אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בארץ

אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בארץ


אדריכלים ומעצבי פנים הם אנשים בעלי השכלה וראייה מקצועית רחבה הנובעת מהשכלתם הכפולה: הן כאדריכלים והן כמעצבי פנים. הדבר מאפשר להם ללוות את הלקוח לכל אורך הדרך, החל משלבי הפרויקט הראשוניים ביותר של תהליך הבנייה או השיפוץ, דרך שלבי האפיון, הפרוגרמה הראשונית, התכנון וקבלת האישורים, ועד לעיצוב הסופי הכולל הלבשה ואבזור. ליכולת הזו ישנן משמעויות חשובות בהיבט המקצועי, הפרקטי והתקציבי. 


אדריכלים ומעצבי פנים: העיצוב המודרני


סגנון העיצוב המודרני שהפך פופולארי ביותר בשנים האחרונות, מתאפיין בקווים נקיים, מינימליסטיים היוצרים חלל פתוח ואוורירי מאוד. מניפת הצבעים בה ישתמש האדריכל המעצב בסגנון זה היא מונוכרומטית ומתבססת בעיקר על הגוונים של לבן, אפור ושחור. הריהוט יהיה לרוב מינימליסטי, לעיתים אפילו ייראה כמרחף באוויר בהיותו נשען על רגליים דקיקות או תלוי מהתקרה בחוטים דקים עד בלתי נראים.

יחד עם זאת, כדי להכניס חיים ועניין לחלל וליצור בו את הייחודיות שתאפיין את אופיו וטעמו המיוחד של הלקוח, המונוכרומטיות הסגנונית הזו תישבר באמצעים מיוחדים כמו הכנסת פרטים בצבעים נועזים ובוהקים, פרטי אומנות מיוחדים, מוצרי טקסטיל מעניינים, פרטי ריהוט יוצאי דופן וכן הלאה.

 

עיצוב יוצר בית


מעל הכול חשוב לזכור שבבואנו לעצב בית, אנו לפני הכול רוצים ליצור מקום חמים ונעים, שדייריו ירגישו טוב ונוח לחיות ולארח בו. אנו לא יוצרים גלריה או מוזיאון וההבחנה הזו היא מאוד חשובה וקריטית, ונשענת על המיומנות והראייה האנושית הטבעית של האדריכל המעצב. עליו ליצור חלל שהשהות בו תהיה מאוזנת, מקרבת ונעימה, ומאפשרת קשר טוב בין כולם. 
כך הדבר גם כשמדובר על משרדים וחללים עסקיים, בסופו של דבר כל מקום מצליח נוצר מתוך הקשר הטוב בין האנשים שפועלים בו, וכשמדובר על חלל עסקי הכוונה לאינטראקציות בין עובדי החברה ובינם לבין הלקוחות והמבקרים.
מקסום החלל
בנוסף לסגנון העיצובי האסתטי, לתחום האדריכלות ישנו היבט חשוב נוסף והוא ההיבט הפונקציונלי. משמעותו היא ניצול מקסימלי של החלל כולו, ותכנון חכם שלו לשימוש הנוח והיעיל ביותר של דייריו. לכן כשבוחרים אדריכלים ומעצבי פנים, כמו משרד קררו אדריכלים, יודעים שזוכים לטוב ביותר בהיבט האסתטי והפונקציונלי גם יחד.
 

אדריכלים ומעצבי פנים