עיצוב משרדים קטנים בהתאמה לדרישות ולצרכים

בשנים האחרונות הפך עיצוב משרדים קטנים לטרנד. למי נדרש משרד קטן? מה היתרונות של משרד כזה על פני משרד גדול? על פי אילו אמות מידה יש לעצב את המשרד? היכן ניתן לבצע עיצוב משרד איכותי במהירות ותוך עמידה ביעדים?

מי צריך דווקא משרד קטן

משרד צנוע עם מרחב פנימי מצומצם עשוי להיות הפתרון הנכון עבור עצמאיים או חברות קטנות. אם למשרד אין משמעות ייצוגית, ניתן לחסוך בהשקעה. עיצוב משרדים קטנים ובעיקר גדולים למטרות ייצוגיות, כרוך בהשקעה ניכרת, שכדאי לשקול אותה היטב.

עיצוב משרדים קטנים עקרונות מנחים

השורות להלן נצביע על מספר עקרונות חשובים שיש לפעול על פיהם בזמן עיצוב של משרד קטן. עם העקרונות הללו ניתן למנות שימוש חסכוני במרחב, שמירה על גוון ותאורה, הכנסה של מינימום פריטים ושימוש בכלי עיצוב שניתן להשתמש בהם ליותר ממטרה אחת.

שימוש חסכוני במרחב: עיצוב משרד גדול איננו חסכוני לרוב, ולפיכך גובהם של מרבית פריטי הריהוט במשרד איננו גבוה יותר מאדם ממוצע. עיצוב משרד קטן מחייב חיסכון במקום. החיסכון מתבטא בדרך כלל בהצבת מדפים לגובה, ולא לרוחב הקירות. כך ניתן לאחסן כמות גדולה יותר של תיקיות, ספרים ומוצרים למשרד במרחב מצומצם. לעומת זאת, בחלק התחתון יהיו הרבה מגירות.

גוון ותאורה: הצבע על הקירות, כמו גם התאורה, משפיעים על ההרגשה במשרד. גוון בהיר עשוי לתת הרגשה טובה יותר של מרחב. אם אחד החלונות במשרד פונה החוצה, הדבר עשוי גם כן לסייע. ניתן להפוך את הנוף הנשקף ממנו לחלק מהעיצוב.

ויתור על ניירת וציוד מיותרים: בעידן המודרני ניתן לאחסן חלק גדול מהמסמכים והניירת בענן. לפיכך ניתן לוותר על ניירת, ולהפוך כל מסמך הראוי לתיוק ולשמירה, למסמך PDF או כל סוג אחר של קובץ שניתן לשמור במחשב ענן.

האמור לעיל הוא רק מקצת העקרונות לעיצוב. אנשי המקצוע המיומנים של קררו – משרד אדריכלות ועיצוב פנים, אמונים על עיצוב משרדים קטנים ברמה הגבוהה ביותר. כדאי ליצור קשר בהקדם, ואנשי המקצוע שלנו יסייעו לך לעצב את המשרד שלך תוך השגת היעילות הרבה ביותר, בהתאמה לצרכים שלך.

עיצוב משרדים קטנים בהתאמה לדרישות ולצרכים