עיצוב בתים פרטיים שלא קורעים את הכיס

עיצוב בתים פרטיים שלא קורעים את הכיס


שידרוג הבית הוא לא בהכרח נחלתם של עשירים. לכולנו יש את התקופות בהן אנחנו רוצים לשנות, ולהכניס טעם אחר וחדש לחיינו ולביתינו. הפחד מפני ההוצאות הגדולות בולם אותנו מלעשות את השינוי. עיצוב בתים פרטיים הוא תחום כל כך רחב, שבעזרתו אנחנו יכולים לבצע שינויים גדולים, גם בתקציב נמוך. צריך פשוט לדעת כיצד לבצע זאת, ולהזמין את מעצב הפנים שידע לשנות ולעשות את ההבדל, בדיוק או כמעט בדיוק כמו שרציתם, ובתקציב שהקצבתם לעצמכם. קובי קררו, ממשרד העיצוב קררו – אדריכלים, מספר לנו איך אפשר לשנות את פני הבית שלכם עם תקציב מוגבל.

 

עיצוב בתים פרטיים – האפשרויות הבלתי מוגבלות

ההבדל בין עיצוב בתים פרטיים לבין לבין דירה בבניין מגורים, הוא התוספת הגדולה של האפשרויות הקיימות בבית זה, לעומת המגבלות הקיימות במבנה משותף. בבית פרטי ניתן לבצע כל מה שרק אפשר לחלום עליו, כשאנחנו לוקחים בחשבון בעיצוב גם את החלק החיצוני של הבית, כלומר החצר המקיפה אותו, שהיא חלק אינטגרלי מהבית כולו, וחייבת להימצא בזרימה הרמונית עם שאר חלקי הבית. אך כפי שאמרנו, אנחנו צריכים להתחשב בתקציב המוגבל, לכן התמונה משתנה. אבל אין זה אומר שלא ניתן ליישם את הכל.

 

תכנון חכם

בשלב הראשון צריך להגדיר איזה שינויים בדיוק רוצים לבצע ומה הם כוללים. האם מדובר בשבירת קירות או רק בעיצוב מחודש של חללים קיימים. מן הסתם, שבירת קירות תדרוש עלויות גבוהות יותר, ולכן כדאי לעלות על הכתב את כל מה שרוצים לבצע, ולדרג לפי סדר עדיפויות, מה בוער לנו לבצע במידי, ומה יכול לחכות. כעת ניתן לבצע את העיצוב המחודש בהדרגה, להתחיל מחלל אחד או שניים, ולאחר תקופה לעבור לחלל נוסף וכן הלאה. מעצב פנים המתמחה בתחום עיצוב בתים פרטיים, יכול לסייע לכם לבנות נכון את סדר העדיפויות, כך שניתן יהיה לעמוד בהכל.

 

לחדש את הקיים

אם מדובר רק בעיצוב מחודש של חללים קיימים, ניתן להוזיל עלויות משמעותית על ידי רכישת רהיטים ואביזרים איכותיים, אך במחירים סבירים. גם כאן מעצב פנים מיומן המכיר את השוק, יוכל לסייע בבחירת הרהיטים הנכונים, מבלי להתפשר על העיצוב. אופציה שניה שתמיד יכולה להיות טובה עם עיצוב בתים פרטיים, היא לחדש את הרהיטים הקיימים בבית.

 עיצוב בתים פרטיים | קררו אדריכלות ועיצוב פנים