עיצוב בית פרטי: הדרך להפוך את החלום למציאות!

עיצוב בית פרטי: הדרך להפוך את החלום למציאות!


מתכננים לבנות בית פרטי? מעוניינים לרכוש וילה קיימת ולערוך בה מקצה של שינויים ושיפוצים, זאת במטרה להעניק לה את הטאץ' האישי? מחברת קררו - אדריכלים, הנמנית ברשימת משרדי האדריכלים המובילים והמשפיעים ביותר בישראל, מסבירים כי עיצוב בית פרטי דורש כלים מקצועיים, ניסיון ומיומנויות בתחום ספציפי זה, על מנת להטיב ולשלב באופן הרמוני, מאוזן וזורם בין כל חללי הבית.

עיצוב נכון מצריך הקפדה יתירה, תוך כדי שימוש במגוון כלים מקצועיים, זאת במטרה להגיע אל המינון המדויק שבין ההיבט העיצובי מחד, השואף להקרין יוקרה מאופקת, שיק מלוטש וניקיון צורני, לבין ההיבט הפונקציונלי שמנגד, שתכליתו ליצור התאמה עיצובית אופטימלית אל כל צורכיהם האינדיבידואליים של בני הבית.

 

ידע וניסיון מקצועי המשולבים במעוף, חזון ויצירתיות רבה


עיצוב בית פרטי או וילת יוקרה מצריך, כאמור, ידע וניסיון מקצועי, אך בה בעת גם מעוף, חזון ויצירתיות רבה, תכונות המאפשרות למעצב הפנים לראות בעיני רוחו את התמונה בכללותה כבר בשלבי התכנון הראשוניים.

ממשרד קררו - אדריכלים מציינים שעיצוב הפנים מהווה תחום נרחב, הכולל בתוכו מגוון התמחויות שונות. לפיכך, חשוב לשים את הדעת לכך שעיצוב וילות ובתים פרטיים שונה במהותו מעיצוב פנטהאוזים ודירות גג, עיצוב דירות קטנות או עיצוב חללים במגזר העסקי, היות והקונספט של כל אחד מהתחומים הללו נשען בבסיסו על אילוצים שונים.

לדוגמה, להבדיל מעיצוב דירות בבנייני מגורים, עיצוב בית פרטי מתייחס, בין היתר הן לחלל הפנימי של הבית והן למעטפת החיצונית שלו, לרבות הגינה או החצר המקיפה אותה.

 

חיסכון בהוצאות רבות והימנעות מתשלום מיותר על טעויות


ההחלטה הנוגעת לרכישת בית נחשבת לאחת מההחלטות החשובות והגורליות ביותר, היות ומדובר בהוצאה הכספית גבוהה ביותר שמשפחה ישראלית ממוצעת תיטול על עצמה. לפיכך, כשמגיע השלב של שיפוץ הנכס, שדרוג הדירה או העיצוב של הבית, ובפרט כשמדובר בעיצוב בית פרטי, רבים נמנעים מהשכרת שירותי עיצוב פנים מתוך שאיפה לחסוך בהוצאות.

ממשרד קררו - אדריכלים מדגישים שההפך הוא הנכון, שכן מעצב פנים מקצועי ומנוסה עשוי לחסוך הוצאות רבות, אם בזכות יכולתו לקבל את ההחלטות הנכונות ואם על ידי הימנעות מתשלום מיותר על טעויות.

מעצב פנים מכיר מקרוב את השוק, את המחירים, כמו גם את אנשי המקצוע והדרכים היעילות ביותר ליישום העבודה. על כן, במידה והחלטתם על שיפוץ, הרחבה או עיצוב הבית, כדאי להסתייע בשירותיו של מעצב פנים, שילווה אתכם החל מראשית הפרויקט ועד לסיומו.

 עיצוב בית פרטי: להפוך את החלום למציאות