עיצוב וילות בהתאמה ללקוח

עיצוב וילות בהתאמה ללקוח


עיצוב וילות הוא בעל חשיבות מרובה לבעלי הווילה ולדיירים העתידים לגור בה. זאת, כיון שמה שמעוצב היום, עשוי להישאר על כנו במשך כמה וכמה שנים. על כן, תכנון העיצוב חייב להיות מדוקדק ולתת מענה גם לפרטים הקטנים ביותר.

 

עיצוב וילות – יצירתיות ועמידה ביעדים

 

הדבר החשוב ביותר, לפני שמתחילים לתכנן את העיצוב ולרדת לפרטי פרטים, הוא יצירת בסיס להבנה הדדית בין המעצבים לבין בעלי הנכס. הבנה בין הצדדים פירושה שהם רואים עין בעין את העיצוב העתידי של הווילה. החשיבות בנושא זה נובעת מהניגודים הטבועים בעצם עבודת התכנון: מצד אחד, האדריכל או מעצב הפנים חייב לקבל מידה רבה של חופש יצירה, שיביא לידי ביטוי את היכולות והחשיבה היצירתית שלו. מצד שני, העיצוב חייב להתאים הן לדרישות והן לרצונות של בעלי הנכס. תיאום ציפיות מראש, מונע חילוקי דעות מהותיים וחוסר שביעות רצון מהעבודה בהמשך. תיאום הציפיות מתבטא, בין השאר, בתחומים הבאים:

 

מה העיצוב משדר

 

מרבית האנשים מקשרים בין עיצוב וילות לבין יוקרה. ואכן, בחלק ניכר מהמקרים זאת הדרישה העיקרית של בעלי הבית. עם זאת, עיצוב הווילה יכול לשדר גם דברים אחרים. בין השאר, העיצוב יכול לשדר מרחב וחופש, או משפחתיות וחמימות. בנוסף, עיצוב הווילה צריך להביא לידי ביטוי גם את טעמם האישי של בעלי הנכס. שהרי עיצוב שאיננו מתייחס לטעם אישי ספציפי, הופך להיות במהרה בנאלי וחסר ייחוד.

 

עיצוב הווילה, נוחות ואיכות חיים

 

מעבר למראה החיצוני, עיצוב הווילה חייב להעניק למתגוררים בה נוחות מכסימאלית ואיכות חיים המותאמת למידת ההשקעה. הנוחות נובעת הן מאיכות הריהוט בבית והן מההצבה שלו במקומות הנכונים. ואולם גם הנוחות איננה עניין קבוע וידוע מראש. עבור אדם אחד, הנוחות פירושה שהמרחב בבית יהיה פתוח, ושבכל פינה מוגדרת יהיו כיסאות נוחים או פינות ישיבה. עבור אדם אחר, הנוחות פירושה הצללה נכונה של הבית. לכן גם כאן, חשוב ליצור הבנה בין המעצב לבעלים ולדיירים בבית.

המומחים של קררו אדריכלות ועיצוב פנים עושים כמיטב יכולתם, ואף מעבר לכך, על מנת להשיג עיצוב וילות מרשים וייחודי ביותר, תוך התאמה לצרכים ולרצונות של בעלי הווילה. כדאי ליצור קשר כבר כעת, לקראת בית מעוצב ומותאם במיוחד בשבילכם.

 

עיצוב וילות ב התאמה ללקוח קררו