מומחים לעיצוב בתי יוקרה

מומחים לעיצוב בתי יוקרה


עיצוב בתי יוקרההבתים בישראל נבדלים בכל מיני פרמטרים, אך אחד מהפרמטרים המרכזיים הוא אופי העיצוב של הבית. עיצוב יכול להיות פשוט או משוגע, אבל כאשר מדובר על בתים יוקרתיים, על העיצוב להיות ייעודי ולעמוד בסטנדרטים גבוהים מהרגיל. עיצוב בתי יוקרה הוא מיומנות שלא כל מעצב ניחן בה וחשוב להקפיד ולבחור מעצב מיומן עם תיק עבודות מרשים שמכיר את תחום העיצוב הזה באופן ספציפי. מחפשים מומחים לעיצוב בתי יוקרה? – הגעתם למקום הנכון.


מה מאפיין עיצוב בתי יוקרה


עיצוב בתי יוקרה מתאפיין בסטייל ייחודי ומוקפד. בתי יוקרה ישמרו על קו אחיד בכל רחבי הבית, על חדריו השונים, תוך הקפדה על שימוש בחומרים ואלמנטים מובחרים. כמומחים לעיצוב בתי יוקרה, אנו שמים דגש על כל פרט ופרט ומקדישים מחשבה רבה על כל אלמנט שמשפיע על העיצוב, מבחירת הקו העיצובי המוביל ועד לרמת הכד שיונח בפינה – שום פרט לא יתפספס.


בנוסף לכך, כל התהליך התכנוני הוא מוקפד ביותר: הוא מתחיל בפגישות אישיות עם הלקוח על מנת להכיר אותו באופן אישי ולדייק את העיצוב במיוחד עבורו וממשיך עם תהליך הדדי שבו הלקוח  מעודכן בכל הפרטים ומאשר כל בחירה עיצובית שנעשית לאורך התהליך.


תפקידם של מומחים לעיצוב בתי יוקרה


תפקידם של מומחים לעיצוב בתי יוקרה הוא קודם כל דיוק – לדייק את העיצוב היוקרתי לכל לקוח ולקוח ולהתאים את כל הפרטים לעיצוב, בלי להעמיס על הבית, בבחינת "עוד זה יותר מידי". כשאנו מדייקים, אנו מתאימים את הפריט הנכון למקום הנכון, כך שאין צורך להגזים. גם בחירת הצבעים והחומרים צריכה להיות מדויקת וללא הגזמה ייתרה של עודף צבעים וחומרים.


מומחים לעיצוב בתי יוקרה זה אנחנו


מומחים לעיצוב בתי יוקרה הם אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ניסיון ותיק עבודות רחב ומרשים. אנו בקררו – אדריכלות ועיצוב פנים מתמחים בעיצוב בתי יוקרה ומכירים היטב את כל המיומנויות הנדרשות על מנת לספק ללקוחותינו עיצוב יוקרתי ומרשים. באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון העבודות שאנו מבצעים ומהמקצועיות שאנו מבטיחים ללקוחותינו, אך תמיד מומלץ לקבוע פגישה אישית על מנת להתרשם מההתאמה הבין-אישית בין המעצב ללקוח – אנו מאמינים כי יחס אישי הוא המפתח לכל. מוזמנים אלינו!