיים המטבח כדוגמה

בעשורים האחרונים חל שינוי עצום במראה המטבח בבית. שילוב המטבח כמרחב פתוח בבית, יוצר אווירה נעימה וטובה לשוהים בו. עיצוב משטחי העבודה במטבח מותאם לצרכים ולאופי השימוש בו.

מעצב פנים או אדריכל איכותי בעל ניסיון, יסייעו לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולהתאים לכם עיצוב פנים בתים פרטיים ייחודי ומותאם לצרכים שלכם ולאווירה הרצויה לכם בבית. אנשי המקצוע המיומנים של קררו אדריכלות ועיצוב פנים יסייעו לכם להשיג את המראה והאווירה בבית שלכם, בצורה הטובה והאופטימאלית ביותר.

 

עיצוב פנים בתים פרטיים קררו