מה כולל עיצוב בית פרטי?

מה כולל עיצוב בית פרטי?


לעיצוב הבית שלנו יש חשיבות גדולה מאוד המשפיעה על כל תחומי חיינו. ביתינו הוא מבצרנו ואנו צריכים להתייחס אליו ככזה. הוא המקור שלנו לכוח, לביטחון ולהנעה קדימה. עיצוב בית פרטי צריך לקבל התייחסות מיוחדת כך שישפיע על חיינו בצורה הטובה ביותר. השוני בין הבית הפרטי לדירה בבית מגורים מחיבת אותנו תשומת לב לפרטים המרכיבים בתים פרטיים.

 

למה צריך להתייחס בעיצוב בית פרטי?

עיצוב בית פרטי מחייב אותנו הסתכלות על מרכיבים שונים, כגון: חצר הבית, מספר הקומות שבו, האם מדובר בבית דו משפחתי או בית בודד, האם הוא צמוד קרקע או בנוי על עמודים ועוד והתחשבות בהם בעת התכנון. עוד דורש עיצוב הבית התייחסות לרחוב בו הוא ממוקם ושמירה על זרימה הרמונית עם הסביבה החיצונית של הבית. שכן הבית לא יכול להיות מנותק מסביבתו.

 

היקף עבודה ומורכבות הפרויקט

היקף העבודה כשמעצבים בית פרטי משתנה מבית לבית, ולא רק בהתאמה לגודלו, כי אם בהתאמה לתקציב ולכמות השינויים שיש לבצע בבית. במיוחד כשמדובר בשיפוץ בתים ישנים, יש צורך בעבודה מסיבית יותר מאשר שינוי צבעים ורהיטים, והיא כוללת שבירת קירות, חלוקה מחודשת של החללים, שינויים בתשתיות, החלפת ריצוף ואריחים, החלפת ארונות מטבח, החלפת כלים סניטריים ועוד. ככל שכמות השינויים גדולה יותר, כך הפרויקט הופך מורכב יותר ונדרשת עבודה של מעצב פנים מוכשר ומנוסה שיכול בקלות ליצור בית פרטי המעוצב בהתאם לסגנונו המועדף של הלקוח, תוך התחשבות במקסימום נוחות של דיירי הבית, ובתוספת חשובה של יצירתיות המעצב, חזונו האישי והייחודיות שהוא מביא לבית בעיצוב.

 

התכנון והאתגרים

טרם תחילת הפרויקט מבצע המעצב תכנון קפדני של העיצוב המחודש, לאחר שישב עם בני הבית, הבין את צרכיהם ורצונותיהם, קיבל הגדרת תקציב, הוסיף על כך חזון אישי וממכלול הדברים יצר תוכנית ברת ביצוע. על הוצאתה לפועל של התוכנית אמון אותו מעצב, כשהוא דואג לכל בעלי המקצוע הדרושים לביצוע העבודה. מעצב פנים מנוסה ידע להביא את בעלי המקצוע הטובים ביותר במחיר המוזל ביותר. עיצוב בית פרטי דורש עמידה בפני אתגרים לא פשוטים הכוללים את קונסטרוקציות הבית והתשתיות המרכיבות אותו. מעצב פנים מנוסה כגון קררו אדריכלים, יוכל לעמוד בהצלחה בכל אתגרי העיצוב של הבית הפרטי.


משרד קררו – בוחרים נכון


תעשו לעצמכם טובה ותוודאו שאם אתם כבר בוחרים להשקיע בעיצוב הבית שלכם, לפחות תתנו לאנשי מקצוע מנוסים לעזור לכם על מנת להבטיח שהעבודה הזו תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר. זה יהיה שווה את הזמן והכסף שלכם וללא ספק משהו שיוכל לעזור לכם רבות עם עיצוב בית פרטי.
אתם מוזמנים לפנות כבר בזמן הקרוב אל משרד קררו על מנת לתאם פגישה ולשמוע פרטים נוספים על הדרך שבה תוכלו לעצב את הבית שלכם. החזון שלכם יוכל להפוך למציאות ותוכלו להפוך את הבית שלכם למקום שאתם נהנים לשהות בו בכל רגע. זה הזמן שלכם להתחיל לעשות זאת.
 

עיצוב בית פרטי | קררו אדריכלות ועיצוב פנים