תחום רחב בעל משמעויות רבות: עיצוב דירות מסוגים שונים

תחום רחב בעל משמעויות רבות: עיצוב דירות מסוגים שונים


עיצוב דירות משתנה באופן משמעותי מפרויקט לפרויקט. ומכיוון שעיצוב מקצועי של דירת מגורים הוא בדרך כלל פרויקט גדול של פעם בחיים, חשוב מאוד למצוא מעצב בעל ניסיון בדיוק בתחום שלכם, ובעל סגנון עיצובי וטאץ' בדיוק כמו זה שאתם מחפשים. הצוות המקצועי של קררו אדריכלים, עם כל ההסברים בנושא.

עיצוב של דירות קטנות

דירות קטנות מהוות אתגר יצירתי מיוחד, מפני שהן מצריכות מקסום טוטאלי של החלל, ופעמים רבות שימוש בלתי קונבנציונאלי בו על מנת לאפשר לדיירים להשיג את כל מקומות האחסון ולממש את כל הפעולות היומיומיות הדרושות להם בשטחי הדירה. כך לדוגמה ניתן ליצור פינת עבודה נעימה ונסתרת באחת מפינות הבית, תוך תיחום של ארונית צרה שבו בזמן מאפשרת אחסון לספרים, צעצועים וחפצים נוספים. גם האי במטבח יכול להפוך לפינת עבודה, ומכונת הכביסה יכולה להסתתר באחד מארונות המטבח. 


עיצוב דירות קבלן

דירות קבלן מתאפיינות במראה שבלוני ואחיד, והאתגר הרב הוא להפיח בהן רוח חיים חדשה שתבטא בדיוק את האופי המיוחד של בני הבית. אם אתם מאוהבי העיצוב הכפרי החמים, וגם אם רכשתם דירת קבלן במגדל בשכונת מגורים חדשה, תוכלו ללכת על עיצוב כפרי מודרני שישתלב בסביבה העירונית ויאפשר לכם ליהנות מכל העולמות. 
צמחייה שופעת תמלא את המרפסת ואת ביתכם בכלל, בדים ארוגים טבעיים ואביזרי קש ישובצו בחלל, נגיעות של עץ, ברזל וצבעים חמימים יופיעו ויעניקו נופך רך ומיוחד לביתכם, לצד הסגנון המודרני שיתחבר לאווירה האורבאנית. עיצוב דירות קבלן שעושה שימוש בחפצי אמנות מיוחדים, פרטי וינטג' וטקסטיל יוצא דופן, יצור דירה מיוחדת וחד פעמית התפורה באופן מדויק לבני הבית.
עיצוב דירות יוקרה מתאפיין בשימוש בחומרי גלם יוקרתיים, ובדרך כלל גם יקרים, המתכתבים בהרמוניה זה עם זה וחוברים יחד ליצירת פאר אלגנטית. עיצוב מודרני של דירות יוקרה מתאפיין בקווים נקיים, מינימליסטיים, במניפת צבעים מונוכרומטית של גווני שחור – לבן – אפור, ובתעוזה של נגיעות צבע בודדות ובולטות פה ושם דרך יצירת אמנות מיוחדת או פריט ריהוט יוצא דופן שיכניסו חיים ותנופה לחלל.

עיצוב דירות מסוגים שונים