כיצד תבחרו מעצב פנים מומלץ?

כיצד תבחרו מעצב פנים מומלץ?


מאחורי שלוש המילים הפשוטות כ"כ "מעצב פנים מומלץ" מסתתר עולם שלם של שיקולים שונים, רצונות, שאיפות, כימיה בין-אישית, סגנון, תדמית ומוניטין, כך שרק על הנייר, בחירתו של מעצב פנים מומלץ נדמית כקלה, המציאות עצמה מסובכת בהרבה יותר. ישנם מעצבי פנים ואדריכלים מומלצים שנחשבים בציבור הרחב, כמו קררו, למשל, אז, כיצד בוחרים את מעצב הפנים שיתאים לכם ולדרישות שלכם?

 

מעצב פנים מומלץ- קודם כל, מסננים!

 

ישנם מעצבי פנים רבים מספור, ושיטוט קצר בתוצאות החיפוש של גוגל יחשוף את רובם בפניכם. עד כאן כולם יכולים להגיע, רק שאנחנו לא נשתמש בגוגל לצורך כך, אלא בשיטות הרבה יותר מתוחכמות והרבה יותר ממוקדות, למשל שאלה בפורומים מקצועיים או ייעודיים לנושא או, עדיף מכך, בפייסבוק, הרשת החברתית שמאפשרת לכם לרתום את ההמונים למאמץ שלכם למצוא מעצב פנים. כמובן שאת הפוסט ניתן לנסח בצורה שתזמין גם המלצות מפוברקות מטעם מעצבי פנים או מקדמים שלהם. אבל אם תמקדו את הבקשה להמלצות מניסיון בלבד ותבקשו (בנחמדות, כמובן) צילומים של החדר, הדירה או הבית המעוצבים על ידי מעצב הפנים המומלץ, תוכלו לצמצם את ההמלצות "מטעם" למינימום האפשרי. הרי לכם מסננת מספר אחת (רשת חברתית) ומסננת מספר שתיים (המלצות ותמונות), שתצמצמנה עבורכם את כמות מעצבי הפנים במידה ניכרת.

 

מסננת מספר שלוש - כימיה בין-אישית

 

מעצב פנים מומלץ הוא מעצב פנים שמביא את הידע והניסיון שלו על מנת להגשים את החלום העיצובי שלכם. לכן, מעצב פנים שישדר לכם מלכתחילה "אני המקצוען כאן, ואני זה שיקבע כיצד הבית שלכם ייראה", איננו מעצב פנים שהתוצאות הסופיות של העיצוב שלו הן חדר או בית שיהיה לכם נוח לגור בתוכו. בוודאי של"אמירה" של מעצב ישנו מקום בעיצוב (ואותה תוכלו לסקור כאשר תבקשו ממנו לראות תיק עבודות שלו, או, לחילופין, תראו צילומים של חדרים ובתים שעוצבו על ידו באתרו המקצועי), אבל היות ומדובר בבית בו אתם תצטרכו לגור, אותה אמירה צריכה לשרת את מטרותיכם וצרכיכם, ולא ההיפך.

 

מעצב פנים מומלץ