מעצבת פנים - הדרך שלכם לבית טוב יותר

מעצבת פנים - הדרך שלכם לבית טוב יותר


אז החלטתם לשפץ את הבית? או שאולי אתם בונים בית חדש? בשני המקרים תוכלו לעשות את מלאכת העיצוב בעצמכם, אך חשוב שתכירו את היתרונות של שימוש במעצב או מעצבת פנים מקצועיים. המומחים של חברת קררו אדריכל במרכז מסבירים את כל מה שצריך לדעת על עיצוב פנים.

בעלי בתים רבים נבהלים כאשר הם מתמודדים עם המשימה של גיוס מעצבת פנים. בין אם אתם עוברים לגור בבית חדש או מרעננים את "התפאורה"  המיושנת בביתכם הקיים, בחירת מעצבת פנים במרכז,בדרום או בכל שאר חלקי הארץ הינה חיונית לביצוע המשימה באופן הטוב ביותר.

בעוד כי אנשים רבים נוטים לחשוב שמעצבי פנים עובדים רק עם העשירים והמפורסמים, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. אתם יכולים לבחור ולהעסיק מעצבת פנים כדי לפתח ולבצע פרויקט שלם, או בכדי לעזור לכם עם אלמנטים קטנים יותר.


תפקידה של  מעצבת  פנים הוא: לתכנן חלוקת החלל לפי צרכי הלקוח הכולל שבירת /הקמת קירות או מחיצות , תכנון הנמכות תקרה וריצוף , מיזוג ,  תאורה ,הצבת רהיטים בנוסף לבחירת צבע , בדים ועוד..
בחירת מעצבת פנים תעזור לכם לחסוך כסף ותאפשר לכם להביט בחזון שלכם בעת יצירת המרחב המושלם עבורכם ועבור משפחתכם.
 

מה זה עיצוב פנים?

מקצוע עיצוב הפנים עוסק בעיצוב חלל הבית. זהו תחום רחב הכולל בתוכו עיצוב בתים שלמים, נישות ואף חדרים בודדים. בנוסף משתמשים במעצב פנים גם למשרדים ולמסעדות, ובעצם כמעט לכל סוג של מבנה. בניגוד לאדריכל העוסק בתכנון מבנים שלמים, מעצב הפנים מתרכז בעיצוב החללים הפנימיים. מעצבת הפנים אחראית על חלוקת החלל, ועל הסנכרון בין המערכות השונות הפועלות בו כך שהחלל ישדר אחידות והרמוניה. אנשים משקיעים כסף רב בשיפוצים ובניה של בתים, ולפעמים מוותרים על אחד הדברים החשובים ביותר - עיצוב נכון ומתאים של הבית.

 

הבנה אדריכלית ואסתטית

מעצבת פנים טובה תשלב הבנה אדריכלית והבנה אסתטית. המעצבת אמנם לא בונה את הבניין בפועל, אך בכל זאת היא צריכה להבין גם בתחום הבניה. זאת כיוון שעיצוב הפנים תלוי במגבלות שונות של המבנה. בנוסף מעצבת פנים צריכה להיות בעלת הבנה אסתטית. עיצוב הבית הוא תחום אסתטי, לכן חשוב שעיצוב החלל יעשה על ידי אדם בעל הבנה ביופי ואסתטיקה, כך הבית ישרה בדיוק את האווירה שתתאים לכם.

 

עיצוב פנים כמתכון לשינוי בבית

מעצב או מעצבת פנים טובים יוכלו לעשות שינוי בכל בית. על ידי תשומת לב לחלל ולדיירים ניתן להבין מהו האופי הרצוי ולעצב את החדר בצורה מושלמת. לכל חלל ישנו הייעוד שלו, ועל בסיס ייעוד זה המעצבת תתאים את העיצוב המתאים לחלל. על ידי עיצוב מקצועי תוכלו למקסם את החלל, ולגרום לביתכם להיראות טוב, יעיל ויפה יותר.

 

משפיע על ההרגשה

עיצוב החלל משפיע גם על התפקוד וההרגשה. על ידי עיצוב החלל בצורה נעימה ומרגיעה תוכלו להרגיש יותר בנוח. כיוון שההרגשה שלכם במהלך היום משפיעה על היכולות שלכם, עיצוב נעים ונוח עשוי לשפר את ההרגשה שלכם, ומתוך כך את היעילות שלכם. כך, על ידי עיצוב של מעצבת פנים תוכלו לשפר גם את הביצועים שלכם.

 

החליטו על תקציב מראש

בהתבסס על גודל הפרוייקט והיקפו, עליכם לקבוע את תקציב העבודה. זהו סכום שיש לדון בו מראש עם מעצב
הפנים בכדי שלא תחרגו מהמגבלה שהצבתם לעצמכם. ישנם מעצבים שלא יקבלו על עצמם פרויקטים בעלי תקציבים נמוכים, כך שזה יעזור לכם להתמקד אך ורק במועמדים הרלוונטיים

שימו לב כי מעצבים מסוימים יגבו לפי שעה עבור הייעוץ הראשוני שלכם. לפעמים התשלום הזה יגולם במחיר העבודה, אך מומלץ להקפיד ולקבל את כל הפרטים לפני שתקבעו פגישות עם מעצבים פוטנציאליים.


החליטו באופן מדויק על הסגנון הרצוי

פרט נוסף שעליכם לקחת בחשבון הוא הסגנון האישי שלכם. כשאתם מדברים על הסגנון העיצובי שלכם עם מעצב פנים, אתם חייבים להיות מאוד ספציפיים לגבי הקו העיצובי שלכם , מה שאתם אוהבים ומה פחות לטעמכם.
הדרך הטובה ביותר לגלות על הסגנון של מעצב מסוים היא לבקש לצפות בתיק העבודות שלו. אם אתם לא מתחברים לאף אחד מעבודתו של המעצב, הגיע הזמן לעבור למעצב אחר. אם אתם מחפשים מעצבת פנים במרכז חברת קררו יכולה לספק לכם את אנשי המקצוע האיכותיים והטובים ביותר במשק הישראלי.


משרד קררו – לא מתפשרים על מעצבת פנים


המשרד הזה, אשר הוקם על ידי קובי קררו, חרט על דגלו מתן שירות מן השורה הראשונה, תוך כדי שימת דגש על עיצובים חדשניים, מרשימים וכאלה שיגרמו לכל לקוח לפעור את הפה.
אם אתם מתלבטים לגבי בחירה של מעצבת פנים, כעת אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בידיעה שאם רק תפנו אל משרד קררו, תקבלו שירות מצוין שיאפשר לכם להיות מרוצים לחלוטין. כך שאתם לא צריכים להתלבט כלל וכלל עם הבחירה שלכם, אלא רק לוודא שאתם מחליטים לעשות את הצעד הנכון. זה פשוט ישתלם לכם.
 

 מעצבת פנים | קררו אדריכלות ועיצוב פנים