עיצוב משרדים יוקרתי

משרד המשדר יוקרה הוא ללא ספק הפנים של העסק הממוקם בו, ויש לו תפקיד משמעותי ביותר ביצירת הרושם הנכון על הלקוחות ועל יתר הגורמים. לכן ישנה חשיבות גבוהה לתחום של עיצוב משרדים יוקרתי, ביצירת האווירה המרשימה, הנעימה, יוצאת הדופן והמדויקת עבור המבקרים.

משרד קררו - אדריכלות ועיצוב פנים, בעל ניסיון עשיר ביותר בתכנון עיצוב משרדים, אזורי מסחר וחנויות, ילווה אתכם בתהליך החל מהרגעים הראשונים של החזון שלנגד עיניכם, דרך התכנון והביצוע בשטח על כל פרטיו עד לתוצאה המושלמת.

התחלת המסע

תהליך עיצוב משרדים יוקרתי, הוא ממש מסע משותף ומשמעותי שאנו ולקוחותינו עוברים יחד. ההתחלה היא תמיד בשיחה או בשיחות ראשונות בהן אנו עורכים בירור משותף ומעמיק שמטרתו להבין באופן מדויק מהו אופיו של העסק ומה נרצה לשדר למבקרים בו, בהמשך נברר מי יעבוד בכל אחד מחללי המשנה, מהם הצרכים הפונקציונאליים הצפויים בכל אזור במשרד וכן הלאה. לאחר הבנת התמונה הכללית ניצור את התכנית הבסיסית והמקיפה.

האווירה ובחירת החומרים

אמנם חומרים יוקרתיים ויקרים יאפיינו בדרך כלל משרדי יוקרה, אך חשוב מאוד לשמור על המינון והסגנון הנכונים. המשרד הוא מקום בו עובדים לאורך שעות רבות, ובו מתנהלים חיים שלמים, ולכן חשוב שישדר גם חמימות, נינוחות, אווירה שנעים להיכנס אליה ולהישאר בה. בחירה בחומרים ובגימורים יקרים ויוקרתיים מידי  עלולה ליצור תחושת ניכור, זרות ודווקא להרחיק את הלקוחות במקום לקרב.

חשוב לזהות את הקו העיצובי היוקרתי הנכון לעסק, אותו יידע מעצב פנים מומלץ. הסגנון יכול להיות סולידי ומיושב או צעיר ומצליח, העיקר ההתאמה לאופיו של המשרד.

עיצוב משרדים יוקרתי: כל פרט חשוב

התמונה הכללית היוצרת את משרד היוקרה, מורכבת מאוסף של פרטים ייחודיים המרכיבים אותה, כשלכל אחד מהם תפקיד וחשיבות מיוחדת ומחשבה מאחוריו. בתהליך עיצוב משרדים יוקרתי אנו נמקם פריטי אמנות מיוחדים בפינות אליהן העין תימשך בעקבות תאורה מזמינה, כורסאות מפנקות ומעוצבות, מכונת קפה איכותית במיוחד, חלונות המכניסים אור ופורשים נוף  מרשים ועוד. התאורה תמיד תשחק תפקיד חשוב, ותשלב בין גופי תאורה יוצאי דופן בעיצובם, לבין גופי תאורה נסתרים המדגישים אזורים מעוצבים.

משרד יוקרתי- קווים לדמותו

כאשר מדברים על עיצוב משרדים יוקרתי מתכווונים למשרד המעוצב באופן מוקפד ומהודק תוך שימוש בחומרים שמשדרים יוקרה. לא כל משרד מעוניין להציג למבקריו מראה יוקרתי, אולם אם אתם פונים לקהל אמיד יחסית כדאי לכם להשקיע בכך. אם ניקח כדוגמה משרדי עורכי דין, נוכל לומר שרבים מהם בוחרים בעיצוב יוקרתי כדי למתג עצמם כמקצועיים ורציניים יותר.

מדוע דווקא עיצוב יוקרתי?

