עיצוב משרד מודרני– אווירה, יעילות ונוחות

עיצוב משרד מודרני– אווירה, יעילות ונוחות


בעבר הלא רחוק, המשרד היה רק נקודת המוצא והמרכז של העובדים או הבעלים של בית העסק. נכון להיום, המשרד הוא מקום העבודה והמקום שבו נמצאים העובדים בכל שעות העבודה. עיצוב משרד מודרני צריך, לפיכך, לקחת בחשבון את רווחתם ונוחותם של העובדים. מהן הפונקציות של המשרד המודרני? מה תפקידו של העצוב המשרד המודרני בהגדלת היעלות של העובדים? מהם העקרונות המנחים בעיצוב משרד? כל התשובות – בהמשך.

עיצוב משרד ושמירה על רווחת העובד

בעבר הלא רחוק, היה המשרד מקום עבודה סגור, שהעובדות והעובדים בו בצעו עבודות שגרתיות, חוזרות על עצמן שלא דרשו יצירתיות יוצאת דופן. נכון להיום משמש המשרד כחדר עבודה, שאמור לעודד את ההזדהות של העובדים עם מקום העבודה ואת הנאמנות שלהם. לפיכך, העיקרון הראשון של עיצוב משרד מודרני הוא פתיחות מחשבתית ויצירתיות. מה שהתחיל בתעשיית ההיי טק, גלש לכל תחומי החיים. המשרד המודרני צריך להיות מקום שכיף להגיע אליו והשהייה בו איננה ממאיסה אותו על העובדים.

עיצוב משרד מודרני והגדלת היעילות והיצירתיות

חלק מהתפקידים והמטרות של המשרד בעידן המודרני הוא לעודד ולעורר את היצירתיות והפתיחות המחשבתית של העובדים. עיצוב המשרד בצורה נכונה יכול להשיג את המטרה הזאת במלואה. להלן מספר עקרונות מנחים לעיצוב כאמור לעיל:

תחושת פתיחות ומרחב: למרות שהמרחב במשרד הוא מוגבל, עיצוב נכון שלו יכול ליצור רושם אחר. העיצוב צריך לכלול תאורה מתאימה וריהוט מינימאלי אך פונקציונאלי.

חללי עבודה משותפים: אפשר למקם את המשרד בתוך חלל משותף, המכיל חלון גדול הפונה החוצה. חללי עבודה משותפים עשויים לשמש גם כזרז לסיעור מוחות מתמיד להעלאת רעיונות חדשים. וזה בעיקר בחברות הייטק והן בחברות כלכליות המנסות לחדור לשווקים חדשים.

אם יש לך רצון וצורך לעצב מחדש את המשרד בעסק שלך ויש לך עניין בהשגת עיצוב משרד מודרני– זה המקום הנכון עבורך. המקצוענים של קררו – אדריכלות ועיצוב פנים נמנים עם הטובים והמנוסים ביותר בתחום. אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך עד להשגת העיצוב המתאים ביותר לצרכים שלך ולאופי העבודה. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון להצלחה.

עיצוב משרד מודרני | קררו

 

מה הדגשים בעיצוב משרד מודרני?

אולי תופתעו לדעת אבל בעיצוב משרד מודרני הדגשים הם לא דווקא מודרניים. למעשה, לצד האווירה המודרנית חשוב לשמור גם על יעילות בעבודה ועל פונקציונליות ובמילים אחרות – המודרניות בעיצוב אינה באה על חשבון הנוחות וזו מבחינתנו לא פחות ממהפכה.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאנשים מבלים כיום את רוב זמנם בעבודה, כך שעיצוב המשרדים צריך לקחת בחשבון בראש ובראשונה את רווחת העובדים ונוחותם. יתרה מזאת –העבודה במאה ה-21  מצריכה לעיתים גם יצירתיות, כך שעיצוב המשרד צריך לעודד פתיחות מחשבתית.

נשמע מסובך?

אם אתם חושבים שמדובר במשימה עיצובית בלתי אפשרית, הנה כמה רעיונות שכל אחד יכול לאמץ כדי לעשות את זה נכון, למשל: הקניית תחושת מרחב באמצעות תאורה מתאימה, ריהוט מינימלי וחללי עבודה פתוחים. כמו כן, מומלץ לשלב במשרד חללי עבודה משותפים כדי לאפשר סיעור מוחות שמעודד יצירתיות. 

ואם אתם חושבים שחללי עבודה פתוחים וחללי עבודה משותפים הם דבר והיפוכו – אתם צודקים לגמרי. למעשה, כדי ליישב את הבעיה מומלץ שתפנו למומחים בתחום עיצוב משרדים – אנשי חברת קררו.

אנשי החברה מאמינים שעיצוב של משרד מודרני צריך להיות מבוסס על ראייה הוליסטית ומושכלת, כך שהם מקפידים על ליווי הפרויקט משלב התכנון ועד האכלוס במטרה אחת – שאתם תהיו מרוצים.

איך יוצרים קשר?

אם אתם מעוניינים ליצור קשר עם אנשי החברה בטח תשמחו לדעת שזה פשוט. למעשה, כל שנדרש מכם לעשות להשאיר הודעה באתר האינטרנט של החברה או ליצור קשר בפייסבוק, אינסטגרם, או יוטיוב.

בקררו תמיד תיהנו משילוב נדיר של כישרון, עיצוב והתאמה אישית לצרכים שלכם. למעשה, בתחום של עיצוב משרד מודרני אין לכם מה לחפש במקום אחר ובמילים אחרות – למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום ובואו להגשים את החלום אצלכם במשרד.