עיצוב דירות יוקרה - מדוע יש לבחור חברת עיצוב המתמחה בכך?

עיצוב דירות יוקרה - מדוע יש לבחור חברת עיצוב המתמחה בכך?


רכשתם דירה חדשה? שיהיה במזל טוב!

אם זה עתה נכנסתם לדירתכם החדשה (או שאתם בדרך לעשות זאת בדיוק בימים אלה), סביר להניח כי בדיוק עכשיו אתם מתחבטים ומתלבטים בנוגע לעיצוב דירתכם באופן שיהפוך אותה מ"הדירה החדשה שלנו" ל"בית" שלכם. כך שנושא עיצוב דירות יוקרה מעסיק אתכם כרגע, מאד. למעשה, נושא עיצוב דירות יוקרה מעסיק לא רק אתכם, אלא מעסיק אנשים רבים, שרואים בביתם את במקום הבטוח והשקט שלהם, ולכן, בחירת החברה המתמחה, ספציפית, בעיצוב דירות מסוג זה, כמו קררו, למשל, יכולה להציע לכם את הפתרון העיצובי המושלם.

 

עיצוב דירות יוקרה - מהם האתגרים בעיצוב מסוג זה?

עיצוב דירת יוקרה איננו דומה לעיצוב דירת מגורים רגילה, מאחר והדגשים בעיצוב זה מושמים במקומות אחרים. למשל, בדירת יוקרה יושם דגש על שילוב הנוף הנשקף מחלונות הסלון, בעוד בדירת מגורים שאיננה דירה יוקרתית, לעיתים קרובות, את הנוף נשקף מהחלונות, רצוי לטשטש או להסתיר באמצעות וילונות. המרחבים הקיימים בדירת יוקרה (בניגוד לדירת שיכון ממוצעת) אף הם מציבים אתגר בפני המעצב ויש צורך "למלא" אותם באופן שמצד אחד לא ישאיר אותם ריקים מידי, אבל, מצד שני, לא יעמיס על עיניו של הנכנס אליהם במגוון גדול מידי של פריטים. הסוד הוא במינון הנכון והמדויק, ואת זה יכול להשיג רק מעצב המתמחה בעיצוב מסוג זה.

 

הדירה שלכם מרגישה לכם גדולה מידי?

גודל ומרחבים הם פקטורים רציניים מאד בדירות יוקרה, ולכן, לעיתים קרובות, הם עלולים להפוך מיתרונה של הדירה שרכשתם לחסרון שלה, מה שמשפיע באופן מהותי על כל פרט ופרט בעיצוב שלה. לכן, עיצוב דירות יוקרה הוא תחום התמחות בפני עצמו, ולא "סתם" עוד תחום בו עוסק המעצב בין שאר התחומים. הוא מחייב הבנה ותפישה מדויקת של המרחב, הכרת הדרכים השונים ליצור את האשליות האופטיות הרצויות (למשל, משחקי מראות או אור וצל), ולא פחות חשוב - היכולת להבין ולדייק את הצרכים שלכם ולתרגם אותם לעיצוב הדירה המתאימה לכם.

 

עיצוב דירות יוקרה | קררו