בחירת מעצבת פנים והעזרה שהיא יכולה לתת לנו

בחירת מעצבת פנים והעזרה שהיא יכולה לתת לנו


 

אם גם אתם רוצים לשמור על רמה מעודכנות וגבוהה בעיצוב הבית שלכם, עדיף לשכור מעצבת פנים שתעזור לכם לשמור על מראה מתקדם בבית ולא לשבור קירות או לצבוע את כל הבית מחדש. קובי קררו, בעל חברת האדריכלות המובילה קררו, נותן דגשים חשובים בעיצוב הבית ומסייע לכם לבחור את אנשי המקצוע המתאימים ביותר.

 

ביתו של אדם הוא מבצרו

לא סתם נאמר כי ביתו של אדם הוא מבצרו. הבית אמור לשמש אותנו להירגעות. כדי שהוא אכן יוכל למלא את ייעודו עליו להשרות עלינו אווירה מתאימה. לצורך כך אנו זקוקים מראש, בעת הבניה או השיפוץ, להעסיק מעצבת פנים מקצועית שתדע בדיוק כיצד ליצור את הזרימה הנדרשת בין החללים בבית ואיך לשלב בהם את החפצים הנכונים, בצבעים הנכונים, ובמיקומים הנכונים, כך שנרגיש שזהו הבית המושלם עבורנו.

 

מה הטרנד הבא

טרנדים בעיצוב הבית באים וחולפים, כמו כל טרנד אחר, וכדי לא להפוך לקורבנות אופנה בתחום העיצוב, או בכלל, כדאי להתייעץ עם אדריכלים במרכז איך, אם בכלל, לשלב טרנד כזה או אחר בעיצוב הבית. עיצוב פנים טוב הוא על זמני, ובכל מקרה לא אמור להיות צורך לשבור קירות או לצבוע את הבית מחדש פעם בשנה, אך הוספת חפצי נוי מסוימים יכולה בהחלט להיות הדרך להכניס את הטרנדים החמים הביתה בלי לתת להם להכתיב את העיצוב.

 

איך בוחרים מעצבת פנים?

קיימים הרבה מאוד מעצבי פנים בישראל, וקשה לדעת מי מהם יעשה את העבודה הטובה ביותר בשבילך. ובכן, כמובן שחייבים לבדוק את ההכשרה של מעצבי הפנים השונים, את מידת הניסיון שיש להם, לדבר עם לקוחות ולראות עבודות קודמות, אך בחירת מעצב או מעצבת פנים היא, בסופו של דבר, הרבה מאוד עניין של כימיה בין הלקוח לבין המעצבת. לכל מעצב יש את הגישה שלו ואת הסגנון שלו, אך הוא גם חייב להיות גמיש ולהתאים את עצמו ללקוח. לכן חייב להיות ביניכם איזשהו קשר חיובי הדדי, ואם הוא לא קיים, חפשו מישהו שתרגישו איתו יותר נוח.

 מעצבת פנים | נילי חביב