בחירת מעצבת פנים והעזרה שהיא יכולה לתת לנו

בחירת מעצבת פנים והעזרה שהיא יכולה לתת לנו


אם גם אתם רוצים לשמור על רמה מעודכנות וגבוהה בעיצוב הבית שלכם, עדיף לשכור מעצבת פנים שתעזור לכם לשמור על מראה מתקדם בבית ולא לשבור קירות או לצבוע את כל הבית מחדש. קובי קררו, בעל חברת האדריכלות המובילה קררו, נותן דגשים חשובים בעיצוב הבית ומסייע לכם לבחור את אנשי המקצוע המתאימים ביותר.

מעצבת פנים הופכת יחד אתכם את הדירה הגולמית, לבית שתמיד חלמתם לחיות בו. אל קירות הבית החשופים מתווספים אט אט הריהוט, הטקסטיל, התאורה וכלל האלמנטים העיצוביים שתבחרו, ויחד יהפכו ביתכם למקום מרהיב, חם, נעים ומשקף בנאמנות הרבה ביותר את מי שאתם. לכן כל כך חשוב לבחור את המעצבת הנכונה עבורכם. צוות משרד אדריכלים קררו נותן את הדגשים שמומלץ לשים לב אליהם בתהליך בחירת האדם שאתו תעבדו.

 

סגנון העבודה של מעצבת פנים

כמובן שלפני הכול חשוב לבחור מעצבת פנים שעובדת ומתמחה בסגנון שאותו אתם אוהבים. מודרני, כפרי, קלאסי, כפרי-מודרני או אקלקטי, לכל מעצב יש טאץ' מיוחד וסגנון אהוב. התמקדות שלכם בסגנון מוגדר תאפשר לכם לחפש את המעצבת שלכם בתוכו.

כשאתם מגיעים אל המעצבת, כדאי ומקובל להתרשם מתיק העבודות שלה, כדי להרגיש את אותו הטאץ' ולראות אם הוא הדבר שאתם מחפשים. כמובן שמעצבת עם ניסיון רב בעיצוב נכסים מסוג הנכס שלכם. בין אם מדובר על עיצוב דירת קבלן חדשה, עיצוב דירה משופצת או בית פרטי רחב ידיים במושב, לכל תחום יש אפיונים מקצועיים ייחודיים, ורצוי לעבוד עם מעצבת בעלת ניסיון ספציפי בתחום זה.
 

ביתו של אדם הוא מבצרו

לא סתם נאמר כי ביתו של אדם הוא מבצרו. הבית אמור לשמש אותנו להירגעות. כדי שהוא אכן יוכל למלא את ייעודו עליו להשרות עלינו אווירה מתאימה. לצורך כך אנו זקוקים מראש, בעת הבניה או השיפוץ, להעסיק מעצבת פנים מקצועית שתדע בדיוק כיצד ליצור את הזרימה הנדרשת בין החללים בבית ואיך לשלב בהם את החפצים הנכונים, בצבעים הנכונים, ובמיקומים הנכונים, כך שנרגיש שזהו הבית המושלם עבורנו.

 

מה הטרנד הבא

טרנדים בעיצוב הבית באים וחולפים, כמו כל טרנד אחר, וכדי לא להפוך לקורבנות אופנה בתחום העיצוב, או בכלל, כדאי להתייעץ עם אדריכלים במרכז איך, אם בכלל, לשלב טרנד כזה או אחר בעיצוב הבית. עיצוב פנים טוב הוא על זמני, ובכל מקרה לא אמור להיות צורך לשבור קירות או לצבוע את הבית מחדש פעם בשנה, אך הוספת חפצי נוי מסוימים יכולה בהחלט להיות הדרך להכניס את הטרנדים החמים הביתה בלי לתת להם להכתיב את העיצוב.

 

איך בוחרים מעצבת פנים?

קיימים הרבה מאוד מעצבי פנים בישראל, וקשה לדעת מי מהם יעשה את העבודה הטובה ביותר בשבילך. ובכן, כמובן שחייבים לבדוק את ההכשרה של מעצבי הפנים השונים, את מידת הניסיון שיש להם, לדבר עם לקוחות ולראות עבודות קודמות, אך בחירת מעצב או מעצבת פנים היא, בסופו של דבר, הרבה מאוד עניין של כימיה בין הלקוח לבין המעצבת. לכל מעצב יש את הגישה שלו ואת הסגנון שלו, אך הוא גם חייב להיות גמיש ולהתאים את עצמו ללקוח. לכן חייב להיות ביניכם איזשהו קשר חיובי הדדי, ואם הוא לא קיים, חפשו מישהו שתרגישו איתו יותר נוח.

 

הכימיה האישית 

כמובן שעבודה עם אנשים, תמיד מתבססת לפני הכול על כימיה ותקשורת טובה. מלבד לאווירה הנעימה והבריאה שנוצרת בינינו ועושה טוב על הלב, קשר טוב הוא גם מקפצה ליצירתיות, זרימת רעיונות והצלחה מקצועית. לכן המפגש הראשוני עם המעצב הוא הזדמנות חשובה להכיר גם ברמה האישית ולא רק המקצועית, ולברר עם עצמכם מיהו האדם שאיתו תרצו לעבור יחד את הדרך המשותפת והחשובה שתוביל אתכם אל ביתכם החדש והמעוצב.

חשוב לדעת כי מעצבת פנים גם מובילה את הפרויקט מבחינה ארגונית, ממליצה על ספקים, מגיעה לשטח, מתאמת בין בעלי מקצוע ובאופן כללי נמצאת כל הזמן עם היד על הדופק מבחינת עמידה בלוחות הזמנים ובתקציב. לכן מעצבת מומלצת היא אישה בעלת יכולת ניהולית, ויכולת לעבוד במקביל עם אנשים מתחומים וסגנונות שונים תוך הנעת הפרויקט בצורה מיטבית קדימה. וכמובן מישהי ששירות מעולה, אדיב ומסור ללקוחות שיגורו בסופו של דבר בבית, עומד לנגד עיניה תמיד.
 

 בחירת מעצבת פנים והעזרה שהיא יכולה לתת לנו