כל המידע לגבי עיצוב משרדים הייטק

כל המידע לגבי עיצוב משרדים הייטק


עיצוב החלל, בין אם מדובר על משרד, חנות או עסק אחר, משפיע מאוד על האווירה שתיווצר בו. להשפעה זו השלכות גם על העובדים הנמצאים במשרד לאורך שעות רבות, על קשרי העבודה שירקמו ביניהם והפרודוקטיביות המקצועית שתצא מהם, וכמובן שגם על הלקוחות והמבקרים במשרד.

פניו מהווים את חלון הראווה של החברה והם חלק משמעותי מתוך המיתוג העסקי. לכן בתחום של עיצוב משרדים הייטק יש לתת את הדעת כל הזמן לכל ההיבטים האלו.

עיצוב משרדים הייטק: העובדים

אין זה סוד שעובדים בחברת הייטק נדרשים כל העת להחזיק בשני קצוות חשובים. מצד אחד לחשוב בצורה יצירתית, פורצת גבולות וחדשנית, שתאפשר להם לפתח פתרונות ומוצרים חדשניים ומעוררי השראה. מצד שני עליהם לשמור על ריכוז רב ועל יכולת עבודה וחשיבה מאומצת לאורך שעות רבות, במיוחד כשמדובר על עובדים בתחום התכנות והפיתוח.

משום כך המרחב במשרד ההייטק צריך לאפשר לשני התהליכים האלו לפרוח ולהתקיים בצורה מיטבית. חללים פתוחים, חדרי ישיבות וחדרי עבודה גדולים המאפשרים סיעור מוחות, התייעצות וחשיבה משותפת. מצד שני יצירת מקום אינטימי ואישי לכל עובד שיאפשר לו ריכוז ועבודה אישית אינטנסיבית בזמנים המיועדים לכך.

כמובן שבאופן כללי ככל שהחלל מעוצב בכל אזוריו באופן נעים, אסתטי ומפנק, תחושת העובדים היא של אכפתיות והשקעה בהם מצד החברה, מה שמעלה את תחושת השייכות והלויאליות למקום, ועמן באופן טבעי גם את התפוקה.

מיתוג החברה

כאמור, המשרד הוא גם חלון הראווה, הפנים של החברה ומשום כך חשוב שייצג את האופי המיוחד, הקונספט ושפת המותג של העסק. לכן באופן טבעי עיצוב של משרד הייטק יהיה שונה מאוד מעיצוב של משרד אחר למשל משרד עורכי דין ותיק או לחילופין משרד פרסום.

תהליך של עיצוב משרדים הייטק מתחיל משיחות עומק בהן מאופיינים באופן מדויק כל הצרכים של המשרד, בהיבט הפנים ארגוני ובהיבט השיווקי עם הפנים החוצה. מוגדרת השפה העיצובית שתבטא בצורה הטובה ביותר את הקונספט והרוח של העסק שברצוננו להביא לידי ביטוי בסגנון עיצוב הפנים שלו, ורק אז ניגש לשלב הביצוע. לכן כה חשוב לעבוד עם משרד מקצועי וותיק כמו משרד אדריכלים קררו.

 

לא מתפשרים: עיצוב משרדים הייטק 


מדינת ישראל ידועה בשמה השני כאומת ההייטק. בשנים האחרונות תחום הטכנולוגיה מתפתח באופן מטאורי ואנו עדים לחברות שמייצרות מוצרים מדהימים ונמכרות במיליוני דולרים. בכדי להציג רעיונות לקונים פוטנציאלים יש צורך במתחמים איכותיים ומודרניים שמשדרים קדמה.
עיצוב משרדים הייטק , תחום שצובר תאוצה באופן מקורי וייחודי שתפקידו ליצור סביבת עבודה נעימה ואיכותית לעובדים וכמובן חדרים מעוצבים שמסוגלים ליצור רושם ראשוני יוקרתי עבור הלקוחות הפוטנציאלים. 
עזרים לשיפור האווירה
מפני שעובדי ההייטק מבלים את מרבית שעות היום במשרד, רצוי שהעיצוב יכלול מספר פרמטרים שיגרמו לשמירת

מצב הרוח של העובדים:


1.    שימוש בצמחייה – ישנם המון סוגים של צמחייה שניתן לבצע בה שימוש במשרד, חלק פשוטות וחלקן מורכבות. חשוב לזכור שכל צמח זקוק לדרגת אור טבעית שונה ולכן כדאי לברר פרט זה מבעוד מועד. אחת החלופות הטובות ביותר הינה צמחייה מלאכותית שתפקידה להחליף את המקור אך תוך כדי מינימום השקעה או מאמץ.

2.    גרפיקות איכותיות – שימוש בגרפיקת דו מימד מייצרת אווירה כיפית וחווייתית. מפני שעובדי ההייטק מאופיינים בחשיבתם היצירתית, בניגוד לתמונות רגילות שילוב של טכנולוגיות בכל מיני מיצגי אומנות גורם למחשבה ומפעיל את הפן היצירתי במוח. 

3.    אומנות רחוב – תחום הגרפיטי במדינת ישראל הולך וצובר תאוצה וכיום מעבר לרחובות תל אביב השוקקים במיצגי אומנות הרחוב ניתן לראות זליגה אל עבר המשרדים הטכנולוגיים. באמצעות אמן רחוב מוכשר תוכלו לבקש יצירה שתואמת את האווירה במשרד ומשדרת את הלך הרוח המתבקש.

4.    שימוש בצבעים עזים – בניגוד לביתנו שבו נרצה לשמור על קו עיצובי מסוים שכולל צביעת הקירות והרהיטים בצבעים ניטרליים, במשרדי ההייטק ישנו שימוש רב בצבעים כגון אדום, צהוב, ירוק ועוד. הצבעים הללו משדרים מסרים סמויים של תפוקה, שמחה ובאופן כללי מכניסים את העובדים למצב עבודה. 

5.    שימוש בזכוכית – גם כאן מדובר על אלמנט נפוץ בקרב משרדי הייטק. ישנו רצון לשמור על סגנון "נקי" ולכן שימוש בזכוכיות מאפשר זאת. מעבר לכך, הזכוכית מאפשרת יצירת מראה אשלייתי שמדובר על מתחם גדול יותר מהגודל המקורי.


עיצוב משרדים הייטק או כל משרד אחר דורש עין מקצועית ואיכותית ולכן אם גם אתם בשלבי הקמה ועיצוב המשרד צרו קשר עם חברת "קררו" וקבלו רעיונות מרתקים למדי. 
 

עיצוב משרדים הייטק