עיצוב משרדים יוקרתי

עיצוב משרדים יוקרתי


משרד המשדר יוקרה הוא ללא ספק הפנים של העסק הממוקם בו, ויש לו תפקיד משמעותי ביותר ביצירת הרושם הנכון על הלקוחות ועל יתר הגורמים. לכן ישנה חשיבות גבוהה לתחום של עיצוב משרדים יוקרתי, ביצירת האווירה המרשימה, הנעימה, יוצאת הדופן והמדויקת עבור המבקרים. משרד קררו - אדריכלות ועיצוב פנים, בעל ניסיון עשיר ביותר בתכנון משרדים, אזורי מסחר וחנויות, ילווה אתכם בתהליך החל מהרגעים הראשונים של החזון שלנגד עיניכם, דרך התכנון והביצוע בשטח על כל פרטיו עד לתוצאה המושלמת.

התחלת המסע

תהליך עיצוב משרדים יוקרתי, הוא ממש מסע משותף ומשמעותי שאנו ולקוחותינו עוברים יחד. ההתחלה היא תמיד בשיחה או בשיחות ראשונות בהן אנו עורכים בירור משותף ומעמיק שמטרתו להבין באופן מדויק מהו אופיו של העסק ומה נרצה לשדר למבקרים בו, בהמשך נברר מי יעבוד בכל אחד מחללי המשנה, מהם הצרכים הפונקציונאליים הצפויים בכל אזור במשרד וכן הלאה. לאחר הבנת התמונה הכללית ניצור את התכנית הבסיסית והמקיפה.

האווירה ובחירת החומרים

אמנם חומרים יוקרתיים ויקרים יאפיינו בדרך כלל משרדי יוקרה, אך חשוב מאוד לשמור על המינון והסגנון הנכונים. המשרד הוא מקום בו עובדים לאורך שעות רבות, ובו מתנהלים חיים שלמים, ולכן חשוב שישדר גם חמימות, נינוחות, אווירה שנעים להיכנס אליה ולהישאר בה. בחירה בחומרים ובגימורים יקרים ויוקרתיים מידי  עלולה ליצור תחושת ניכור, זרות ודווקא להרחיק את הלקוחות במקום לקרב. חשוב לזהות את הקו העיצובי היוקרתי הנכון לעסק, אותו יידע מעצב פנים מומלץ. הסגנון יכול להיות סולידי ומיושב או צעיר ומצליח, העיקר ההתאמה לאופיו של המשרד.

עיצוב משרדים יוקרתי: כל פרט חשוב

התמונה הכללית היוצרת את משרד היוקרה, מורכבת מאוסף של פרטים ייחודיים המרכיבים אותה, כשלכל אחד מהם תפקיד וחשיבות מיוחדת ומחשבה מאחוריו. בתהליך עיצוב משרדים יוקרתי אנו נמקם פריטי אמנות מיוחדים בפינות אליהן העין תימשך בעקבות תאורה מזמינה, כורסאות מפנקות ומעוצבות, מכונת קפה איכותית במיוחד, חלונות המכניסים אור ופורשים נוף  מרשים ועוד. התאורה תמיד תשחק תפקיד חשוב, ותשלב בין גופי תאורה יוצאי דופן בעיצובם, לבין גופי תאורה נסתרים המדגישים אזורים מעוצבים.

עיצוב משרדים יוקרתי | קררו אדריכלות ועיצוב פנים