עיצוב המשרד משקף את אופי החברה, ואת אופן ההתנהלות שלה. משרד המעוצב באופן שלומיאלי משדר חוסר רצינות ולא מעודד לקוחות לשכור את שירותיו. בנוסף, היוקרתיות משדרת עוצמה ודוחפת את עובדי המשרד ליתר לויאליות וגאווה בעבודתם. בחירה בעיצוב יוקרתי עשויה לשפר את פעולת המשרד, ובמיוחד במתן חוויה נעימה וטובה ללקוחות שמובילה אותם  צעד אחד  קדימה.

עיצוב משרדים יוקרתי- על מה חשוב להקפיד?

  • סימטריה והרמוניה: במשך מאות שנים תפסה האנושות את הסימטריה כמאפיין מרכזי בתכנון אדריכלי נשגב. עיצוב סימטרי התבסס על הרמוניה ופרופורציות מדויקות בעיצוב המבנה, מה שהקנה לו מראה שלם יותר. גם כיום סימטריה והרמוניה הם מרכיבים מרכזיים באידיאל היופי האנושי, ומבנה בעל מאפיינים סימטריים נחשב יוקרתי יותר.
     
  • חומרים נדירים ומיוחדים: חלק ממה שמקנה למבנה יוקרתי את הגדרתו כיוקרתי הוא הבלעדיות שלו, לכן שימוש בחומרים נדירים ויוקרתיים יתן למשרד תחושה יוקרתית. אלה לא חייבים להיות חומרים יקרים כל כך, אולם חשוב להקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים.
     
  • תאורה מתוחכמת: משרדים רבים, הנעזרים בשירותיו של מעצב פנים מומלץ, משתמשים בתאורה בסיסית של פלורוסנט, אולם כאשר מדובר על עיצוב משרדים יוקרתי תאורה כזו לא באה בחשבון. בעזרת משחקי אור וצל, והסטת המבט של המבקר לעבר יצירות אמנות ואביזרים מיוחדים בחלל ניתן להשפיע על התחושה של הנוכחים בחדר ולשדר אליהם יוקרתיות ועוצמה. התאורה יכולה לסייע גם ביצירת פינות ייחודיות במשרד, להגדיר מתחמים ולסמן דרכי גישה.

חשיבות רבה יש למראה של המשרד שלכם. כאשר הוא מעוצב היטב ונראה נהדר הוא יוצר את הרושם הנכון על כל מי שנכנס בשעריו, הוא מקבל באווירה המתאימה את הלקוחות ואת המתעניינים ועוזר לכם להשיג את המטרות שלכם. כמו כן עיצוב מתאים ונכון מספק לכם ולכל העובדים במשרד את האטמוספירה הנכונה לפעילות הרצויה במקום. זו הסיבה לכך שבעלי משרדים משקיעים כיום משאבים רבים עבור עיצוב משרדים יוקרתי. בצורה כזו הם מצליחים למנף את הפעילות ולהתקרב אל המטרות של העסק שלהם.

כדי להצליח לעצב את המשרד כיאות חשוב כמובן לפנות אל נותן שירות בתחום של עיצוב משרדים. יש כיום מגוון חברות ומעצבים שעוסקים בתחום והם יכולים לספק מענה ולעצב את המשרד שלכם כראוי. תהליך העיצוב נעשה במספר שלבים, כאשר יש כמה ערכים חשובים שינחו את המהלך.

ערך ראשון – ניצול השטח הנתון

יש לכם שטח מסוים שבו אתם מרכזים את הפעילות שלכם. את השטח הזה אתם מעוניינים לעצב כיאות. חשוב לבחון את השטח היטב על כל צדדיו והיבטיו ולנצל את המטרים ואת מכלול הנתונים שלו על הצד הטוב ביותר. כך שכל מטר ימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר.

ערך שני – התאמה מקסימלית לצרכים

לכל משרד יש סדר יום משלו ושורת מטלות מיוחדת ושונה. ולכן המשרד יעוצב על פי המטלות ולפי אופי העבודה במקום. היות שכך יהיה על המעצב ללמוד עליכם ולהכיר את הפעילות שלכם, רק כך הוא יוכל לעצב לכם את המשרדים בצורה מתאימה ונוחה לשימוש שלכם. יש משרדים בהם יהיה מתאים לעצב בשיטת האופן ספייס, במשרדים אחרים יהיה חשוב לארגן חדרים מופרדים לכל עובד או קבוצת עובדים.

