ידע ממוקד שעובד לטובתכם: אדריכלים במרכז

ידע ממוקד שעובד לטובתכם: אדריכלים במרכז


אזור המרכז המבוקש, הופך עם השנים רק למבוקש יותר, ולכן גם יקר יותר. משפחות רבות שבוחרות לגור באזור המרכז אם משיקולים של עבודה או מסיבות אחרות, נאלצות להסתפק בדירות קטנות יחסית. לכן כאשר באים לתכנן ולעצב דירות בתל אביב ובסביבה, חשוב לעבוד עם אדריכלים במרכז שידעו למקסם את החלל, להתאימו באופן מושלם לצרכים שלכם, ולשלבו בהרמוניה בסביבה האורבאנית הייחודית שמהווה את הסיבה לכך שאתם שם מלכתחילה. הצוות המקצועי של קררו אדריכלים, מסביר.

טיפים גדולים לדירות קטנות

שימושים שונים לאותם החללים בתוך הבית, יאפשרו לכם למקסם את השימוש בחלל הדירה תוך התאמתו לצרכים משתנים לאורך היממה. כך גם מיקומם של מכשירים, שטחי אחסון ופרטי ריהוט פונקציונאליים במיקומים נוחים גם אם לא כל כך קונבנציונאליים. 

לדוגמה מכונת הכביסה יכולה להתמקם לה במסתור מעוצב במטבח, וכוננית הספרים יכולה להוות מחיצה דקורטיבית בין המטבח לסלון, או לחילופין לייצר פינת עבודה קומפקטית ונעימה באחת מפינות הסלון. מחיצות מודולריות הן באופן כללי כלי נהדר ליצור הפרדה נעימה בין חללים בעת הצורך, תוך שהן משמשות גם לאחסון ובכך חוסכות מקום נוסף.

צבעוניות משתנה יכולה אף היא לתחום עבורנו חללים ולהגדירם מחדש. ניתן לתחום את אזור פינת האוכל לדוגמה בעזרת שטיח או אפילו רצפות מצוירות, וכך ליצור חלל ייחודי שאינו מופרד בעזרת קירות ומשום כך מאפשר זרימת אוויר ואור, תוך יצירת מרחב פונקציונאלי ייעודי. משחקי אור וצבע, וכמובן שימוש במראות גדולות, תמיד יכולים להגדיל את החלל על ידי יצירת אשליה אופטית של עומק, גובה ומרחב. מעצבי פנים אדריכלים במרכז יוכלו לסייע לכם בבחירות התכנוניות והעיצוביות המתאימות ביותר לדירה שלכם.

אדריכלים במרכז: עיצוב כפרי מודרני

העיצוב הכפרי המודרני הוא כלי נהדר להכניס אווירה חיונית וטבעית אל תוך החלל האורבאני תוך שמירה על אווירה עיצובית נינוחה ובלתי מכבידה. ניתן להשיג היום בקלות צמחייה עשירה המתאימה גם לחללים סגורים ולא משופעים במיוחד באור טבעי, וליצור בעזרתה מראה חי, טבעי וירוק בלב העיר. אביזרים עשויי חומרים טבעיים כמו קש, עץ ובדים טבעיים, אף הים יכניסו אווירה חמימה ונגיעה כפרית. לסיכום, מעצבי פנים אדריכלים במרכז ידעו לתת את הטאץ' הנכון שיהפוך דירה קטנה בלב העיר לבית מעוצב אמתי.

 

מעצבי פנים אדריכלים במרכז