איך  לבחור מעצב פנים מומלץ?

איך לבחור מעצב פנים מומלץ?


כשמחפשים אחר מעצב פנים מומלץ חשוב לערוך בדיקה מדוקדקת שתבחן את יכולותיו של מעצב הפנים, ואת מידת המקצועיות שלו. להיכנס לתיק העבודות באתר של המעצב, ולהתרשם מהתמונות זו דרך אחת. חיפוש מעצב פנים מומלץ זו דרך בטוחה ושקטה להגיע אל איש המקצוע הנכון, מאחר ואת חוות הדעת קצת קשה יותר לייפות. אם ניתן לגשת פיזית לבית שעיצב מעצב הפנים מה טוב, וההתרשמות תהיה טובה וגדולה אף יותר.

 

אפשר ללמוד עיצוב פנים, אבל אי אפשר ללמוד להיות מעצב פנים

יכולותיו של המעצב נמדדות בכמה אספקטים, שחשוב מאוד לבחון אותם כשמחפשים מעצב פנים מומלץ. בראש ובראשונה מידת היצירתיות, המקוריות והמעוף שלו. אפשר ללמוד עיצוב פנים, אבל אי אפשר ללמוד להיות מעצב פנים. מעוף ויצירתיות הן תכונות מולדות שלימודי העיצוב מסייעים להוציא אותן החוצה וללטש אותן, אך לא ניתן לרכוש אותן. את מידת היצירתיות מודדים על פי השוואות בין המוצר הראשוני ליצירה הסופית, ובדיקה האם המעצב הצליח להתמודד בצורה טובה עם האתגרים שעמדו בפניו, והאם הסגנון העיצובי כולו נעשה בטוב טעם, בצורה הרמונית ובאסתטיות. מקוריות נמדדת בכך שלא ראית עבודה דומה לזו של המעצב, גם אחרי חיפוש מקיף ברשת.

 

מעצב פנים מומלץ: עם כמה אתגרים התמודד המעצב?

האלמנט השני הוא אלמנט הידע. ידע הוא עניין שנרכש במהלך לימודי העיצוב ומצטבר במהלך שנות ניסיונו של המעצב. כל פרויקט שמבצע המעצב תורם לו נדבך נוסף של ידע, שכן לא קיים פרויקט שאין בו אתגר כזה או אחר, ולרוב האתגרים משתנים בין פרויקט אחד לשני. ככל שהמעצב התמודד עם יותר אתגרים עיצוביים, כך דרך פתרון הבעיות שלו הפכה להיות קריאטיבית, וכמובן הידע שנרכש כתוצאה מפתרון של כל אתגר, ומידע ורעיונות שאסף בדרך לפתור אותו. כך שהדבר הבא שנבחן בחיפוש אחר מעצב פנים מומלץ הוא מספר הפרויקטים שביצע ומידת השונות ביניהם, לצורך הענין – בית פרטי ודירת גג, דירה גדולה ומרווחת לעומת דירה קטנה וצפופה ועוד. את קררו – אדריכלים תמצאו ברשימת מעצבי הפנים המומלצים, שכן מאחורי המשרד שנים רבות של ניסיון מצטבר, ידע, יצירתיות, מקוריות ומעוף.

 מעצב פנים מומלץ | קררו אדריכלות ועיצוב פנים