מחפשים אדריכלים מומלצים במרכז? קבלו כמה טיפים לאיתור האדריכל הנכון!

מחפשים אדריכלים מומלצים במרכז? קבלו כמה טיפים לאיתור האדריכל הנכון!


בונים בית חדש? מחפשים אדריכלים מומלצים במרכז? בין אם אתם מתכננים לבנות בית חדש בפרברים ובין אם רכשתם בתל אביב דירה יד שנייה שדורשת שיפוץ, אזי קרוב לוודאי שתידרשו להיעזר בשירותיהם של אדריכלים ו\או מעצבי פנים, ובפרט כשהשיפוץ מורכב מהתקנת קונסטרוקציה חדשה ושבירת קירות.

מחברת קררו אדריכלות, משרד הנחשב למוביל בתחום, מסבירים שהשכרת שירותי אדריכלות הנה הכרחית וחיונית בכל הנסיבות שבהן יש צורך בשבירת הקירות הקיימים, זאת מהסיבה שחלק מהקירות עשויים להוות קירות תומכים, והריסתם עלולה לגרום לערעור היסודות ואף להתמוטטותו של המבנה.

מקררו אדריכלות מדגישים את חשיבותו של פרט זה, לאור העובדה שהאדריכלות המודרנית נוטה כיום לעצב מחדש חללים של דירות ישנות בקונספט ה-" "Open Space הכולל שבירת קירות ישנים לצורך יצירת חלל מגורים פתוח ומרווח.

 

התרשמות מפרויקטים קודמים, תפיסת עולמם וסגנון עבודתם של האדריכלים


בכל הקשור לבחירת אדריכלים מומלצים במרכז הארץ או בכלל, עניין תכנונו של בית החלומות עשוי להיות משמעותי במיוחד, שכן יש לו השלכות ישירות על אורח חייו והתנהלותו היומיומית העתידית של הלקוח למשך שנים רבות.

על כן, מומלץ שלא להתפתות להצעת המחיר הנמוכה ביותר, אלא להעדיף את ההתקשרות עם אדריכל הנכון, היות והפרשי העלויות מהווים פרט זניח באופן יחסי בהשוואה אל התקציב אשר הוקצה לרכישת הבית ובהשוואה להשפעה הגדולה וארוכת הטווח על איכות החיים.

אחת הדרכים הנפוצות כיום לאיתור אדריכל במרכז נעשית על ידי גלישה בין אתרי האינטרנט השונים, תוך התרשמות מפרויקטים קודמים של אותם האדריכלים, תפיסת עולמם וסגנון עבודתם. ניתן גם לעיין במגזינים או לקבל המלצות של שכנים, מכרים או בני משפחה, שהסתייעו בשירותיו של אדריכל ספציפי שהתחברתם אל סגנון עבודתו.

 

תקשורת הנשענת על הקשבה, אמון ואווירה נינוחה וידידותית


חשוב להדגיש שאתרי האינטרנט עשויים לשקף, אמנם, במידת מה את הסגנון הספציפי של כל אדריכל ואדריכל, אך בטרם ההתקשרות החוזית עם אחד מאותם אדריכלים מומלצים במרכז, כדאי שלא לדלג על פגישת ההיכרות עם כמה מהם, על מנת לוודא שאכן מתקיימת ביניכם תקשורת טובה.

כדאי שלא להתעלם מהעובדה שאיש המקצוע שנבחר בסופו של דבר צפוי להיפגש איתכם באופן בקבוע לאורך חודשים רבים, ולדון עמכם בפירוט רב על החלומות, כמו גם הצרכים האינדיבידואליים והרגלי החיים, כשהוא זה שאמון על תרגום החזון שלכם לקירות וחללים, לכן חשוב שהתקשורת עימו נשענת על הקשבה, אמון ואווירה נינוחה וידידותית.

בעת פגישת ההיכרות עם האדריכל רצוי לבחון פרויקטים קודמים, לבקש הצעת המחיר ולשאול אותו כל שאלה הנראית רלוונטית, החל מפירוט שלבי התהליך ולוח זמנים משוער, וכלה בהיקף השירותים הכלולים בחוזה.

 אדריכלים מומלצים במרכז | קררו אדריכלות ועיצוב פנים