אלו מעצבי פנים מתאימים לך?

אלו מעצבי פנים מתאימים לך?


אז החלטתם לשדרג את הסלון או שקניתם בית חדש ואתם רוצים לתת לו עיצוב חדשני, והגיע הזמן למצוא מעצב. יש לא מעט מעצבי פנים בארץ, ולפעמים יכול להיות קשה לדעת מי המעצב שמתאים לך. הנה כמה נקודות שיעזרו לך לבחור, ואיך משרד "קררו" יכול לעזור לך.

 

עיצוב כהגשמת חלום

 

כשמחפשים מעצבי פנים לכל תחום, בין אם לבית, למשרד או לכל עסק אחר, חשוב מראש לבוא לחיפוש עם חזון. איזה מסר המקום צריך להעביר? איזו אווירה? והכי חשוב – האם זה מקום שיוכל להרגיש כמו בית? יש הרבה מעצבים, ולכל אחד הסגנון והחזון שלו, וכדאי לבחור מעצב שיהיה עם חזון כמה שיותר קרוב לחזון שלך. כמובן, תמיד כדאי לבוא עם ראש פתוח, לדעת איפה להתפשר ואיפה להתעקש, ולהבין שהמעצב הוא איש מקצוע שכנראה יודע טוב יותר ממך איך דברים צריכים להיראות. מצד שני, חשוב שגם המעצב הנבחר ידע איך להתגמש בשבילכם, ויזכור שהעבודה שלו היא להגשים את החזון שלכם.

 

העתיד הוא עכשיו

 

עד כה אמרנו שהמעצב שלכם צריך להיות בעל חזון, אך גמיש. אסרטיבי, אך רציונלי. איזו תכונה תהיה הסרט שיקשור ביחד את כל התכונות הללו, ויגיש לך את החבילה שהיא המעצב המושלם? חדשנות. נכון, חשוב למעצב חזון ברור, אבל מה שווה חזון אם הוא תקוע בעבר? מעצב חדשני תמיד מחפש את הטרנדים, מה שיק ומה שוק, והופך אותם לשלו. מעצב חדשני יראה את העיצוב הטובים ביותר, וינסה לקחת אותם לשלב הבא, בכדי לתת לך עיצוב שישרוד במשך שנים רבות, שיגשים לך חלומות שאפילו לא ניסית לחלום. המעצב הטוב ביותר הוא מעצב שלא מפסיק ללמוד, לא מפסיק להתפתח.

 

מעצבי פנים בשבילך

 

אם אכן התעניינת במעצבי פנים עם חזון, עם חדשנות, עם שם ויוקרה - משרד "קררו" הוא התשובה לכל תפילותיך. זהו משרד הנמצא תחת פיקוחו המסור של האדריכל והמעצב קובי קררו. המשרד ידוע ביצירת עיצובים מרהיבים, הנוצרים הודות לעבודה קשה, חזון ברור, ולמידה בלתי פוסקת. משרד "קררו" מתמחה בעיצוב בתים, עיצוב פנים משרדים ואף חנויות ומסעדות. עם "קררו", תוכל להיות בטוח שיש לך ביד חלום, יחיד ומיוחד, שמתגשם.

 

מעצבי פנים