יוון העתיקה אך המודרנית אצלכם בבית:  אדריכל במרכז בסגנון ייחודי

יוון העתיקה אך המודרנית אצלכם בבית:  אדריכל במרכז בסגנון ייחודי


יוון העתיקה אך המודרנית אצלכם בבית:  אדריכל במרכז בסגנון ייחודיאדריכלות בימינו כוללת סגנונות רבים שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו, ולעיתים קשה לבחור איזה סגנון אדריכלי עדיף ביניהם, אז למה להתלבט כשאפשר גם וגם. אם הסגנון המודרני הוא הסגנון שמעניין אתכם אך אתם מעוניינים לשדרג אותו, תוכלו להוסיף לו נגיעות מהאדריכלות היוונית. תוכלו לבצע וליישם את המיזוג והשילוב בין הסגנונות בעזרת אדריכל במרכז, ובכך לשדרג את אדריכלות הבית שלכם ולהעניק לה טוויסט יוצא דופן. 

 

יוון המודרנית

האדריכלות היוונית העתיקה, מורכבת בבסיסה משימוש בחומרים טבעיים (עץ, בטון, אבן ושיש) ושילוב שלהם בתהליך הבניה של הבית כולו. חלק זה הוא החלק העיקרי באדריכלות היוונית העתיקה, וניתן לראות זאת לאורך ההיסטוריה האדריכלית-יוונית כולה. 

שילוב בין האדריכלות היוונית לבין האדריכלות המודרנית, יעבוד אם יהיו שילוב והדגשה של הדברים הרצויים בכל סגנון. למשל, האדריכלות היוונית כוללת עמודי אבן, ותקרות עגולות או משולשות המזוהות אתה, שפחות מתאימים לאדריכלות המודרני, ולכן ניתן לוותר עליהם. כחלופה, ניתן לשמר את שילוב העץ, האבן והבטון הטבעי, ולהשתמש בהם להדגשת האסתטיקה והקווים הישרים המאפיינים את האדריכלות היוונית. השילוב בין העולמות נעשה בעזרת אדריכל במרכז שיודע את העבודה, וניחן בגמישות וביצירתיות.

 

שילוב בין עולמות

כחלק משילוב האדריכלות היוונית בבית, ניתן להשאיר את קירות הבית בצבעם הטבעי ולהחליק אותם. המראה הטבעי והלא צבוע של הבטון, יעניק לביתכם מראה לא עשוי אך יחד עם זאת ישמור על מראה אסתטי. ניתן לשלב את הקירות או המדרגות עם אבן או שיש, נגיעות נוספות מהאדריכלות היוונית.

למען שילוב סגנון האדריכלות בבית המודרני, ניתן להקפיד על קווים ישרים בבניה, על צורות גיאומטריות קבועות שיחזרו על עצמן, ולהימנע מהסגנון העגול והקלאסי המאפיין את האדריכלות היוונית. האדריכלות המודרנית ממעיטה בעיטור ובקישוט המבנה, וכוללת פחות פרטים לעומת הסגנון היווני. העיקר הוא לקחת את האלמנטים המתאימים, ולשלבם באופן הרמוני בעיצוב המודרני שלכם, בעזרת אדריכל במרכז.

 

שיהיה בהצלחה!

בית החלומות שלכם יכול להפוך מחלום למציאות יומיומית, אם רק תבחרו אדריכל במרכז שנכון עבורכם, ושיידע לתרגם את חלומותיכם לשטח. צוות קררו אדריכלות ועיצוב פנים המנוסה מאוד בפרויקטים רבים בתחום העיצוב המודרני, ישמח לענות לכם על כל שאלה בנושא.