מה בדיוק הופך מעצבת פנים מומלצת לכזו?

מה בדיוק הופך מעצבת פנים מומלצת לכזו?


בית חדש תמיד יהיה מלווה בהתרגשות גדולה וגם מהצד השני לא מעט כאבי ראש. האישורים, התכנונים הריצות הם בהחלט לא פשוטים, אך יש גם צד כייפי יותר, והוא החלק של עיצוב הבית. אם אתם בונים בית או משפצים בית קיים, אתם בוודאי מחפשים מעצבת פנים מומלצת שתדע לעשות עבודה טובה ומקצועית. ישנם לא מעט מעצבי פנים בעלי כשרון גדול ובדיוק אותם אתם מחפשים. מה זה אומר מעצב פנים כישרוני ומקצועי? במשרד קררו אדריכלים המספק שירותי עיצוב פנים מקצועיים ריכזו עבורכם כמה טיפים שמסבירים מה נדרש ממעצב פנים טוב.

 

מה צריך לבדוק?

כשמחפשים מעצבת פנים מומלצת מצפים ממנה להגיע לרמת עיצוב גבוהה הרבה מעבר ליופי שיש בתוצאה הסופית. צריך להתייחס גם להיבטים הפרקטיים ולנוחות המרבית של דיירי הבית, צריך להתייחס לנוחות התפעולית של הבית, צריך לבחון את מידת היצירתיות של המעצבת להתמודד עם בעיות ואתגרים וגם ליכולת שלה לספק ביצועים עיצוביים ברמה גבוהה ולהפגין יצירתיות גם עם תקציב נמוך יחסית.

 

נוחות ופרקטיקה

מעצבת פנים טובה תתייחס לצרכים של בני הבית ותתחשב בהם עוד בשלבי התכנון. למשל, היכולת של המעצבת להתאים את הסגנון העיצובי במדויק לאופיים של דיריי הבית. כך למשל, מי שחשובים לו קווים נקיים בעיצוב ומראה שקט ורגוע, סגנון הרטרו לא יתאים לו. לעומת זאת, ניתן להתאים סגנון הייטקיסטי או קלאסי ששניהם בעלי אופי מאורגן ומסודר ודי רגוע לעין. דוגמא נוספת, בבית עם ילדים נרצה שהמרחבים בהם משתמשים הילדים, כמו חדר הילדים או חדר המשחקים יהיו עם זויות תצפית טובות ממקומות מרכזיים בבית.

 

נוחות תפעולית

נוחות תפעולית מדברת למשל על הצורך לנקות בקלות את הבית. בית שיהיה עמוס בפרטים, כך שהם אינם מאורגנים בצורה טובה, יצבור המון אבק ויהיה קשה מאוד לנקות אותו. דבר נוסף, במשפחות עם ילדים מאוד עוזרים רהיטים מודולריים ורהיטים ואביזרים קלים להזזה וההעברה ממקום למקום.

 

יצירתיות בתקציבים נמוכים

ישנם מעצבי פנים המצליחים ליצור עיצובים מרשימים במיוחד גם בתקציבים זעומים, עד כי ממש לא ניכר התקציב הנמוך שבעניין. ישנן הרבה מאוד טכניקות שניתן להשתמש בהן כדי להביא לתוצאות מרשימות במינימום עלויות ורק מעצבת פנים מומלצת בעלת כישרון תוכל להביא את התוצאות המיוחלות.

 מעצבת פנים מומלצת | קררו אדריכלות ועיצוב פנים