עיצוב דירות קטנות - הגודל לא תמיד קובע

עיצוב דירות קטנות - הגודל לא תמיד קובע


אם אתם גרים בדירת חדר או שניים, וכבר מאסתם בהשתחלות בין הרהיטים, אולי הגיע הזמן שתשקלו עיצוב מחדש של הדירה. עיצוב דירות קטנות הוא תחום מתפתח שנועד בדיוק בשביל לפתור את הבעיות שלכם. המומחים של חברת קררו מסבירים את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שתעצבו מחדש את הדירה שלכם.

 

עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא תחום מתפתח הנוגע גם באדריכלות, אך מתרכז בעיצוב הבית מבפנים. על ידי עיצוב הבית מחדש תוכלו לשפר את הדירה, ואת איכות החיים. מעצב פנים טוב ישלב הבנה אדריכלית והבנה אסתטית. ההבנה באדריכלות תעזור לו להבין את מגבלות הבניה וההבנה האסתטית תעזור לו לעצב את הבית בצורה יפה ונוחה שתתאים בדיוק לכם. עיצוב דירות קטנות הוא ענף חשוב הכלול בתוך עיצוב הפנים.

 

מה עושים כשהדירה קטנה

מעצבת פנים תוכל לגרום לדירה הקטנה שלכם להרגיש גדולה ומרווחת יותר. המעצבת תנצל את החללים בדירה בצורה מקסימלית, כך שדירה קטנה תרגיש כמו גדולה מבלי ליצור תחושה של עומס. בנוסף המעצבת תשים דגש גם על עיצוב החלל בצורה מאירה ומזמינה, כך שהיעילות תהיה משולבת בעיצוב יפה ומקורי שייתן תחושה של יותר מסתם דירת שני חדרים.

 

תחושה של מרחב

מעצב טוב יוכל לתת תחושה של גובה ומרחב גם כאשר הבית צר או נמוך. כך לדוגמה, צביעה בצבעים בהירים ושימוש במראות תיתן תחושה של מרחב. על המעצב לנתח את השטח, ולהבין את נקודות התורפה והחוזקה של הבית ולעצבו בהתאם.

 

ניצול חללים

אפשרות נוספת של עיצוב דירות קטנות היא שימוש בחללים שבדרך כלל אינם בשימוש, כך מופחתת כמות החפצים המסתובבים בבית ללא מטרה ומגבילים את המרחב. לדוגמה, שימוש בשטח שמתחת למדרגות לצורך אחסון יוסיף שטחי אחסון בבית . אפשרות נוספת המתאימה לבתים בעלי תקרה גבוהה היא מיטת גלריה. מתחת למיטה ניתן להציב פינת עבדוה או סלון קטן, כך שהשטח ינוצל היטב. מיטת גלריה יכולה להוות פתרון גם לחדר של מתבגר, הוא יישן במיטה הגבוהה, ותחתיה ניתן לעצב חדר קטן בהתאם למה שהמתבגר שלכם צריך.

עיצוב דירות קטנות | קררו מעצבת פנים