עיצוב פנים בתים פרטיים

עיצוב פנים בתים פרטיים


עיצוב פנים בתים פרטיים הוא אתגר מיוחד ומופלא בכל פעם מחדש, מפני שהוא טומן בחובו שילוב בין פנים לחוץ המאפשר לבנות למשפחה בית חלומות שלם בהתאמה אישית של ממש. ההזדמנות לתכנן ולעצב חלל רחב ידיים שבו כל חללי המשנה משתלבים בצורה הנוחה ביותר לדיירי הבית, תמיד מרגשת ומציתה את הדמיון והיצירתיות. משרד קררו – אדריכלות ועיצוב פנים, בעל ניסיון בעיצוב בתים פרטיים בערים שונות ובסגנונות שונים, כמו גם בעיצוב חללים מסחריים, מתמחה בהתאמת עיצוב יוקרתי, נעים ופונקציונאלי למשפחה הגרה בבית.

אנו מציבים דרישות שונות לבתים שלנו בשלבים שונים של חיינו ובאמצעות עיצובים מודרניים ואלגנטים ניתן להשאיר את עיצוב הבית עדכני במשך שנים. אם אתם מחפשים ליצור את הבית המשפחתי המושלם - בין אם אתם מעצבים בית חדש מאפס, או משפצים אותו - זו הזדמנות נהדרת להבטיח שהבית שלכם יתאים לצרכים שלכם.
שניים מהשיקולים העיקריים כשחושבים על מתווה בית המשפחה האידיאלי הם: נוחות ועיצוב.
 

עבור משפחות: עיצוב פנים בתים פרטיים

בשנותיהם המוקדמות של הילדים אתם צריכים להיות איתם רוב הזמן, אבל עדיין אתם צריכים להיות מסוגלים לבצע פעילויות יומיומיות, כמו לבשל ארוחה או לעסוק בפעילות ספורטיבית. ככל שהילדים מתבגרים, תוכלו "לשחרר" יותר ורק להשגיח עליהם משחקים בגינה כאשר אתם נמצאים בחלל אחר בבית, ולכן ישנה חשיבות רבה לעיצוב הכולל והאפשרות לחללים פתוחים ומרווחים.
 

פנים, חוץ ומה שביניהם

תהליך תכנון ועיצוב פנים של בית פרטי, מתחיל תמיד מהיכרות עם המשפחה שתגור בבית. חשוב לנו להבין מהו טעמם, רצונם ואורח חייהם של דיירי הבית העתידי כדי לתכנן עבורם את הבית המושלם בהתאמה חלומית. לאור ההיכרות עם המשפחה ועם הנתונים בשטח, אנו מתחילים ביצירת התכנית הכללית שבה אנו ממקסמים את ניצול החלל, תוך שימת דגש על זרימת אוויר ואור.

התחילו לחשוב על הבית בו אתם גרים עכשיו. מה אתם אוהבים בבית הקיים שלכם, ומה הייתם משנים? הבינו איזה סגנון חיים יש לכם עכשיו ואיזה סוג של סביבה הייתם רוצים ליצור בבית החדש שלכם. אתם יכולים להחליט על מתווה פתוח, מרווח ומאוורר כדי לנצל את אור השמש הטבעי וליצור חלל נעים וגדול, או שתעדיפו בנייה שתסגור את החללים השונים כמה שיותר בכדי להקל על אופן התחזוקה.

בכל אופן, מומלץ ליצור רשימה של צרכים ורצונות לבית החדש שלכם. באמצעות רשימה מסודרת תוכלו להבין טוב יותר איזה בית מתאים לכם, להכווין את המעצב ולדעת היכן להתפשר כשצריך.
 

עיצוב פנים בתים פרטיים: ירוק, תכלת ואור בעיניים

עיצוב פנים בתים פרטיים נכון מכניס פנימה אל הבית את הירוק של הצמחייה, את תכלת השמיים והמים. צמחים ופרחים ססגוניים יכולים להיות ממוקמים בתוך הבית, או בחוץ ולתת את צבעוניותם וחיותם דרך זכוכית שקופה. חלונות גדולים, תקרות גבוהות, פתחים גדולים ותכנון של זרימה נכונה בין החללים השונים ייצרו את תחושת המרחב. יחד עם זאת ניצול נכון של כל מילימטר, ימקם גרם מדרגות, פינת עבודה או כורסא במיקומם המושלם. מחשבה מושקעת בכל פרט ובהשתלבותם של כל הפרטים יחד.

 

עיצוב תאורה

לעיצוב תאורה ישנה תמיד חשיבות גבוהה בכל חלל, פרטי או עסקי. עיצוב תאורה נכון במסגרת עיצוב פנים בתים פרטיים ישלב בין גופי תאורה מסוגים שונים, דומיננטיים ומעוצבים, נסתרים ושקועים. גופי התאורה הדומיננטיים יבחרו בקפידה ובהתאמה לסגנון הכללי של הבית וליתר הפרטים המקיפים אותם ויתנו טון עיצובי בחלל. הגופים הנסתרים והשקועים יאירו פינות מעוצבות אליהן אנו רוצים למשוך את המבט, ובאופן כללי יביאו את התאורה בבית לעוצמה הדרושה, שלה השפעה משמעותית על האווירה ותחושת החיות בבית.

 

קו עיצובי מנחה

אלמנט נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא הקו העיצובי אותו תבחרו לביתכם. ישנם אנשים בעלי העדפה לסגנון קלאסי שכולל שימוש בחומרי גלם כגון עץ ואילו אחרים מעדיפים סגנון מודרני שמשלב בתוכו אלמנטים של זכוכית ונחושת. בכל אופן, עליכם להיות ברורים ברצונותיכם ויחד עם המעצב להפוך את התוכניות הקיימות על הנייר למציאות שבה אתם ומשפחתכם תגורו.
 

עיצוב פנים בתים פרטיים | קררו אדריכלות ועיצוב פנים