ערך שלישי – סגנון ואווירה

תהליך עיצובמשרדיםיוקרתי חותר להשיג אווירה מסוימת שתשרה במקום. את האווירה משיגים באמצעות בחירת אלמנטים וצבעים דומיננטיים במשרד. חשוב לבחון את הסגנון המתאים שיאפשר עבודה פורייה.

חברת קררו היא חברה מומלצת ומובילה בתחום עיצובמשרדיםיוקרתי. אם חיפשתם אנשי מקצוע עבור עיצובמשרד דעו לכם שבעלי משרדים רבים נהנים מעיצוב יוקרתי ומוקפד של משרד שקולע למטרות שלהם.

מיתוג, נוחות, יעילות ואסתטיקה: עיצוב פנים למשרדים

המשרד הוא המקום בו נמצאים ומבלים העובדים את רוב שעות היום שלהם. משום כך, חשוב לשים דגש על עיצוב וארגון סביבת העבודה כך שתשרת את החברה והעובדים כאחד בצורה הטובה ביותר. העיצוב משפיע על המשרד במובנים רבים ביניהם נוחות, יעילות, אסתטיקה, מיתוג, איכות העבודה ועוד.

לכן צוות קררו משרד אדריכלות ועיצוב פנים מציג בפניכם את הקריטריונים עליהם חשוב לשים דגש במהלך עיצוב פנים למשרדים.

רושם ראשוני: עיצוב פנים למשרדים

הפעם הראשונה בה לקוח חדש מגיע למשרדי החברה קובעת מהו הרושם שיחרט בו. עיצוב המשרד מתרגם את אופי החברה, תכונותיה, השאיפות והיכולות שלה לכדי צבעים, תאורה, ארגון ועוד ומעביר זאת ללקוחות. 
עיצוב פנים למשרדים צריך לשדר הן ללקוחות והן לעובדים את התחושה המזוהה עם החברה. 

כך לדוגמה, משרד עורכי דין שצריך לשדר אווירה יוקרתית ויחד עם זאת ידידותית ונעימה, יכולים לכלול שילוב של עץ ועור אל מול תאורה קרה היוצרים ניגוד בין חום, ותק וסולידיות לבין רצינות ומקצועיות. לעומת זאת משרדי הייטק לרוב צריכים לשדר אופי צעיר, נועז, קליל ומודרני, כך שיהיו אזורים בולטים בצבעים, טפטים מעניינים וציורים גרפיים מה שמשדר פריצת דרך, קידמה ונועזות.

פונקציונאליות ונוחות מעל הכול

המשרד הוא המקום בו העובדים נמצאים שעות ארוכות יום אחר יום, לכן חשוב ליצור סביבת עבודה נוחה ונעימה שתאפשר להם לעבוד בראש שקט. יעילות המשרד יכולה לחסוך בזמני עבודה, בשמירה על כוחם של העובדים, צמצום כמות התרוצצויות בין כל חלקי המשרד ובלאגן מתמשך. 

פונקציונאליות החלל מעניקה לעובדים סדר ונוחות, עבודה קלה יותר וכן מאפשרת ארגון נכון בסביבת העבודה. בנוסף, נוחות חשובה הן לבריאות העובדים ותחושתם הטובה פיזית ונפשית, אך בנוסף מאפשרת ללקוחות להרגיש בנוח (כסאות נוחים, תאורה נעימה לעין וכו') ולקבל רושם טוב ומוצלח.

תאורה מתוחכמת

תהליך עיצוב פנים למשרדים כולל אלמנטים רבים, ביניהם בחירת הצבעים הנכונים לצביעת חללי המשרדים, הוספת פריטי נוי אומנותיים ומעניינים לשדרוג החלל וכן תאורה. כאשר בוחרים תאורה, חשוב להתחשב בעובדה שהיא צריכה להיות חזקה דיה כדי לאפשר עבודה מתמשכת ונעימה.

בנוסף, תאורה מתוחכמת כגון תאורה שקועה, נקודתית וכדומה, יכולה ליצור מיקוד על חלקים דקורטיביים בחלל כמו פרטי אומנות, פינות ישיבה, כוורות ועוד.
 

עיצוב משרדים יוקרתי