מה חשוב לדעת על עיצוב בתי יוקרה?

מה חשוב לדעת על עיצוב בתי יוקרה?


אם החלטתם שאתם רוצים להשקיע וליצור לעצמכם בית יוקרה כדאי שתקראו את השורות הבאות. הצוות המקצועי של קררו אדריכלות ועיצוב פנים מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על עיצוב בתי יוקרה.

מהו עיצוב בתי יוקרה?

עיצוב בתי יוקרה הוא כינוי לבתים בהם הושקעה מחשבה רבה במיוחד בעיצוב, כך שנוצר בית המשדר מראה יוקרתי. המילה יוקרה לא מכוונת רק למחיר, אלא גם למראה שמשדר הבית. בית יוקרה מאופיין לרוב בחללים גדולים, ותפקידו של המעצב לאפשר לאור טבעי לחדור פנימה ולדאוג לזרימה יעילה של האוויר. לכן, נהוג לא להעמיס אותו בחפצים – כך גם שומרים על סדר וקל לנקות את הבית או הדירה. לשם כך, מתכננים מראש היכן ימוקמו הרהיטים וחפצי הנוי, אילו גופי תאורה מתאימים לעיצוב הכללי ועוד, והעיקר יש לשלב חומרי גלם איכותיים וליצור שפה עיצובית משותפת בין חללי הנכס כדי לשמור על הרמוניה ועל אווירה נעימה בכל הבית. הצוות המקצועי של קררו – אדריכלות ועיצוב פנים מקדיש את מלוא תשומת הלב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד .

איך מעצבים בית יוקרתי?

עיצוב בתי יוקרה נשען על שני תחומים שונים שיש ביניהם הרבה מן המשותף: אדריכלות ועיצוב פנים. תפקידו של האדריכל לתכנן את המבנה מבחינה חיצונית ותפקידו של מעצב הפנים לעצב את החללים הפנימיים במבנה. כדי לעצב בית יוקרה תהיו זקוקים לאדריכל ולמעצב פנים, או למשרד אחד שמתמחה בשני התחומים הללו, כדי ליצור את הבית היוקרתי שלכם.

איך בוחרים משרד אדריכלות ועיצוב פנים?

כאשר אתם ניגשים לבחור את המשרד שיעצב עבורכם את בית היוקרה שלכם, עליכם להתייחס למספר פרמטרים חשובים. ראשית עליכם להבין שבתי יוקרה מתחלקים לסגנונות שונים, לכן כדאי שתחשבו מהו הסגנון המועדף עליכם. שנית, כדאי שתסתכלו על בתים שעוצבו על ידי המשרד שאתם חושבים להשתמש בשירותיו כדי לקבל מושג על אופן העיצוב שלו.

יחס אישי

הדבר הבא שעליכם לקחת בחשבון הוא היחס האישי. מדובר בסופו של דבר בבית שלכם, לכן חשוב שבעלי המקצוע איתם תעבדו יקשיבו לכם ולרצונות שלכם. כמובן שמעצב הפנים יביא לעבודה את הכישרון וההשראה שלו, אבל אתם כבעלי הבית חייבים להיות שותפים לתהליך היצירה הזה. בצורה הזו תוכלו ליצור בית יוקרה בו תרגישו בנוח.

השקעת מחשבה בכל פרט ופרט

עיצוב בתי יוקרה נשען על שימוש בתקציב גבוה יחסית, אבל הוא בעיקר נשען על היכולת של המעצב לראות כל פרט ופרט בבית המעוצב. המעצב יסתכל על כל חדר וחדר בפני עצמו, ועל הבית כמכלול, וייצור בית הרמוני מצד אחד, אך גם שמעניק ייחודיות לתחומים מסוימים בו.

 

עיצוב בית יוקרה | קררו אדריכלות ועיצוב פנים