איך מחפשים מעצבי פנים מומלצים?

איך מחפשים מעצבי פנים מומלצים?


עיצוב הבית הוא אחד התחומים שדורשים החלטה בכובד ראש. ההוצאות של עיצוב פנים הן לרוב גבוהות, פרויקט העיצוב דורש הרבה זמן, התעסקות וחשיבה, ומאחר ולא נהוג לשנות עיצוב בתדירות גבוהה, העיצוב שניצור צריך ללוות אותנו לאורך שנים. הרבה צריך להילקח בחשבון כשניגשים לעצב, ובחירה מתוך מעצבי פנים מומלצים היא דבר ראשון כשמבצעים שינוי דרסטי כמו עיצוב פנים מחודש, או עיצוב פנים לבית חדש. קררו אדריכלים מסבירים איך לחפש מעצב פנים.

 

מעצבי פנים מומלצים: לא לוקחים סיכונים

התועלת הגדולה שיש בעבודה עם מעצבי פנים מומלצים, היא בעיקר מניעת אכזבות ועוגמות נפש. עיצוב פנים הוא בדיוק התחום שלא נרצה לצאת בו מאוכזבים, מאותם שיקולים שהזכרנו למעלה. מעצב פנים מנוסה ובעל שם בתחום, יוכל להבטיח עבודה מקצועית ואיכותית, העונה בדיוק לרצונותיו וצרכיו של הלקוח, כמובן עם תוספת היצירתיות בה הוא ניחן והחזון האישי שלו, שיתנו לעיצוב מראה ייחודי ומיוחד.

 

בצעו סקר שוק

רגע לפני שאתם מבצעים את הבחירה לגבי מעצב הפנים שיוביל את פרויקט העיצוב שעומד לפניכם, חשוב מאוד לעשות סקר שוק נרחב, ולוודא שאתם בוחרים את מעצב הפנים המקצועי, הנכון ביותר עבורכם. בעיצוב הבית הרבה מונח על הכף, כך שלא נרצה לעשות טעויות. בידקו טוב את מעצבי הפנים שמצאתם, בקשו המלצות, התבוננו בפרויקטים קודמים של המעצב, נסו לזהות בשיחה עימו האם הוא יהיה קשוב לכם, או שיעשה כראות עיניו בלבד, וביחנו האם סגנון העיצוב שלו תואם את סגנון העיצוב אותו אתם מחפשים, ושואפים להכניס לביתכם.

 

כל השלבים בחיפוש

הרשת היא המקום האידיאלי היום לחקור את תחום עיצוב הפנים, גם בכדי להבין מה אנחנו בדיוק רוצים, למצוא את הסגנון הנכון לנו ביותר, ולבנות חזון משלנו עוד לפני שנגיע למעצב. השלב הבא יהיה למצוא באמצעות הרשת את המעצבים הקולעים לסגנון העיצוב אותו אתם מבקשים. אל תסתפקו בתמונות שמצאתם בבלוג כזה או אחר, אלא בידקו האם יש למעצב אתר אינטרנט משלו, כנסו אליו והתרשמו מהאתר ומגלריית התמונות שבו. זיכרו כי אתר האינטרנט מהווה את כרטיס הביקור של המעצב, ולכן מומלץ להתרשם מכל פרט בו. מתוך הרשימה שהוצאתם, בידקו מי מתוכם מעצבי פנים מומלצים ובעלי שם.

 מעצבי פנים מומלצים | קררו אדריכלות ועיצוב פנים