עיצוב משרדים יוקרתי

עיצוב משרדים יוקרתי


משרד המשדר יוקרה הוא ללא ספק הפנים של העסק הממוקם בו, ויש לו תפקיד משמעותי ביותר ביצירת הרושם הנכון על הלקוחות ועל יתר הגורמים. לכן ישנה חשיבות גבוהה לתחום של עיצוב משרדים יוקרתי, ביצירת האווירה המרשימה, הנעימה, יוצאת הדופן והמדויקת עבור המבקרים. משרד קררו - אדריכלות ועיצוב פנים, בעל ניסיון עשיר ביותר בתכנון משרדים, אזורי מסחר וחנויות, ילווה אתכם בתהליך החל מהרגעים הראשונים של החזון שלנגד עיניכם, דרך התכנון והביצוע בשטח על כל פרטיו עד לתוצאה המושלמת.

התחלת המסע

תהליך עיצוב משרדים יוקרתי, הוא ממש מסע משותף ומשמעותי שאנו ולקוחותינו עוברים יחד. ההתחלה היא תמיד בשיחה או בשיחות ראשונות בהן אנו עורכים בירור משותף ומעמיק שמטרתו להבין באופן מדויק מהו אופיו של העסק ומה נרצה לשדר למבקרים בו, בהמשך נברר מי יעבוד בכל אחד מחללי המשנה, מהם הצרכים הפונקציונאליים הצפויים בכל אזור במשרד וכן הלאה. לאחר הבנת התמונה הכללית ניצור את התכנית הבסיסית והמקיפה.

האווירה ובחירת החומרים

אמנם חומרים יוקרתיים ויקרים יאפיינו בדרך כלל משרדי יוקרה, אך חשוב מאוד לשמור על המינון והסגנון הנכונים. המשרד הוא מקום בו עובדים לאורך שעות רבות, ובו מתנהלים חיים שלמים, ולכן חשוב שישדר גם חמימות, נינוחות, אווירה שנעים להיכנס אליה ולהישאר בה. בחירה בחומרים ובגימורים יקרים ויוקרתיים מידי  עלולה ליצור תחושת ניכור, זרות ודווקא להרחיק את הלקוחות במקום לקרב. חשוב לזהות את הקו העיצובי היוקרתי הנכון לעסק, אותו יידע מעצב פנים מומלץ. הסגנון יכול להיות סולידי ומיושב או צעיר ומצליח, העיקר ההתאמה לאופיו של המשרד.

עיצוב משרדים יוקרתי: כל פרט חשוב

התמונה הכללית היוצרת את משרד היוקרה, מורכבת מאוסף של פרטים ייחודיים המרכיבים אותה, כשלכל אחד מהם תפקיד וחשיבות מיוחדת ומחשבה מאחוריו. בתהליך עיצוב משרדים יוקרתי אנו נמקם פריטי אמנות מיוחדים בפינות אליהן העין תימשך בעקבות תאורה מזמינה, כורסאות מפנקות ומעוצבות, מכונת קפה איכותית במיוחד, חלונות המכניסים אור ופורשים נוף  מרשים ועוד. התאורה תמיד תשחק תפקיד חשוב, ותשלב בין גופי תאורה יוצאי דופן בעיצובם, לבין גופי תאורה נסתרים המדגישים אזורים מעוצבים.

משרד יוקרתי- קווים לדמותו

כאשר מדברים על עיצוב משרדים יוקרתי מתכווונים למשרד המעוצב באופן מוקפד ומהודק תוך שימוש בחומרים שמשדרים יוקרה. לא כל משרד מעוניין להציג למבקריו מראה יוקרתי, אולם אם אתם פונים לקהל אמיד יחסית כדאי לכם להשקיע בכך. אם ניקח כדוגמה משרדי עורכי דין, נוכל לומר שרבים מהם בוחרים בעיצוב יוקרתי כדי למתג עצמם כמקצועיים ורציניים יותר.

 

מדוע דווקא עיצוב יוקרתי?

עיצוב המשרד משקף את אופי החברה, ואת אופן ההתנהלות שלה. משרד המעוצב באופן שלומיאלי משדר חוסר רצינות ולא מעודד לקוחות לשכור את שירותיו. בנוסף, היוקרתיות משדרת עוצמה ודוחפת את עובדי המשרד ליתר לויאליות וגאווה בעבודתם. בחירה בעיצוב יוקרתי עשויה לשפר את פעולת המשרד, ובמיוחד במתן חוויה נעימה וטובה ללקוחות שמובילה אותם  צעד אחד  קדימה.

 

עיצוב משרדים יוקרתי- על מה חשוב להקפיד?

  • סימטריה והרמוניה: במשך מאות שנים תפסה האנושות את הסימטריה כמאפיין מרכזי בתכנון אדריכלי נשגב. עיצוב סימטרי התבסס על הרמוניה ופרופורציות מדויקות בעיצוב המבנה, מה שהקנה לו מראה שלם יותר. גם כיום סימטריה והרמוניה הם מרכיבים מרכזיים באידיאל היופי האנושי, ומבנה בעל מאפיינים סימטריים נחשב יוקרתי יותר.
  • חומרים נדירים ומיוחדים: חלק ממה שמקנה למבנה יוקרתי את הגדרתו כיוקרתי הוא הבלעדיות שלו, לכן שימוש בחומרים נדירים ויוקרתיים יתן למשרד תחושה יוקרתית. אלה לא חייבים להיות חומרים יקרים כל כך, אולם חשוב להקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים.
  • תאורה מתוחכמת: משרדים רבים, הנעזרים בשירותיו של מעצב פנים מומלץ, משתמשים בתאורה בסיסית של פלורוסנט, אולם כאשר מדובר על עיצוב משרדים יוקרתי תאורה כזו לא באה בחשבון. בעזרת משחקי אור וצל, והסטת המבט של המבקר לעבר יצירות אמנות ואביזרים מיוחדים בחלל ניתן להשפיע על התחושה של הנוכחים בחדר ולשדר אליהם יוקרתיות ועוצמה. התאורה יכולה לסייע גם ביצירת פינות ייחודיות במשרד, להגדיר מתחמים ולסמן דרכי גישה.

עיצוב משרדים יוקרתי | קררו אדריכלות ועיצוב פנים