איך לדעת: בחירת מעצבת פנים בישראל

איך לדעת: בחירת מעצבת פנים בישראל


עוד לפני שאתם בכלל ניגשים לתהליך החיפוש אחר המעצבת המושלמת עבורכם, עצרו לרגע ותחשבו למה אתם זקוקים? ישנו מבחר גדול של מעצבות פנים המתמחות בסגנונות שונים של עיצוב.

אם אתם בונים את הבית מחדש אתם צריכים שלמעצבת שלכם תהיה הסמכה לזה ואם החלטתם לחלק את החללים מחדש או רק לעצב מבפנים כדאי למצוא מעצבת שזהו תחום ההתמחות שלה וזאת תעשו על ידי בדיקת הצרכים והרצונות שלכם שלכם, זה ימקד לכם את החיפוש ויביא אתכם מהר יותר אל האחת שלכם.

 

אז היכן מתחילים את החיפוש אחר מעצבת פנים ובאיזה שלב?

 

החיפוש הראשוני (כיום) ללא ספק מתחיל ברחבי האינטרנט ובאמצעות אנשים שאנו מכירים. יש מבחר ענק של קבוצות עיצוב בהן תוכלו לקבל המלצות או למצוא ביקורות על מעצבות פנים, למצוא פרויקטים בסגנונות שונים, כמובן שלקבל המלצה מאנשים שאנחנו מכירים יכולה להיות דרך נהדרת למצוא את מעצבת הפנים שאנחנו אוהבים ותמיד טוב לקבל המלצה ממקור נאמן שמאשר כי המעצבת עשתה את עבודתה כראוי.

 

לגבי השלב בו אתם צריכים את עזרתה של המעצבת – כמה שיותר מוקדם. העבודה מול מעצבת פנים נמשכת חודשים ארוכים וככל שתמצאו אותה מוקדם יותר כך תוכלו לחסוך יותר. אם זה במעמד הרכישה של הבית המעצבת תוכל לעזור לכם לזהות את הפוטנציאל, אם זה בתהליך הבניה היא תוכל לעזור ולהתאים את הבית לפנטזיה עליה אתם חולמים. ככל שתתחילו מוקדם יותר תוכלו להתאים את הבית יותר לצרכים ולרצונות שלכם.

 

איך יודעים שהיא האחת?

 

ובכן, בסופו של יום כמו כל בעל מקצוע (מעבר לבחינת הפרויקטים שביצע) הכל נשען על חיבור לאותו אדם. עליכם להרגיש שאתם מתחברים לסגנון העיצוב, לסגנון הדיבור, ליכולות האישיות של אותה מעצבת, לצורת הניהול שלה, להתחשבות בפרטים הקטנים וברצונות שלכם וכדומה. אתם צריכים לזכור בסופו של דבר שאתם מעצבים את הבית העתידי שלכם, המקום הבטוח, הנוח והמכיל שלכם וגם עם מעצבת הפנים שתבחרו לתהליך אתם צריכים להרגיש בדיוק ככה.

אז אם גם אתם מחפשים מעצבת פנים שתגשים את כל חלומותיכם העיצוביים, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת "קררו" ולהתרשם ממגוון פרויקטים מדהימים וחומר אנושי מדהים אף יותר.