עיצוב פנים בתים פרטיים

עיצוב פנים בתים פרטיים


עיצוב פנים בתים פרטיים הוא אתגר מיוחד ומופלא בכל פעם מחדש, מפני שהוא טומן בחובו שילוב בין פנים לחוץ המאפשר לבנות למשפחה בית חלומות שלם בהתאמה אישית של ממש. ההזדמנות לתכנן ולעצב חלל רחב ידיים שבו כל חללי המשנה משתלבים בצורה הנוחה ביותר לדיירי הבית, תמיד מרגשת ומציתה את הדמיון והיצירתיות. משרד קררו – אדריכלות ועיצוב פנים, בעל ניסיון בעיצוב בתים פרטיים בערים שונות ובסגנונות שונים, כמו גם בעיצוב חללים מסחריים, מתמחה בהתאמת עיצוב יוקרתי, נעים ופונקציונאלי למשפחה הגרה בבית.

פנים, חוץ ומה שביניהם

תהליך תכנון ועיצוב פנים של בית פרטי, מתחיל תמיד מהיכרות עם המשפחה שתגור בבית. חשוב לנו להבין מהו טעמם, רצונם ואורח חייהם של דיירי הבית העתידי כדי לתכנן עבורם את הבית המושלם בהתאמה חלומית. לאור ההיכרות עם המשפחה ועם הנתונים בשטח, אנו מתחילים ביצירת התכנית הכללית שבה אנו ממקסמים את ניצול החלל, תוך שימת דגש על זרימת אוויר ואור.

עיצוב פנים בתים פרטיים: ירוק, תכלת ואור בעיניים

עיצוב פנים בתים פרטיים נכון מכניס פנימה אל הבית את הירוק של הצמחייה, את תכלת השמיים והמים. צמחים ופרחים ססגוניים יכולים להיות ממוקמים בתוך הבית, או בחוץ ולתת את צבעוניותם וחיותם דרך זכוכית שקופה. חלונות גדולים, תקרות גבוהות, פתחים גדולים ותכנון של זרימה נכונה בין החללים השונים ייצרו את תחושת המרחב. יחד עם זאת ניצול נכון של כל מילימטר, ימקם גרם מדרגות, פינת עבודה או כורסא במיקומם המושלם. מחשבה מושקעת בכל פרט ובהשתלבותם של כל הפרטים יחד.

עיצוב תאורה

לעיצוב תאורה ישנה תמיד חשיבות גבוהה בכל חלל, פרטי או עסקי. עיצוב תאורה נכון במסגרת עיצוב פנים בתים פרטיים ישלב בין גופי תאורה מסוגים שונים, דומיננטיים ומעוצבים, נסתרים ושקועים. גופי התאורה הדומיננטיים יבחרו בקפידה ובהתאמה לסגנון הכללי של הבית וליתר הפרטים המקיפים אותם ויתנו טון עיצובי בחלל. הגופים הנסתרים והשקועים יאירו פינות מעוצבות אליהן אנו רוצים למשוך את המבט, ובאופן כללי יביאו את התאורה בבית לעוצמה הדרושה, שלה השפעה משמעותית על האווירה ותחושת החיות בבית.

עיצוב פנים בתים פרטיים | קררו אדריכלות ועיצוב פנים