הדרך הנכונה למצוא מעצב פנים

הדרך הנכונה למצוא מעצב פנים


אם יש לכם משרד או בית באזור המרכז אתם נהנים פעמיים : גם מהמיקום המושלם בלב העניינים וגם מהאפשרות ליהנות משירותיו של מעצב פנים או מעצבת פנים במרכז. אבל מרכז הארץ משופע במעצבי פנים ולכן החלטנו לתרום לכם כמה טיפים במטרה אחת : לגרום לכם לבחור במעצב הפנים שיתאים לכם ביותר מבחינה עיצובית וכספית. מוכנים לצאת למסע קטן שבסופו שנוי חיובי גדול?

 

איך בוחרים מעצב פנים?

הטיפ הראשון שניתן לכם תלוי אך ורק בכם כי הוא מבוסס על אפקט ה"וואו". למה הכוונה? פשוט דפדפו בתיקי עבודות של מעצבי פנים שונים ובחרו את העיצובים האהובים. ככה תבטיחו שגם הבית או המשרד שלכם ידהים את כל מי שייכנס אליו. אבל כדי לבחור מעצב פנים במרכז יש צורך בטיפים נוספים וכדאי לכם להמשיך לקרוא. למעשה, זוהי רק ההתחלה של דרך ארוכה שבסופה כאמור שנוי גדול.

 

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

מי שהמציא את המשפט הזה כנראה הכיר מעצבי פנים מסיבה אחת : הם שמים לב לכל פרט גדול וקטן ובכך מבטיחים שילוב מושלם בין יופי לנוחות. או אם תרצו – בין הפרקטיות לפונקציונליות. וזה לא הכל כי מעצב פנים צריך גם לקחת בחשבון פרמטרים נוספים, למשל את הדרישות שלכם ואת התקציב כי אתם הרי לא רוצים להיות כמו כולם. אבל יש חיה כזאת? המשיכו לקרוא עוד קצת ותבינו לבד.

 

סבלנות, סבלנות, סבלנות

מכירים את המשפט הנדל"ני שבחירת בית תלויה בשלושה גורמים שהם מיקום, מיקום ומיקום? גם בעיצוב פנים התהליך תלוי בשלושה גורמים שהם סבלנות, סבלנות וסבלנות מסיבה אחת : עיצוב פנים לוקח זמן ומצריך הצגה של מספר סקיצות בהתאם לדרישות שלכם. אפשר כמובן לקצר הליכים במידה ומגיעים עם רעיונות מגובשים אבל מומלץ תמיד להיעזר בסבלנות. ובינינו – זה אף פעם לא יכול להזיק.

כן, יש חיה כזאת שנקראת מעצב פנים שהוא גם יצירתי, גם חסכוני וגם מעודכן בכל החידושים בתחום. למעצב הזה קוראים קובי קררו והוא הבעלים של משרד האדריכלות קררו אדריכלות ועיצוב. למשרד זה נסיון של יותר מ-10 שנים בעיצוב בתים פרטיים, משרדים, חנויות, מקומות בלוי ואזורים מסחריים. לקובי ולאנשי משרדו תפיסת עולם שמבוססת על הוליסטיות עיצובית ושמעמידה את הלקוח במרכז.

 מעצב פנים  קררו אדריכלות ועיצוב פנים