עיצוב דירות יוקרה - מדוע יש לבחור חברת עיצוב המתמחה בכך?

עיצוב דירות יוקרה - מדוע יש לבחור חברת עיצוב המתמחה בכך?


רכשתם דירה חדשה? שיהיה במזל טוב!

אם זה עתה נכנסתם לדירתכם החדשה (או שאתם בדרך לעשות זאת בדיוק בימים אלה), סביר להניח כי בדיוק עכשיו אתם מתחבטים ומתלבטים בנוגע לעיצוב דירתכם באופן שיהפוך אותה מ"הדירה החדשה שלנו" ל"בית" שלכם. כך שנושא עיצוב דירות יוקרה מעסיק אתכם כרגע, מאד. למעשה, נושא עיצוב דירות יוקרה מעסיק לא רק אתכם, אלא מעסיק אנשים רבים, שרואים בביתם את במקום הבטוח והשקט שלהם, ולכן, בחירת החברה המתמחה, ספציפית, בעיצוב דירות מסוג זה, כמו קררו, למשל, יכולה להציע לכם את הפתרון העיצובי המושלם.

עבור אנשים רבים ומעצבים בפרט, עיצובם של בתים ודירות יוקרה נחשב לתהליך הנחשק ביותר מפני שישנם משאבים רבים בהם ניתן לרכוש חומרים איכותיים, פריטים מעוצבים יקרים ולתת לדמיון להפוך למציאות.
עיצוב דירות יוקרה הינו ענף ייחודי שהיה קיים מאז ומעולם אך נמצא כעת במגמת עליה אסטרונומית במדינת ישראל וזאת מפני שאנשים אינם רוצים עוד לגור בסביבה סתמית, הם מעוניינים במשהו ייחודי שיספק אותם ויגרום להם לקום בבוקר לתחושת שייכות של משהו יחיד ומיוחד. 

 

שלב א' – כניסתו של הדייר לדירה ועיצובה

בתור בני אדם, אנו אוהבים את המקום הנוח שלנו, השגרתי והמוכר. לכן, המון פעמים מאוד קשה ללקוח לקבל את ההחלטה כי הוא מעוניין לבצע שינוי עיצובי בדירה הקיימת או בדירה החדשה.
אדם בעל עין מקצועית, יכול להיות לעזר ללקוחות מסוג זה מפני שהוא יכול להצביע על נקודות בעיתיות כגון סלון שאליו לא נכנס מספיק אור, זרימת מעבר מחדר אחד לשני שצריך שיפור ואפילו חדרי שינה שעמוסים בפריטים מיותרים שניתן להיפטר מהם.


שלב ב' – השינויים העיצוביים 

בשלב זה, ניתן להציג בפני הלקוח המון רעיונות יצירתיים לאחר שהתבצע עמו סיעור מוחות לגבי דירת היוקרה. כאמור, עיצוב דירות יוקרה יכולות להכיל בתוכן מערכות סלון מפוארות מעור, שיש איטלקי איכותי, רצפת דק מאסיבית ואפילו דלתות ומנורות יוקרתיות שמעניקות נפח עשיר לחלל המסוים. 
החלל בדירות הינו משמעותי ביותר מפני שמדובר על שטח יחסית קטן. בניגוד לבתים פרטיים בהם יש מספר חדרים ושטח בנוי גדול יותר, בדירה יש צורך לבצע ניתוח עיצובי אופטימלי ולנצל באופן מקסימלי כל מילימטר בדירה. 
עיצוב דירות יוקרה בסגנון אדריכלי לרוב נועדו כדי להרשים את השוכנים בבית וכמובן את האורחים השונים אשר מגיעים אליו. מדובר על סכום השקעה די גובה אך מן הסתם אתם תקבלו דירה ייחודית שעיצובה שייך אך ורק לכם.
 

 

עיצוב דירות יוקרה - מהם האתגרים בעיצוב מסוג זה?

עיצוב דירת יוקרה איננו דומה לעיצוב דירת מגורים רגילה, מאחר והדגשים בעיצוב זה מושמים במקומות אחרים. למשל, בדירת יוקרה יושם דגש על שילוב הנוף הנשקף מחלונות הסלון, בעוד בדירת מגורים שאיננה דירה יוקרתית, לעיתים קרובות, את הנוף נשקף מהחלונות, רצוי לטשטש או להסתיר באמצעות וילונות. המרחבים הקיימים בדירת יוקרה (בניגוד לדירת שיכון ממוצעת) אף הם מציבים אתגר בפני המעצב ויש צורך "למלא" אותם באופן שמצד אחד לא ישאיר אותם ריקים מידי, אבל, מצד שני, לא יעמיס על עיניו של הנכנס אליהם במגוון גדול מידי של פריטים. הסוד הוא במינון הנכון והמדויק, ואת זה יכול להשיג רק מעצב המתמחה בעיצוב מסוג זה.

 

הדירה שלכם מרגישה לכם גדולה מידי?

גודל ומרחבים הם פקטורים רציניים מאד בדירות יוקרה, ולכן, לעיתים קרובות, הם עלולים להפוך מיתרונה של הדירה שרכשתם לחסרון שלה, מה שמשפיע באופן מהותי על כל פרט ופרט בעיצוב שלה. לכן, עיצוב דירות יוקרה הוא תחום התמחות בפני עצמו, ולא "סתם" עוד תחום בו עוסק המעצב בין שאר התחומים. הוא מחייב הבנה ותפישה מדויקת של המרחב, הכרת הדרכים השונים ליצור את האשליות האופטיות הרצויות (למשל, משחקי מראות או אור וצל), ולא פחות חשוב - היכולת להבין ולדייק את הצרכים שלכם ולתרגם אותם לעיצוב הדירה המתאימה לכם.

 

עיצוב דירות יוקרה | קררו