האם כדאי לשכור את שירותיהם של אדריכלים עבור עיצוב בית פרטי?

האם כדאי לשכור את שירותיהם של אדריכלים עבור עיצוב בית פרטי?


 עיצוב בית פרטיאדריכלים הם בעלי מקצוע מורשים, בדיוק כמו רופאים ועורכי דין, הם סיימו תכניות אוניברסיטאיות והתמחות ממושכת, והם עברו סדרת בחינות קפדניות. הכשרתם מכסה תחומים רבים, החל מתכנון הנוף ועד כדי הנדסת מבנים.
 "ארגז הכלים" שהאדריכלים צברו במהלך הלימודים והקריירה שלהם מאפשר להם לראות אפשרויות יצירתיות ולמצוא פתרונות לצרכים האישיים שלכם.
כאשר מדובר על עיצוב בית פרטי, רצוי לשכור את שירותיה של חברה שמתמחה בארכיטקטורה יחד עם אומנות עיצוב הפנים. חברת "קררו" הינה חברה בעלת מוניטין רב בתחום עיצוב הפנים והאדריכלות כאחד, ושירותיהם יהפכו את החזון שלכם למציאות.


מי זקוק לשירותיו של אדריכל?


אם אתם מחפשים בית עכשווי, חדשני כזה שדוחף את גבולות העיצוב האקולוגי ומנצל את החומרים והחשיבה המתקדמת ביותר - כנראה שאתם צריכים לפנות היישר לאדריכל. בנוסף, אין זה משנה אם מדובר על עיצוב בית פרטי, גן ציבורי או בניין רב קומות – היכולת היא של האדריכל לבצע את העבודה באופן המקצועי ביותר וזאת עקב ניסיון רב והכשרה נכונה. 


ומה צריך לבדוק כאשר מחפשים מעצב פנים איכותי?


למעשה, כל אחד יכול לקרוא לעצמו מעצב פנים, בין אם רכש את ההשכלה והניסיון ובין אם לא  - כך שחשוב מאוד לעשות "שיעורי בית" ולהבין בדיוק מי הוא האדם שעומד מולכם ומנהל את הפרויקט העיצובי שלכם.
הדברים העיקריים שצריך לחפש הם דוגמאות לעבודות קודמות, שיש לעקוב אחריהן עם הפניות של לקוחות להוכחת היכולת (המקצועית והבין אישית כאחד). חשוב להבין, אדריכל או מעצב פנים שעובד איתכם ונבחר לעצב את ביתכם יהיה בקשר עמכם כל הזמן ומעבר למקצועיות רצוי שיהיה אדם בעל יכולת הקשבה, הכלה ויישום הרצונות והצרכים שלכם.


אז מאיפה מתחילים?


 ובכן, אם החלטתם שאתם מעוניינים להקים פרויקט חדש, מומלץ ליצור קשר עם חברת "קררו". חברתנו בעלת ניסיון רב בבניה ועיצוב של מבנים מכל הסוגים (בית פרטי, בית מלון, משרדים וכדומה) ולאחר פגישת ייעוץ תוכלו להתרשם במו עיניכם מהחומר האנושי שילווה אתכם בכל הפרויקט יחד עם הידע והמקצועיות הרבה שנספק לכם.